Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Pewno masz lepszy telewizor/ monitor i lepiej to widać :).

 

Narazie przeszedłem z 5-7 i gra nadal dla mnie jest świetna. Jednak póki co nie nazwałbym ją jako lepszą niż podstawka. A jeśli chodzi o zmodyfikowany system prowadzenia motocyklu to daje rade. Moze i jest mniej miodny niz był, jednakze przynajmniej tak łatwo sie nie ginie.

Odnośnik do komentarza

Gra jest fajna,klimat jest bardzo siermiężny, taki jak trzeba. Czuć,że to metalowcy i mają w (pipi)e zasady :D gore, bluzgi. Jest dobrze. Mi się nowy model jazdy nie podoba. Tzn. nie biorę go za minus, po prostu wolałem stary. Gra sama w sobie świetna, Johnny dobry kozak, ale na razie podstawka lepsza, Nico lepszy. Mam 5 misji, będę grał dalej. Jestem ciekaw co oferuje Ballada ale na razie skończe wątek w TLAD, żeby nie gmatwać sobie fabuły. Zamierzam wycisnąć oba dodatki na 100%. zobaczymy. Nie żałuję na razie wydanego siana

Odnośnik do komentarza

Gra jest sporo trudniejsza od podstawki IMO. Miasto to samo, ale jakieś inne co na plus. Klimat na plus, bohater na plus. Popup jest zbyt duży, w podstawce był mniejszy. Nie podoba mi się model jazdy. Po co ruszali coś co było bardzo dobre. Samochody są jak kartonowe pudła, ślizgają sie po drodze, odbijają się od krawężników. Mam nadzieję,że w Balladzie jest lepiej. TLAD jest świetnie jesli chodzi o fabułę, klimat, misje, bohaterów. Fajne bronie nowe. Dziś dłużej pomęcze to cos sie wypowiem :) wybaczcie, myslałem,że połączy posty

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście gra jest trudniejsza ( choć oczywiście nadal nie jest trudna). Gra mi się bardzo dobrze, fabułę to już chyba prawie całą przeszedłem. Grafika zaś mi się mniej podoba. Oczywiście jestem świadom, że niby ta sama, jednakże jakoś... doładowywanie się tekstur jest troszke gorsze. Apropo modelu jazdy - imo na plus. Samochody to mi rybka - po to gram w TLAD by jeździć motocyklem... a sposób prowadzenia ich jest świetny. Dobrze, że zmienili w porównaniu do GTA IV, gdyż co jak co - 3 x częściej by trzba powtarzać misje ( nie wiem jak wy ale ja dosyć często maiłem w pdostawce wypadki na jednośladzie ;) ).

Spotakałem się z wypowiedziami, ze TLAD jest lepsze od podstawki... nie zgodze się. Owszem gra naprawdę daje rade, klimat jest niezły, świetne motocykle i ta muzyka ( IRON MAIDEN !)... jednak historia Nika narazie bardziej mnie urzekła. Cóż, gry jeszcze nie przeszedłem, więc w niektórych sprawach zdanie zmienić mogę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hmm... jako oddzielna produkcja to raczej nie. Jest po prostu za krótka ;). Gdyby było ze 2 x więcej misji to i owszem.

Jak wspominałem zostały mi 3 misje do konca. Grałem na luzie ( zrobiłem ze dwa wyscigi i ze 2 walki gangów), choc pod koniec minimalnie przyspiesyzłem ( ale nadal na loozie) mam 6 h 51 min.

Odnośnik do komentarza

Too Human kończy się w 6h. TLAD jest lepszy niż sporo normalnych pudełkowych gier. Świetne misje, dialogi, fabuła, postacie. Klimacik jest kozacki. Mam ponad 3 godziny i jeszcze około 10 misji + mastering. Zamierzam wycisnąć 100%. Jak skończę fabułę, biorę się za Balladę Tonego geja, a potem mastering obu partów. Rockstar jest królem. Czekam na zapowiedź V

Odnośnik do komentarza

Rockstar jest królem.

Dokładnie :).

 

Właśnie przeszedłem, na loozie, robiąc kilka zadań pobocznych i nabijąjąc coś koło 8 h... Jeśli miałbym określić jakie emocje ta gra we mnie wzbudziła to dostałbym bana za słownictwo... C U D.

Gra mistrzowska, świetne nawiązania, wszystko to co wymagałem od tej pozycji. Gdyby była równie duża jak podstawka, z lepiej zarysowanymi postaciami na początku ( zanim zapamietałem kto jest kim i dlaczego się lubimy, bądź nie, troszke potrwało), wtedy by przebijało opowieść Bellica.

 

Pozdrawiam

Spotkamy się na szosie!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zaczne od tego ze TLAD jest bardzo fajne, klimatycznie pokazuje gang The Lost, ale za bardzo skupia sie na mafijnych/gangsterskich porachunkach, woalbym bardziej klimat wojny miedzy twardymi jezdzcami chopperow w skorzanych kurtkach. Wieksze wrazenie zrobila na mnie ballada o Tonym Ksiaze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.rockstargames.com/newswire/2010/01/29/2861/grand_theft_auto_episodes_from_liberty_city_coming_to_playstation_3_and_pc

 

Co jest, śpicie? TLaD, w postaci Epizodów z Liberty City lub dodatku do zassania z PSS, będzie dostępny dla posiadaczy PS3 już 30 marca. Wszyscy się cieszą, prawda ^_^?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...