Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Taaa. Często można usłyszeć pier.dolenie, że w wersji na Xbox-a istnieje "ogromny pop-up". Auta kilka metrów przed graczem hahaha.

 

Ja Ci powiem Psyko skąd to wynika. Jak każda gra GTA4 wyciekła przed premierą do sieci. Korsarze rzucili się na nią, pościągali. I poszły pierwsze opinie, że budynki, droga dorysowuję się kilka metrów przed nami. Te rewelacje szybko zostały zdementowane po premierze tej prawdziwej (oryginału). Zresztą pamiętam co tu się w temacie działo (i nie tylko tu).

 

Zresztą nawet filmiki w sieci były, porównywające pirata z oryginałem. Gdzie w oryginalnej wersji problem nie występował tzn. pop-up nie był taki jak w piracie.

 

Druga sprawa jak wychodziło GTA4 modne były Xbox-y Arcade z kartami pamięci. A niestety GtA na memorce h.ujowo działał/a. To znaczy właśnie występował duży problem z pop-upem. Zresztą również są filmiki porównywające jak działa GTA z dyskiem a jak z kartą.

 

Sam nieźle się uśmiałem jak kupiłem GTA4. Oczywiście oryginał (posiadałem dysk) i MIT o pop-upie rozbiłem o kant d.upy. Oczywiście pop-up występuję jak praktycznie w każdym sandboxie ale nie taką skalę jak niektórzy opisują. A już nie na pewno, że samochody pojawiają się kilka metrów przed graczem......................................

 

Możliwe, że na PS3 pop-up jest mniejszy. Ale na Xbox-ie na pewno nie jest uciążliwy a już na pewno nie nazwałbym tego problem.

 

Więc Psyko to niećpanie tylko:

 

a) pirat

b) gra z kartą pamięci

c) pirat grający z kartą pamięci

d) zachowam dla siebie ;]

Odnośnik do komentarza

Tak.

 

Włączasz GTA4 z płyty i po wgraniu wybierasz co chcesz odpalić. To znaczy który dodatek czy podstawkę.

 

Szczerze dla mnie ta opcja była wygodniejsza niż jakbym miał dodatki na płycie. Bo zawsze można wybrać pomiędzy dodatkami a i podstawką.

szesc.

czy jest mozliwosc wejscia do sklepu przez gre 'GTA 4' i w ten sposob pobrac dodatek.

gre kupilem na gieldzie i nie jestem pewien jej wersji.

dodam ze nie gralem w nia od dluzszego czasu co sklada sie na brak komorki(skasowany save) a byc moze potrzebuje ja bo to przez nia wykonuje sie wiekrzosc czynnosci w grze, jak i wejscie w tryb online.

Odnośnik do komentarza

chyba cie poje.bało

 

L&D jest zaje.bisty, ballada ssie dupsko. W pierwszym dodatku masz POSTACIE (no nie powiesz, że dziadzio i nasz łysy żyd nie są charatkernymi chłopami chyba?), zaś tbogt to kupa na miarę podróby gta iv. W drugim dodatku nie wzięło mnie nic oprócz Yusufa, ale mnie niestety śmieszy humor oparty na bezkresnej głupocie. Osobiście rzygam już wątkami "od zera do bohatera" w gta, chciałem dostać fajną historię z Liberty City i taką dostałem w L&D. Jest fabuła, jest akcja, charakterystyczny główny bohater, obracający się w charakterystycznym towarzystwie. Do tego dobrze przeprowadzona strona psychologiczna (jak na grę ofc), sprawy honoru, weryfikacji ideałów, zdrady i zabijania z zimną krwią. Osobiście preferuję to niż skakanie ze spadochronem i odgrywanie roli przydupasa jakiegoś pedała.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Druga sprawa jak wychodziło GTA4 modne były Xbox-y Arcade z kartami pamięci. A niestety GtA na memorce h.ujowo działał/a. To znaczy właśnie występował duży problem z pop-upem. Zresztą również są filmiki porównywające jak działa GTA z dyskiem a jak z kartą.
To nie tak, to jest zależne od płyty, czytnika i szybkości HDD.

 

Pograłem sobie wreszcie na PS3 i popup jest bardzo duży, nic w tym dziwnego, zainstalowałem 1 dodatek który zajął 2,8 GB, potem usunąłem co nieco i chyba mi się "udało" zainstalować drugi. Tak, tak, oba zajmują 2,8 GB! Czemu nie można wrzucić wszystkiego? Efekt jest żałosny, bo PS3 ma powolny czytnik i mieli on niemiłosiernie. Na DVD na X360 chodzi lepiej, jedynie na pofragmentowanym HDD 20 GB (najstarszym i najwolniejszym) było gorzej. Ale tragedii nie ma, bo nie każdy jeździ Vaderem full speed, a przy mniejszych prędkościach tekstury wyrabiają.

 

Grę kupiłem do gry online i tu przykra niespodzianka, liczyłem że pożyje z miesiąc, a ona już jest niemal martwa. Pogram do niedzieli, może jeszcze grają offline, ale w to wątpię (bo na X360 od dnia premiery pokoje były pełne, nawet w TBoGT). Na frekwencję zły wpływ mają porty - główny 6672 UDP, dużo osób nie ma przekierowanych, a w GTA oznacza to duże problemy (wiele tamatów na forach).

 

BTW.Dodatkowo Mastah pisał, że na PS3 nawet w GTA4 frekwencja była słaba. To mnie zdziwiło gdy zobaczyłem szokujące wyniki w rankingach, np. w Cannonball na X360 najwięksi maniacy mają 10-20 wyścigów, a na PS3 mamy po 200-400, w zwykłych wyścigach 100-200 na X360 to jest 400-800 na PS3. Coś mi się zdaje, że oni grają w prywatnych pokojach (np.żeby wyeliminować debili jeżdżących pod prąd). Na X360 jest rank i player match, a na PS3 quick i player match (ale tylko na PS3 w obu trybach wyniki są zaliczane do rankingów).

Odnośnik do komentarza

Taaa. Często można usłyszeć pier.dolenie, że w wersji na Xbox-a istnieje "ogromny pop-up". Auta kilka metrów przed graczem hahaha.

 

Ja Ci powiem Psyko skąd to wynika. Jak każda gra GTA4 wyciekła przed premierą do sieci. Korsarze rzucili się na nią, pościągali. I poszły pierwsze opinie, że budynki, droga dorysowuję się kilka metrów przed nami. Te rewelacje szybko zostały zdementowane po premierze tej prawdziwej (oryginału). Zresztą pamiętam co tu się w temacie działo (i nie tylko tu).

 

Zresztą nawet filmiki w sieci były, porównywające pirata z oryginałem. Gdzie w oryginalnej wersji problem nie występował tzn. pop-up nie był taki jak w piracie.

 

Druga sprawa jak wychodziło GTA4 modne były Xbox-y Arcade z kartami pamięci. A niestety GtA na memorce h.ujowo działał/a. To znaczy właśnie występował duży problem z pop-upem. Zresztą również są filmiki porównywające jak działa GTA z dyskiem a jak z kartą.

 

Sam nieźle się uśmiałem jak kupiłem GTA4. Oczywiście oryginał (posiadałem dysk) i MIT o pop-upie rozbiłem o kant d.upy. Oczywiście pop-up występuję jak praktycznie w każdym sandboxie ale nie taką skalę jak niektórzy opisują. A już nie na pewno, że samochody pojawiają się kilka metrów przed graczem......................................

 

Możliwe, że na PS3 pop-up jest mniejszy. Ale na Xbox-ie na pewno nie jest uciążliwy a już na pewno nie nazwałbym tego problem.

 

Więc Psyko to niećpanie tylko:

 

a) pirat

b) gra z kartą pamięci

c) pirat grający z kartą pamięci

d) zachowam dla siebie ;]

Odpowiedz B i o co w tym wszystkim chodzi , powinni ostrzegac ze na xbox arcade jest niegrywalna , wrecz wk*&$^aaca jak pedzac fura na maxa wyskakuje ci nagle na droddze ( albo na masce ) drzewko albo niewidzialne auto. Gra oryginalna oczywiscie ale xbox wymeczony na maxa (wina lasera ? ) Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Odnośnie fabuły i oczekiwań, każdy ma swoje.

Ale gameplayowo zawodzi na całej linii. Zero nowości - bo chyba jazda w szyku to nie jest to, czego oczekiwać od dodatku na który MS wyłożył tyle kasy. Misje są słabe - przynieś, wynieś, pozamiataj - bez jakichś unikalnych elementów.

Nic ciekawego, nic zapadającego w pamięć.

No ale po co szukać nowych elementów w gameplay'u w GTA? Przecież tam jest ten sam schemat od 15 lat. Ze znudzenia gameplayem zafascynowała mnie fabuła L&D.

Odnośnik do komentarza
To nie tak, to jest zależne od płyty, czytnika i szybkości HDD.

No ale jak od płyty. Oryginał to oryginał. Pirat to pirat.

 

A HDD do Xbox-a każdy taki sam. Różnica tylko w wielkości dysku. Oczywiście mówię o oryginalnych dyskach do XO.

 

Zgodzę się, że może jeszcze od napędu zależało jak chodzi GTA4. No ale głównym powodem tych "cyrków" były piraty i brak dysku.

Odnośnik do komentarza
A HDD do Xbox-a każdy taki sam. Różnica tylko w wielkości dysku. Oczywiście mówię o oryginalnych dyskach do XO.

 

Nieprawda. DigitalFoundry tuż po pojawieniu się NXE przeprowadziło porównanie prędkości odczytu z płyty i z dysku, jak również krótkie porównanie 20tki i 120tki, z którego wynika, że dane wczytują się szybciej z większego dysku:

 

http://www.eurogamer.net/articles/new-xbox-experience-dvd-vs-hard-disk-face-off-article?page=3

 

 

Ale te bajki o gigantycznym pop-upie na X360 to jedno wielkie OLO. Jak tylko dotrze do mnie kopia Epizodów, to napiszę jak to wygląda naprawdę :).

 

edit: Właśnie dotarła :D.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie. Ale jak się naczytało i naoglądało takich rzeczy - http://www.sonydefenseforce.com/2008/04/28/sdf-exclusive-gta4-review-for-the-ps3xbox-360/ - to faktycznie można mieć wrażenie, że na X360 jest ogromny pop-up :lol:.

 

I już pierwszy zonk, przymusowa instalacja, podobnie jak to było z podstawką :/.

Odnośnik do komentarza

Niemożliwe...

 

Odpalam GTA IV z płyty i co? I nic :ninja: W danych gier mam Lost and Damned ale jak włączam podstawke to po chwili wyskakują te obrazki co ich nie można przełączyć i tyle. Włącza się normalna wersja gry. Dodam że mam dobrą wersje. Na PSS piszę że dodatek działa z moją wersją gry.

 

E: Dodam że dodatek był ściągany z irlandzkiego PSS. Ale co z tego skoro wyraźnie piszę że działa z grą o kodzie BLES-00229. A ja taką właśnie mam. Sprawdzałem i na pudełku i na płycie. No (pipi)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

"Napęd Benq ixtreme (5x), Nagrywarka to wysłużony LG a płyta TDK 8x (burn 4x)."

 

:rolleyes:

Hehehe no właśnie.

 

Dokładnie to co mówiłem = oglądam ten filmik a na samym początku "kopia zapasowa" :whistling:

 

Osobiście grając nigdy tak nie miałem, NIGDY ! Podejrzewam, że gdyby tak wyglądało GTA na Xbox-ie to ludzie by piali w niebogłosy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...