Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bo avatary to jest straszne (pipi), zupelnie nie majace nic wspolnego z grami, a multi w większości gier jest wrzucone na siłę i słabe, zwykłe, bez polotu, w większości bez pomysłów, a w niektórych są pomysły ale reszta rzeczy jest słaba a w jeszcze innych są takie lagi, że grać się nie da.Mając do wyboru takie tuzy jak Halo3, CoDy, Gearsy pierwsze i Lags of War 2 (w to grać się nie da, tragedia), Battlefieldy (BC i 1943), szkoda czasu na jakieś zwykłe multiplayery.Oczywiscie czasem okazuje sie ze multi w niektorych grach pozytywnie zaskakuje, ale to raczej rzadkosc.W takim batmanie multi nie pasuje ani troszeczke, niech tworcy skupia sie lepiej na singlu zeby nie bylo na jedno kopyto, bo na ta chwile tak to troche wyglada.

Odnośnik do komentarza
No to by było kiepsko, i co z tego? Ale może okazałoby się, że jest za(pipi)isty? Co to w ogóle za gadka? To tak samo, jak gadka PS3owócow o np. avatarach na x360 - "Dobrze, że nie mam xbox'a 360, bo nie chciałbym się bawić w takie gówna, wole moje ps3".

 

Byłoby kiepsko bo moim zdaniem taka gierka nie nadaje się na multi. "Może" to za mało. Skoro twórcy uznali, że nie będzie multi to widocznie mieli powód. Gdyby było odwrotnie pewnie w minusach pisanoby: "słabe multi", "multi na siłę". Gierka do przejścia ze 2-3 razy i już. Do multi są inne gry ;)

Odnośnik do komentarza

Skoro gra ma miec samo single to powinna byc tansza bo zagrasz 1-2x, dozbierasz osiagniecia czy inne duperele, a taki HALO - masz Singla, multi i coop. Gre mozna trzymac lata w porownaniu do takiego Bioshocka czy innej dobrej gry - porobisz osiagniecia lub przejdziesz gre i na allegro/pt bo na polce bedzie jedynie kurz zbierala bo majac w kolecji 20 gier watpie bys czesto do nich wracal a cena np. MW2 a Batmana jest identyczna za czas mozliwy do sprzedzenia przy grze.

Odnośnik do komentarza

No to się mylisz bo ja np. Bioshocka trzymam do dziś choć nie ma multi to samo The Darkness i wiele innych gier typowo singlowych. Jeżeli gra jest na prawdę dobra-bardzo dobra dla mnie to jej nie sprzedaje. A nawet wręcz odwrotnie dużo gier tych typowo multi posprzedawałem. Nie bawię się w ten wyścig szczurów kupić szybko grę przejść ją w ciągu dwóch dni i szybko sprzedać bo wartość spadnie o 2 zł, nie dzięki to nie dla mnie. Gdzie tu przyjemność z grania.

 

Zresztą co tu dużo gadać, Batman nie ma multi i tyle a jeżeli gra będzie tak dobra na jaką się zapowiada już teraz to nie potrzebny jej multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Ale ma multi i jest sila tego tytulu. Prosty i grywalny w dodatku tytul sprawdzony ;). A tutaj sam single :/ ktory pewnie bedzie na 6-7h w dodatku sa pewne obawy - syndrom Assasina?. Nie mowie aby dac na sile jak w Riddicku czy innej grze lecz obmyslec 2 druzyny, wiezniowie vs straznicy, ucieka/itp.

 

(pipi) prawda, multi działa tylko wtedy jak tytuł jest pod to robiony

dodawanie go na siłę to najgorsze co może być

może jeszcze acziki na multi żeby zbieracze MUSIELI w ten tryb grać? a weź idź

 

Dead Space nie ma żadnej formy multi, nie przeszkodziło mi to na zaliczenie jej 3-krotnie

z tego co kojarzę to AA ma system bonusów i unlocków, plus pakowanie postaci - sama opcja new game+ już by dodała miodu

a każdy inny patent może tylko to podbić

 

signap, tak btw to co ty próbujesz udowodnić? że gra fps która ma mocny multi jest bardziej grywalna od tej co jest robiona pod singla? to ja się zapytam: po co?

jaki w tym sens? jedyny jaki widzę to usilna próba wbicia innym do głowy swojej opinii o grze która nie wyszła

lub też sugerowanie że gra by była lepsza gdyby była inną grą

:huh:

 

wiesz jak to wygląda? i wiesz jak ty przez to wyglądasz?

weź się skompiluj/ogarnij/sformatuj/zaruchaj bo szkliwo mnie boli jak czytam twe dygresje;]

Odnośnik do komentarza

Diabeł 1 - Signap 0, hehe

 

To ja się wypowiem o tym rzekomym braku multi w AA. Najchętniej multi nie widziałbym w 90% gier. Po cholerę multi w nowym Bio? Po co jest w U2? Niech trybem multi zajmują się prawdziwi mistrzowie tacy jacy siedzą w Bungie, Epic, DICE czy ta ekipa od Killzone'a 2 (Zapomniałem jak się zwą ;) ). Reszcie producentów polecałbym baczniejsze przyglądanie się swoim projektom zamiast sztucznego zawyżania fajności swoich gier poprzez wsadzanie gównianiego multi (byleby ono było).

 

I tak jak Diabeł mówi - jak gra jest świetna to brak multi nie zniechęci nikogo do sięgnięcia po tytuł kilka razy poźniej. Ja tak miałem z Bioshockiem, Dead Spacem, Double Agentem czy Mass Effectem.

Odnośnik do komentarza

Wielu ludzi patrzy na multi przez pryzmat acheivementów, żeby sobie ustawki porobić i nabić Gamescore i graja w takie szmiry w multi, że ręce opadają.Mam nawet na liście parę osób, które grają w co popadnie, żeby tylko zrobić ''acziwmenty'', ostatnio grali nawet w turoka w multi kilka dni;)

Wszystko zależy od podejścia, tak jak już ludzie wyżej pisali - wrzucanie multi na siłę jest najgorszym co developer może zrobić, bo zamiast robić kiepskie multi, w które nikt nie będzie grał, powinien dopracować inne aspekty swojego produktu.

Druga sprawa to niestety nastały czasy, że ludzie chcą coopa czy multi nw każdej grze, niedługo to pewnie w fight nightcie będzie coop :P Ja doceniam gry sticte singlowe, które nie próbuja olśnić wszystkich beznadziejnym multi wrzucony na siłe do produktu, do którego taki trub rozgrywki po prostu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Może by dawał, a może nie. Są gry do których koop i multi nie pasują albo deweloperzy nie chcą ich wsadzać z jakiegoś powodu. Jedną z nich jest Batman. Rocksteady wolało skupić się na singlu i tyle. Może dzięki temu dostaniesz świetny tytuł dla jednego gracza zamiast średniaka, ale z trybami multiplayer.

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko ze wybacze im brak multi czy czegos podobnego jesli single bedzie naprawde dlugi ale nie nudny, sadzilem ze to bedzie kolejna gra na 6-7h, zas w podkascie Epic Fail uslyszalem ze gra ma miec 2x tyle, z drugiej strony ktos z Dice obiecywalo 12 lub 15h w Mirrors Edge, dobra, 1 przejscie to zajelo 5-6h, potem na Easy to gora 2-3h... Oby te xxh nie oznaczalo przejscie fabuly, predatora, wyzwan i znalezenia syfu - bo takim sposoblem ludzie od COJ2 reklamowali gre na ilesc tam godzin ale gdy skonczymy najtrudniejszy poziom, zbierzemy sekrety (gdzie tak czytalem)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wrecz zaleta, ze nie bedzie multiplayera :] Bardzo lubie jak w grze jest klimatyczna i wciagajaca fabula i to na tym powinni sie skupiac tworcy w takich grach. Multiplayer mnie malo interesuje, przede wszystkim z braku czasu, ale tez i po prostu wole wciagnac pare jakichs fajnych gier niz meczyc jeden tytul. Kiedys czytalem posta, ze Ktostam kupil Gears of War 2 tylko dla multi i singla mogloby nie byc. Dla mnie odwrotnie ;) Choc nie mowie, ze akurat w to sie nie gra przyjemnie. Jedyne multi, ktore mnie przyciagnelo na dluuugo, to Quake 2 na Piecu, w ktorego pocinam mniej wiecej od 1998r. i jeszcze mi sie nie znudzil.

 

A na Batmana czekam z niecierpliwoscia, raz, ze to moj ulubiony komikoswy bohater, dwa, morda sie raduje, ze oparli sie bardziej na komiksach niz filmach. No i psychiatryk Arkhama ze Zsaszem... :}

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.