Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już po zainstalowaniu patcha do podstawki w zauważalny sposób został poprawiony framerate. Nie mogąc doczekać się na episodes from liberty city uruchomiłem gta4 i po prostu czy tego chciałem czy nie rozpocząłem wątek fabularny po raz kolejny. Początkowo ja także śniłem o natywnym 720p ale mało to prawdopodobne, dodatki z psstore wymagają podstawowej wersji gry ale fakt to wystarczyło by abym zakwiczał z radości.

Odnośnik do komentarza

Zaraz się wku.rwie.

 

Czy tylko ja mam problem z zainstalowaniem tego dodatku? Wyskakuje mi przy 14% "Błąd podczas instalacji 80029564".

 

Co robić.

 

 

Mi zainstalowały się bez problemu. Mamy z tego samego miotu :). Ja miałem natomiast problem z ich odnalezieniem po uruchomieniu GTA4

 

Spróbuj moze odpalić GTA i ściągnąć tego patcha. Ja w sumie pierw zainstalowałem i potem dopiero ściągnąłęm ale może to pomorze...

Ściągnąłem jeszcze raz i wszystko śmiga. Widocznie awaria prądu podczas pobierania namieszała.

Odnośnik do komentarza

uciekaj tak samo jak na filmach. częste zmiany kierunku jazdy, nagłe skręty, boczne uliczki, alejki. w międzyczasie ofkors strzelasz w opony. zgubisz kontakt wzrokowy z glinami to jesteś w domu. ukryjesz się w jakieś alejce i obserwujesz radar gdzie są radiowozy. też się troszkę namęczyłem z tą misją ale nic aż tak trudnego. dynamika to podstawa. unikaj autostrad a jak już to często używaj zjazdów i poluj na P'n'S.

Odnośnik do komentarza

Jest genialny sposób na Policję w GTA. Grunt to obserwowanie koloru gwiazdek, czy nas widzą czy też nie. Jeżeli nas obserwują że jedziesz przykładowo na północ, pada w radiu komunikat i wyślą w tamtym kierunku posiłki. Dlatego dalsza jazda w tamtym kierunku nie ma sensu bo zaraz tam aż zaroi się od światełek. Dlatego gdy zjedziemy im z oczu (szare gwiazdki) warto skręcić na wschód lub zachód i próbować wyjechać poza okrąg poszukiwania. Zawsze tak robię.

Jest jeszcze sposób na metro, po prostu wjeżdżasz i pędzisz niezauważony poza okrąg. Trzeba tylko uważać na stacjach, bo mogą nas zauważyć. Da się tym sposobem uciec nawet przy 5 gwiazdkach.

A, jest jeszcze sposób na powolne i przepisowe ruszanie nowo skradzionym wozem. Tylko trzeba uważać, żeby radiowóz zbyt mocno się nie zbliżył do nas zwłaszcza od strony, która ma wybitą szybę (!). Ale to wymaga dużo cierpliwości i dobre odczytywanie tego co znajdziemy na radarze.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Obadał już ktoś na PS3 te dodatki? Poprawili coś grafike (np. AA) lub przynajmniej framerate czy nadal lipa jak w podstawce na PS3?

 

E: Właśnie zobaczyłem, że DLC zaliczyło obsuwę przez SCEE.

TLAD juz obadalem tak ze moge ci powiedziec ze gra zyskala na plynnosci ale teraz pop up jest podobny do wersji z Xboxa, cos za cos ( no moze mniejszy , na xklocku auta pojawiaja sie kilka metrow przed toba ) . To o czym pisze odnosi sie do wersji gry zakupionej w sklepie czyli dwa epizody na jednej plytce.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...