Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gram i za(pipi)iste - serio. Klimacik jest niesamowity, samo miejsce akcji + gadanie Jokera - miazga! Bardzo fajne są walki z wrogami, a te zabijanie po cichu w szczególności. Grafika i animacje świetne, a dźwięk też bardzo dobry, pasuje do klimatu. Bardzo fajnym elementem są zagadki. Wchodząc do jakiegoś pomieszczenia pojawia się na ekranie tajemniczy cytat i musimy skumać ocb i znaleźć daną rzecz - bajer. Co do "spolszczenia" - po polsku są jedynie osiągnięcia. Polecam tę gierkę każdemu, naprawdę :)

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, nie sądzę, że o to chodzi. Tego piractwa na obecnej generacji nie jest już tak dużo jak na PSX czy nawet PS2. Z resztą na PS3 nie może być.

 

W końcu i MS i Sony "swoje" wewnętrzne gry polonizuje aż miło. Kwestia chęci wydawców. Na rynku PC od wieków są polskie wersje, których się nie uświadcza na konsolach, na szczęście trend ten się zmienia.

Odnośnik do komentarza

a na rynku PC jeszcze większe piractwo a i gry dwukrotnie tańsze.

problem imho nie wynika z piractwa na pewno, raczej z podejścia dystrybutora do rynku gier konsolowych w naszym kraju.

 

a co do Batmana to zachęcony GC Bojana, pooglądałem sobie obrazki acziwów... i może jednak się skuszę na tę grę : P

hyhy.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

No to pewno dostaną w czwartek co jak co ale Ultima pod względem wysyłek na czas nie zawodzi.

 

Do tych co już grają, jak z poziomem trudności? Gra ktoś na hardzie, ciężko jest?

 

Aczivy nie wydają się trudne; calak jak najbardziej do zrobienia. Tylko nie wiadomo jak z tymi challenge roomami.

Odnośnik do komentarza

Gierka bardzo dobra. Przykład dla innych deweloperów jak powinno robić się gry na licencji. Mnóstwo ciekawostek, możemy poznać praktycznie całą historię postaci przedstawionych w grze. Niektórym może przeszkadzać to, że w grze znajduje się sporo znajdziek, które w sumie dużo pomagają (dają m.in. xp). Sama rozgrywka jest super poprowadzona, wiele świetnych patentów, ale nie będę o nich wspominał bez spojlera ;) Podam tylko swój ulubiony na tą chwilę sposób pozbywania się przeciwników:

kiedy za rogiem znajduje się grupka ludzi, dajemy przed nami trochę wybuchowego żelu, oddalamy się i rzucamy w nich zdalnie sterowanym batarangiem tak, aby tylko odkryli naszą obecność. W popłochu rzucają się na nas, ale biedacy wbiegają w żel i wystarczy ich tylko dobić ; )

. Grałem wczoraj 3 czy 4 godziny, a gra pokazuje mi tylko 8% completition. Fajne prezentują się jeszcze trofea, które zdobywamy podczas gry. A co do długości gry- misja w demie była okrojona gdzieś o połowę ;) Szczerze polecam, naprawdę gra zasługuje na te wszystkie 9tki.

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko czy granie jokerem tylko na ps3 to czasowy exclusive czy raczej nie możemy się tego spodziewać w najbliższym czasie na x360 (płatny DLC?)? Bo nie wiem którą wersje zamówić a dziś jest najlepszy do tego dzień:)

 

 

Sony wyłożyło kasę za DLC Jokera więc raczej nie będzie tego dodatku na Xie.

 

(ATTN: As confirmed by Sefton Hill of Rocksteady, the Joker will only be playable on the PS3 and will not be playable on the 360 at anytime in the future. It is a permanent PS3-only exclusive. This is due to an exclusive deal that Sony has for the video game.)

 

 

Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerka jest IMO biedna: w srodku jest batrang, booklet na DVD, instrukcja, kod na dodatkowa mape. Batrang z daleka wyglada niezle, w dotyku okazuje sie ze to zwykly plastyk, posledniejszego sortu. Jest równiez przymocowany na stałe do podstawki. O tym wiedziałem. Zawiódł mnie natomiast dziennik pacjentów z Arkham. Na screenach wygladał na fajna ksiazeczke, oprawiona w skóropodobny materiał. Dostajemy natomiast kilkudziesiecio stronnicowa ksiazeczke zszyta jak broszurke. Najwieksza porazka jest jednak plyta bonusowa - liczylem na gamerpics, themsy oraz ciuchy dla avatara, dostałem natomiast 1) trailery 2) 5 video z cyklu behind the scenes. Strasznie ubogo.

 

Jeszcze nie sciagalem bonusowej mapy. Jeżeli crime alley okaze sie równie nieciekawa to Batman AA EK bedzie jedna z najslabszych kolekcjonerek w mojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza

 

No to po raz pierwszy kupie multiplatformera na ps3. Jednak zabawa Jokerem to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...