Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się podpisuję pod tym wszystkimi pochwałami. Jakieś 3 godzinki za mną i jest dokładnie tak jak myślałem, gra masakruje, wciąga jak koka. Tytuł w pełni zasługuje na oceny które otrzymał. Zazdroszczę obeznanym fanom Batmana którzy czerpią z gry podwójnie.

 

Zacząłem grać na hardzie co by dłużej cieszyć się grą. I nie powiem łatwo nie jest i tu z kolei mam mały problem. Podczas walki dostałem manto i mój pasek energii śmiga na czerwono. Myślałem że, energia sama się odnawia czy coś takiego ale nie a apteczek też żadnych nie widzę. Jak się uleczyć albo czym?

 

Z marketplace można ściągnąć darmowy theme z gry.

Odnośnik do komentarza
Z marketplace można ściągnąć darmowy theme z gry.

 

Dosc fajnie wyglada, ale szkoda ze to tylko normalny theme. Troche glupio wyglada normalny theme w zakladce friends... powinno dac sie zmienic te obrazki przy friendsach z normalnym themem :< na przyklad na takie jakie sa w tym themie 'night'

 

Co do gry... wyglada fajnie, demko bylo przyjemne, ale jak dla mnie to za drogo jak na gre na raz... (po jednym razie napewno nie chcialoby mi sie znow grac :/)

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza
Nasz nietoperek leczy się po skończonej walce dopiero, ew. po jakimś dłuższym momencie w przypadku walki z bossami.

 

Punkty EXP lecza Batmana, przynajmniej tak było napisane na początku gry. Po przejscu kawałka podoba mi sie, fajnie ze developer nie skupił sie na wątku głównym ale dorzucił mase dodatków jak nagrania załozyciela Arkham, wywiady z Villain'ami zagadki Nigmy etc. Nie moge złozyc narazie comba dluzszego niz 10 ciosow.

Jakie upgrady radzicie robic wpierw? (ja dalem na poczatku to z porywaniem zbirow do gory (przydatne jak nie chcemy zostac wykryci) i sterowany Batarang.

 

Dzisiaj nie spie :D

Odnośnik do komentarza
Dobra, mam pytanko:

 

 

Jestem w Penitentiary, Guard Room. Dwóch gości coś grzebie przy systemie, a w pomieszczeniu obok cały czas unosi się gaz. Jak to wyłączyć?

 

(Grę już przeszedłem)

 

 

nad nimi jest szyb wentylacyjny, wzbij sie tam i wyburz sciane, dalej sie chyba domyslisz, na poczatku myslalem ze juz tam nie bede mial dostepnu :P

 

Odnośnik do komentarza

Pytanko czy bede mogl pozniej wraca do wczesniejszych miejscowek (np teraz wyszedlem na powierzchnie z pierwszej lokacji i czy bede mogl sie cofnac bo zostawilem pare zagadek) dwa jak sie otwiera niektore miejscowki bo widze ze sie pali jakby jakies pole silowe w dedective mode widze ze idzie kabel do jakies skrzynki ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac..

Odnośnik do komentarza
Pytanko czy bede mogl pozniej wraca do wczesniejszych miejscowek (np teraz wyszedlem na powierzchnie z pierwszej lokacji i czy bede mogl sie cofnac bo zostawilem pare zagadek) dwa jak sie otwiera niektore miejscowki bo widze ze sie pali jakby jakies pole silowe w dedective mode widze ze idzie kabel do jakies skrzynki ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac..

 

 

W pozniejszej czesci bedziesz mial urzadzenie do niszczenia skrzyneczek za pomoca fal radiowych

 

 

Czy są jakieś zagadki, których nie da się zrobić po przejściu konkretnego etapu? Czy wszędzie można później wrócić? (oczywiście pytanie do kogoś, kto zrobił wszystkie zagadki/przeszedł grę)

 

Jest pare Achivementow ktore mozna ominac.

 

 

Ogolnie w(pipi)ia mnie ze gra nie zapisuje sie po odnalezieniu znajdzki. :) No i mam dylemat - szlugi mi sie skonczyly a nie chce sie odrywac od gry zeby isc po nowe :P

Odnośnik do komentarza

To szybcy jesteście ja mam nabite kilka godzin a jestem dopiero świeżo po walce z

Banem

. Ale to dobrze bo Asylum wessało mnie na dobre tylko wpienia człowieka fakt że, jest kompletnie ciemny jeżeli chodzi o uniwersum. Oprócz Jokera i jego historii to nikogo nie znam. Dobre chociaż to że, w grze mamy jakieś szczątkowe informacje o postaciach. No i te taśmy; dobra sprawa dla laików takich jak ja.

 

Z tą energią to racja odnawia się przez punkty doświadczenia a nie po walkach.

 

Jakie aczivy można ominąć podczas przechodzenia bo chciałbym zaliczyć wszystkie możliwe podczas pierwszego podejścia.

Odnośnik do komentarza

zobacz na www.xbox360achivments.org :) ja juz jeden ominalem (a wpienia mnie ze dwie osoby u ktorych sprawdzalem go maja :D )

 

 

Edit (4:30 rano :P ):

 

Osoba która napisala ze przeszla gierke w 7,5 godziny grała albo na easy albo na kodzie przechodzenia przez sciany :P po 10h grania 120/240 zagadek i 40% gry ukonczonej. Drugi raz w zyciu gra inna niz Football Manager przyciagneła mnie na dluzej niz 2-3 godziny bez przerwy (jakby nie liczyc 15h w Gran Turismo na amfie to w sumie nawet pierwsza :D ) Ide spac!

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Gra skonczona. W sumie to zajelo mi z sekratami z 15-16h, zas samo przejscie na Normalu z znalezieniem polowy zagadek (widzialem to probowalem sie tam dostac czy rozwiazac zagadke jesli cos mi sie rzucilo w oczy) trwalo mniej wiecej 10-11 - czyli dosc dlugo na obecne gry. Kazdy zna plusy ale gra ma pewne minusy/wady

 

- freeflow, smierdzi casualem - naginasz jeden przycisk X z kierunkiem, od czasu do czasy kontra poprzez Y a na palkersow B lub A by dac im w morde

- ilosc bossow i rodzaji przeciwnikow

- gadzety - jakos nigdy nie skorzystalem z sterowanego bataranga czy sonicznego. Malo ofensywnych (batarang, pianka od czasu do czasu), reszta to sluzy do przemieszczania sie glownie

- brak interakcji - nie mozna podniec np. krzesla ktore obok nas stoi i w kogos przywalic, czy jakis innych przedmiotow ktore spotykamy na drodze

 

Ja jej daje 8+/10 ale i tak kazdy zapewnie w nia zagra

 

Slupek -na x360a.org jest pierwszy guide - pisza ze Party Blooper, pokonanie

takiego duzego kolesa w walce wrecz oraz dojechanie go i pokonanie ujezdzajac kilku przeciwnikow ale wydaje mi sie jeszcze ze te 10/20/40x jest do ominiecia (chyba ze w ktorym Wyzwaniu to da sie zrobic) i pare innych ;)

 

 

Na Rynku jest darmowe THEME z BAA.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Ogólnie nigdy nie przepadałem za tymi pedałami w kostiumach, ale gra bardoz mi się podoba. Wciagneła mnie jak dawno żadna inna. Walki są fajne i jak ktoś napisał easy to play hard to master :) przy jednej walce zdobyłem dwa acziwy i otarłem się chyba o trzeci - za kombosy czy cosw tym stylu, udrzyłem gości łacznie 28 razy i przy okrrągłych liczbach wpadły. gra nie jest mega trudna al czasai trzeba siezastanowic jaki jest sposób na bossa czy co w danym momecie zrobić to jest na lus. a najbardziej co mi się podoba to te motywy psychodelicznego horroru np.

kostnica

. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...