Skocz do zawartości

Czego oczekujecie od nowych konsol?


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odwrotnie, chciałbym żeby wszystkie konsole dało się przerobić. Chcę, żeby hombrew, emulacja innych systemów i własna kustomizacja oprogramowania nie była tematem tabu. Tak jak na pierwszym X'ie, gdzie można było bez problemu obejrzeć każdy film zgrany z aparatu, w dowolnym formacie. Bez problemu zagrać w hity z salonów arcade, w dowolną grę, a nie tylko w wybrane na marketplace z podbitą rozdziałką do HD.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powrotu do starej szkoły robienia gier, żeby gry nie "przechodziły się same"

nie wiem, może to ja z wiekiem po prostu mam coraz większe doświadczenie itp. ale mało jest dziś gier których skończenie na najwyższym poziomie graniczy z cudem.

 

 

jednego zestawu psia ich mać. a nie jakieś arcade, elite, premium.

nie wspominając już o zabraniu kompatybilności w przypadku ps3

 

wracając do starej szkoły. wkurza mnie coraz bardziej zaniedbywany multiplayer na jednej konsoli ;/

ja chcę znów poczuć te emocje co przy Crash Team Racing na PSXie

Odnośnik do komentarza
powrotu do starej szkoły robienia gier, żeby gry nie "przechodziły się same"

nie wiem, może to ja z wiekiem po prostu mam coraz większe doświadczenie itp. ale mało jest dziś gier których skończenie na najwyższym poziomie graniczy z cudem.[...]

 

ojciec mariana czy ktos tam inny z nintendo powiedzial ostatnio w jednym z wywiadow, ze chce wprowadzic do gier opcje demo play, polegajaca wlasnie na 'przechodzeniu sie, samej przez siebie, gry'. genialne c'nie? xD

my tu tak piszemy, piszemy, ale niestety gry coraz bardziej zwracaja sie w strone casual gamingu...

 

aha w poprzednim poscie zapomnialem dodac, ze chciabym aby nowe konsole nie zabijaly na starcie swoja ceną...

Odnośnik do komentarza

chciałbym by wszystkie miały duże twarde dyski, które możemy wymienić na dowolne, pecetowe dyski.

 

chciałbym by ich architektura była tak zaprojektowana by móc łatwo programować duże, otwarte światy pozbawione loadingów, w 60 fps, 1080p.

 

chciałbym by miały wsteczną kompatybilność.

 

chciałbym by miały 'normalne' pady.

 

chciałbym by mialy darmowe granie przez sieć.

 

chciałbym by były nieawaryjne.

 

 

Odnośnik do komentarza

-powrót gatunków gier,które tworzyły konsole-min.platformówki jrpg

-powrót do czasów gdy każda gra konsolowa chodziła idealnie płynnie(obecne niektóre tytuły chodzą jak na starym pc)

-mniejszej awaryjności

-darmowego online

-wstecznej kompatybilności

-wsparcia do wszystkich popularnych formatów filmowych

 

Odnośnik do komentarza
porzadnego aliasingu / wuystarzy zwykly pecetowy 4X MSAA i gry z dobrą fabułą i grafiką nie gorsza niż killzone2

Czy w obecnje generacji chciałłbyś aby gry wyglądały jak Halo 2 z 2004 lub KOTOR z 2003 tyle, że z większym próbkowaniem AA (Powiedzmy 4x)? Uwierz lub nie ale już przy premierze kolejnej generacji (A co dopiero 3 lata później) Killzone 2 będzie wypadał, powiedzmy blado. Bynajmniej nie dzięki konsolowym wersjom gier będzie wypadał blado, a dzięki multiplatformerom (Lub exom) w wersji PC. Spójrzcie jak wygląda Call of Prypiat, a mamy dopiero 2009 rok.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...