Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie sciagnalem demo i jestem zachwycony. Mimo, ze gram obecnie na zwyklym crt, to grafika robi spoe wrazenie. Cudownie oddany voice acting i ogolny design otoczenia i postaci, same plusy jak na te krotkie demo. Klimat przepotezny. Czekam na fulla. Jedyne co wydaje mi sie dosc dziwne, to dosc male stopy w porownaniu do sylwetek postaci.

Odnośnik do komentarza

Oglądając ten trailer czuję się jakbym kartkował kolejne strony komiksu Arkham Asylum, który został mi na tym forum polecony (wielkie dzięki dla tej osoby).

 

Edycja kolekcjonerska już zamówiona. Dzisiaj od rana będę wyczekiwał pod kioskiem na nowego extrima z recenzją nietoperza ^_^

Odnośnik do komentarza
Oglądając ten trailer czuję się jakbym kartkował kolejne strony komiksu Arkham Asylum, który został mi na tym forum polecony (wielkie dzięki dla tej osoby).

 

Edycja kolekcjonerska już zamówiona. Dzisiaj od rana będę wyczekiwał pod kioskiem na nowego extrima z recenzją nietoperza ^_^

No ja jestem w sumie świeżo po przeczytaniu recenzji i jestem już prawie pewien zakupu. Gra zapowiada się kozacko a pomyśleć że, na początku myślałem że, to kolejny crap na licencji.

Odnośnik do komentarza

Ja po demie mam mieszane uczucia. Z jednej strony strasznie podoba mi się klimat a z drugiej mam wrażenie, że momentami jest taka monotonność Assassin's Creeda.

Ale w sumie AC jest jedną z niewielu gier, które przeszedłem więc... za nieco ponad tydzień zatopię się w psychiatryku i zweryfikuję moje odczucia z dema do pełnej wersji :-)

Odnośnik do komentarza
Tak. Rowniez w wersji konsolowej. Wersja, ktora wyciekla do p2p a pozniej wersje scenowa wyszla (z tego samego zrodla) - to ta sama, full wersja, jaka trafi do sklepow. Jest jezyk polski, potwierdzone!

 

No raczej chyba nie jezyk w dashboardzie ustawiony na pl a jako-takiego wyboru jezyka brak wersja mm wiec spokojnie i bez podniety

Odnośnik do komentarza

Hicior hicior http://www.gametrailers.com/video/review-batman-arkham/54790

 

No i warto zaznaczyć że w naszym Extreme Batman dostał

9.

Jak na razie gra nie schodzi poniżej 8 czy nawet 9 w ocenach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...