Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gram po raz kolejny, tym razem na LCD i Dual Shockiem 3, a trofea jako dodatek. Dalej ta gra jest fantastyczna, każdy narzeka na dużo strzelania, ale to tylko zaleta. Też bym wolał więcej zagadek, ale wtedy gra byłaby na jeden raz, a tak teraz gram czwarty raz i nie ostatni.

 

Co ciekawe wersja PAL widzi sava z wersji NTSC USA.

Odnośnik do komentarza

Ja gdy dowiedzialem sie wczoraj o patchu z trophies to dopiero zaczelem grac =] Gram w gre poraz pierwszy ( specjalnie czekalem az wejda trofea ;p ) i gierka jest swietna , ludzie narzekaja na strzelanie a mi sie ono podoba , pozatym trzeba duzo "szczelac" by zdobyc pucharki ;> Mam juz AŻ 6% trophies~!!!!!!!!!!111111111111oneonoeneo

Odnośnik do komentarza

Ja także przechodzę Uncharted po raz wtóry i gra jest nadal niesamowicie grywalna. Oprawa graficzna mimo upływu pół roku od premiery jest nadal z najwyższej półki (bardzo plastyczna). Trofeów mam już ok.30% i dzisiaj kolejne trofea wpadną na moja konto. Czas powysyłać kilka zaproszeń do ludzi, bo uwielbiam porównania trofeów itd.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie - czy te statystyki dotyczące ilości zabójstw z określonej broni bądź w dany sposób doliczają się przy kolejnych podejściach, czy na przykład trzeba zaliczyć te 50 zabójstw jakąś bronią w czasie jednego przejścia?

Nie trzeba tego robic za jednym podejciem. Wszystko sie sumuje. Mozesz sobie wybrac zawsze dowolny chapter i tam zrobic np cos brakujacego... lub np ubic kogos te kilka brakujacych razy.

Odnośnik do komentarza

Jest takie trofeum, za 3 killsy materiałem wybuchowym, w 3 chapterze - plane wracked można to łatwo zrobić granatem, tak jakoś z połowie, jest taka brama, ale kawałek przed nią jest taka dziura podłużna, wchodzimy do niej, i czekamy aż na widoku pojawi się 2 gości w bramie, wtedy rzucamy granata i po zawodach. Mi się udało za 1 razem - przypadkowo :), ale zawsze przynajmniej 2 zabijemy.

Odnośnik do komentarza
Jest takie trofeum, za 3 killsy materiałem wybuchowym, w 3 chapterze - plane wracked można to łatwo zrobić granatem, tak jakoś z połowie, jest taka brama, ale kawałek przed nią jest taka dziura podłużna, wchodzimy do niej, i czekamy aż na widoku pojawi się 2 gości w bramie, wtedy rzucamy granata i po zawodach. Mi się udało za 1 razem - przypadkowo :), ale zawsze przynajmniej 2 zabijemy.

Plane wrecked to 4. chapter...

 

Ja to zrobiłem inaczej - ten sam chapter ale w miejscu, gdzie napotykamy wrak naszego samolotu. Rzucajcie granat w miejsce, gdzie z linki podczepionej do wraku zsuwa się jeden z piratów - koło niej stoi 4-5 przeciwników, więc tych trzech łatwo jest zabić jednym granatem. Tylko trzeba uważać, żeby opponenci nie zauważyli Was przed rzuceniem granatu, bo zdążą uciec. Ja schowałem się za pierwszym murkiem na tym obszarze, czekałem na odpowiedni moment i rzucałem granat - zasięg jest na tyle duży, że spokojnie da się dorzucić. Dodatkowo jeszcze za każdym razem "Restart checkpoint" i przy okazji zalicza się trofeum za pięciokrotne zabicie trzech przeciwników materiałem wybuchowym :) .

Odnośnik do komentarza
Jest takie trofeum, za 3 killsy materiałem wybuchowym, w 3 chapterze - plane wracked można to łatwo zrobić granatem, tak jakoś z połowie, jest taka brama, ale kawałek przed nią jest taka dziura podłużna, wchodzimy do niej, i czekamy aż na widoku pojawi się 2 gości w bramie, wtedy rzucamy granata i po zawodach. Mi się udało za 1 razem - przypadkowo :), ale zawsze przynajmniej 2 zabijemy.

Plane wrecked to 4. chapter...

 

Ja to zrobiłem inaczej - ten sam chapter ale w miejscu, gdzie napotykamy wrak naszego samolotu. Rzucajcie granat w miejsce, gdzie z linki podczepionej do wraku zsuwa się jeden z piratów - koło niej stoi 4-5 przeciwników, więc tych trzech łatwo jest zabić jednym granatem. Tylko trzeba uważać, żeby opponenci nie zauważyli Was przed rzuceniem granatu, bo zdążą uciec. Ja schowałem się za pierwszym murkiem na tym obszarze, czekałem na odpowiedni moment i rzucałem granat - zasięg jest na tyle duży, że spokojnie da się dorzucić. Dodatkowo jeszcze za każdym razem "Restart checkpoint" i przy okazji zalicza się trofeum za pięciokrotne zabicie trzech przeciwników materiałem wybuchowym :) .

 

 

 

Ja to robiłem jeszcze inaczej;) I nie granatem tylko z M79(chyba tak sie nazywa ta bron;).Rowniez w tym chapterze,ale za brama,jak juz sobie poskaczemy dochodzimy do miejsca gdzie dwoch kolesi stoi do nas tylem,jest murek i na gorze jest koles z M79.Skaczemy na gore i bierzemy bron,na dole jest sporo pulapek i biegnie chyba 6 kolesi,jeden strzal i koniec;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...