Skocz do zawartości

Czego oczekujecie od nowych konsol?


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fajnie by już było jakby doszli do grafiki fotorealistycznej

Wtedy Hollywood i jego gwiazdki mieliby takie dochody jak Micheal Jackson po wydaniu najnowszej płyty, a kina świeciłyby pustkami. :D

Wyobrażasz sobie RE 6 lub MGS6 z taką grafą ? Ja po obłukaniu MGS4 zbierałem szczene z podłogi, a przy takiej grafie to prawdopodobnie zszedłbym na zawał

 

A ciekawe co będzie za 2 generacje jak już będzie fotorealistyczna grafika !?

Ps9 :

 

http://www.gametrailers.com/player/8762.html

 

MI to by się marzyło takie gta fotorealistyczne 6 razy większe (miasto) i żeby wszystko dało się zniszczyć tak jak w batllefield bad company.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Fotorealistyczna grafika jest niepotrzebna. Jeżeli chodzi o sprzęt to cicha praca, mała awaryjność, żeby nie było takiego śmietnika jak w tej generacji ( 5 wersji jednej konsoli ).

Jeżeli chodzi o gry to zdecydowanie większa interakcja i przedewszystkim coś nowego by się przydało, a nie ciągłe sequele sequeli które i tak wychodzą jak odgrzewane kotleciki.

Odnośnik do komentarza

Wiem że nie musi być fotorealistyczna grafika ale tak chociaż zapowiadają a poza tym jaka ma być grafika jeżeli nie fotorealistyczna jeżeli na dzisiejszych konsolach jest grafika jak w renderach z gier na ps2 (kilzone 2 , mgs4 .... ).

 

Jeśli wstawią willoty i to będzie jedyna nowość na następnej generacji to ja nie kupuje żadnej konsoli ale jednak są przypuszczenia że xbox 720 pójdzie w stronę grafiki ( na szczęście )

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

ja poprosze o jak najbardziej możliwe drogą konsole, nie taką w której na każdym kroku widać cięcia (chłodzenie, gpu które w momencie premiery jest przestarzałe, pamięć w śmiesznej wielkości, ecetra), poważnie niech kosztuje śmiało 1111 euro, ale chce wiedzieć że sprzet ma zapas mocy, a nie jej brak uwidaczniający się ksztuszącymi się 30 klatkami, słabymi teksturami, itd..

 

szłoby to zrozumieć gdyby twórcy przed premierą nie obiecywali cudów na kiju, ale te teksty o władcy poligonów i wiele innych artykułów pokazywało na papierze że będziemy świadkami wręcz rewolucji, życie jednak pięknie zweryfikowało te teksty, pierwsze gry pokazały że nie mamy co liczyć na obiecywane 1080p w 120 fps, ok, ale nie możemy liczyć też na 60 fps w w 1080p, baa, nasze sprzęty ledwo zipią przy 30 fps i 720p

 

za dzwiami już czekają nowe efekty które chętnie widzielibyśmy w nowych grach, o normalnej fizyce (nie skryptach) nie wspomne, to wszystko potrzebuje czystej mocy nie sztuczek, także licze na to .... choć niee, inaczej, nie licze na to ale chciałbym żeby w momencie premiery nowe konsole nie odstawały za bardzo o zwykłych pieców stojących pod naszymi biurkami, i będzie git

 

tylko zaznaczam jeszcze raz że chciałbym żeby tak było, bo będzie pewnie tak jak zawsze czyli ......... dostaniemy nowego cella (?) z 500 rdzeniami ale przez pierwsze 4 lata będzie wykorzystywanych tylko 5 rdzeni bo wiadomo że trudno się programuje, dostaniemy malutką ilość wolnej pamięci, strzelam że to będzie 4 gb, tylko za pare lat piece z tesco będą miały więcej, 4 to standart na dziś, budżetową wersje siakiegoś gpu i jazda :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
ja poprosze o jak najbardziej możliwe drogą konsole, nie taką w której na każdym kroku widać cięcia (chłodzenie, gpu które w momencie premiery jest przestarzałe, pamięć w śmiesznej wielkości, ecetra), poważnie niech kosztuje śmiało 1111 euro, ale chce wiedzieć że sprzet ma zapas mocy, a nie jej brak uwidaczniający się ksztuszącymi się 30 klatkami, słabymi teksturami, itd..

 

szłoby to zrozumieć gdyby twórcy przed premierą nie obiecywali cudów na kiju, ale te teksty o władcy poligonów i wiele innych artykułów pokazywało na papierze że będziemy świadkami wręcz rewolucji, życie jednak pięknie zweryfikowało te teksty, pierwsze gry pokazały że nie mamy co liczyć na obiecywane 1080p w 120 fps, ok, ale nie możemy liczyć też na 60 fps w w 1080p, baa, nasze sprzęty ledwo zipią przy 30 fps i 720p

Tylko osoba nie znająca się na hardwarze mogłaby uwierzyć w zapewnienia konsolowych potentatów. Każda inna osoba zdawała sobię sprawę z tego,ze to marketingowa papka.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
4D, podawania piwa i robienia obiadów hehe choć to by nie przeszło bo kobiety miały by za dobrze :D

A jeśli chodzi o gry to tylko jednego tego samego uczucia jakie przeżywałem grają na PSXe, a cała reszta przyjdzie sama

 

To było dzieciństwo i już nigdy nie wróci :/.

Ale - fajnym bajerem byłoby sterowanie innymi urządzeniami elektrycznymi w domu ;). Gotuje się obiad, look do kuchni, zmniejszamy temp. w garnku by pyrki nie wykipiały. Włączamy pralkę, zmywarkę itp. Tylko po to, by jeszcze mniej okazji do wstania od pada było :twisted:.

Odnośnik do komentarza

Czegos naprawde przełomowego. Soorry, ale po kupnie ps3 usmiechnąłem sie pod nosem widząc pare gierek, ale liczyłem na cos co zwali mnie z nog, a tu po paru dniach zupełnie sie przyzwyczaiłem do "nowej generacji". Pamietam zwykłe demko T-rexa na PSX-ie czy pierwszy kontakt z Ps2 i to bylo rzeczywiscie cos co zmieniło moje postrzeganie gier. Teraz jednak nie ma juz takiej roznicy(moc) miedzy kompem i konsola, a i pewnie dostep do sieci, sciaganie wszystkich trailerow i demek powoduje ze wiemy czego sie spodziewac. nowe konsole obowiazkowo z rewolucyjnym sterowaniem(dokładniejsze i wygodniejsze Wii) + prawie fotorealistyczna grafika i mniej odgrzewanych tytułów na konsolce Sony i nie musi byc to multimedialny kombajn, ale wszystko zaprojektowane pod kątem grania, no i jakis oryginalny wyglad, a nie mały komp(Xbox) czy ładny odtwarzacz dvd(ps3).

Odnośnik do komentarza
Ja oczekuję, a raczej mam nadzieję, że którakolwiek z konsol nastepnej generacja pozostanie KONSOLĄ DO GIER i nie zmieni się w multimedialnego mutanta z milionem opcji wyłudzania kasy.

 

Chcę aby przede wszystkim po włożeniu nośnika i naciśnięciu "Power" uruchomiła się gra... dobra gra. Tyle.

Żyjesz złudzeniami. Zauwazyłem, że dużo osób narzeka na multimedialność obencych konsol. Czasy PS2 się skończyły i nikt już nie może sobie wyobrazic konsoli bez wsparcia przez internet, ogladania na nim filmów wypożyczanych przez neta czy kupowania gier via Marketplace czy PSS.

Odnośnik do komentarza

Chyba, ze Nintendo jeszcze cos skrobnie, chociaż widać po WII, ze po NGC też sie już przełamali i poszli z "duchem czasu", a szkoda. Mimo wszystko, milo byłoby, gdyby nie było mozliwości ściągania patchy, może wtedy nie byłoby tak zbugowanych gier :P, ale to jest w sprzecznosci z powyższym.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Microsoft zadbał o graczy w znaczący sposób, i właśnie takiego zainteresowania klientem oczekuję wraz ze startem nowej platformy. Oczywiście można też chcieć aby ceny na starcie konsoli były bardziej przystępne. Aby zadbano o nasz Polski rynek udostępniając nam pełną lokalizację kolejnej generacji live ze wszystkimi smaczkami.

Odnośnik do komentarza

Ja licze na powrót klimatu gier z poprzedniej generacji a nie dzisiejszych crap'ów tworzonych w stylu: Bigger,Better and more Badass i chciałbym(to już nierealne) aby bardziej powrócił trend danych gier na daną platforme bo dziś aby posiedzieć i pograć w dobre RPG'i musze siedzieć na X szmelcu który tylko czeka na najlepszy moment i zamrugać 3 diodami( na wakacjach już mnie terroryzował....). W najprostszym znaczeniu chce powrotu DC i GC z ich tytułami i feelingiem i tak jak Burgund chce tego samego, czyli konsoli prostej w swym znaczeniu, a nie aby mi twórcy pierdzielili o tym że to wspaniały multimedialny system który mi umozliwia 5000 funkcji.......a jeżeli ktoś mówi że przez to że gry nie miały patchy to się robiło o nich cicho to jest śmieszny, jeżeli gra będzie naprawde dobra to ludzie będą o niej ciągle wspominać.

Odnośnik do komentarza

Ja chce porpostu powrotu takich gier jak Shenmue, czy Final Fantasy( VII, X ) nad ktorymi mozna bylo spedzic setki niezapomnianych godzin...Oczywiscie maja wywolywac oczopląs miec stala animacje kilkaset roznych postaci na ekranie i takie tam czyli generalnie konsola nastepnej generacji powinna byc czyms czego oczekiwalem po obecnych "next" genach

Odnośnik do komentarza

Ta generacja mnie troszkę zawodzi.

 

Choć grafika obecnie jest dla mnie po prostu prześliczna (tak to jest jak się gra na PSP i PS2 + DS), to jednak po zapowiedziach liczyłem na więcej. Zresztą po pewnym czasie oczy przyzwyczajają się do danej grafiki i po pewnym czasie uważamy ją za normalną i nie rozpływamy się za bardzo.

 

Też bym chciał, by na następnej generacji zrezygnowania z tej niesamowitej ilości bajerów i żeby mi po prostu konsola wystarczyła do grania. Nie chce mieć 5 różnych modeli i sie zastanawiać, który wybrać. Nie chce mieć 30 różnych akcesoriów. Chce kupić raz konsolę i po prostu GRAĆ. Nie bawić się w jakieś dashboardy, home społeczności i inne, po prostu spędzić przy jakiejś grze masę czasu. Brakuje mi też gier WIELKICH. Jest ich masa na PSX'a, na PS2 jeszcze więcej (choćby MGS2, MGS3, FFX i sto innych). Dlaczego na X'ie i PS3 tego nie ma (oprócz MGS4). Jest śliczna grafika, epickie akcje, ale brak gier innych niż wszechobecne tratatatatata czy pcium pcium (FPS'y) lub wyścigi... a szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobra wiem że stary już trochę ten news ( albo raczej plotka ) ale trzeba ten temat troszeczkę odświeżyć ;)

 

Playstation 4 secrets :

 

http://www.edepot.com/playstation4.html

 

Co o tym sądzicie ? Mi się zdaje że raczej nowej rozdzielczości nie dadzą jak już to dopiero w ps5 ( a ja i tak dopiero co moc HD poczułem :)

Odnośnik do komentarza

Jako, ze swiat wokol mnie stale sie rozwija, a co za tym idzie moje poglady na rzeczy przeszle, terazniejsze i przyszle sa cyklicznie przekalibrowywane to nie zbombarduje mnie juz przeskok z ps3 na ps4, jak zrobil to np. upgrade ze SNESa na PSX'a.

Przyzwyczajenie to druga natura czlowieka mawiaja.

A ludzie tak wyczuleni na wszelkie zmiany, jak gracze (ktorych nomen omen okresla wieksza empatia), poza wieksza immersja z grami nie doznaja niczego nowego. Obym byl zlym prorokiem.

Jednak wracajac do watku to moge sobie i wam drogim graczom, zyczyc takiego obrotu nieoczekiwanych zdarzen, ze nim obecne curent-geny zostana w koncu zastapione next-monstrami elektronicznej "re/evolucji" dostapimy takiego zaszczytu brania udzialu w kolejnej czesci softwere'owego raju na etapie, o ktorym nie snilo sie filozofom. Amen. :)

 

Roll on Next-Gen. Make daddy proud :P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...