Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

...a ja wam powiem że uległem hype'owi, i ...niestety się trochę zawiodłem.

 

ad1)John Kleibniz czy jak mu tam ? WTF! Ja chce założyć dresy wejść do szybkiej fury i wyciągnąć Uzi ! Dla mnie Nico Belic to jedna z najlepszych postaci w jaką mogłem zagrać, ogromnie charyzmatyczna, z poczuciem humoru, ma w sobie tą iskrę słowiańskiej duszy. Nie wiem, ale jak chodzę tym metalowcem to albo mam zamiar popełnić samobójstwo, albo rozwalić tą całą ich spelunę. Zupełnie nie moje klimaty.

 

ad2) Odtwórczość.

 

Lepiej się bawiłem z przy podstawce, akcje z irlandczykami naprawdę pozwalały mi się w czuć jakby to się działo naprawdę, fabuła również bardzo mnie wciągnęła, w Lost and Damned już mnie tak to nie kręci...

Odnośnik do komentarza

A mnie wrecz przeciwnie! Znowu zlapalem bakcyla, musze ja zrobic na 100 %, dla mnie dodatek wart i 150 zl. AAAAAAAA! Genialna rzecz. :) Na liczniku 15h50min, wlasnie wzialem sie za mewy, rozwalilem juz 15, ihahahaha, z poradnikiem szybko idzie. Masakra, ahahahahaha! :twisted:

 

f1gg8.jpg

Jeszcze cholerne 35 mew. :\

Odnośnik do komentarza

E, u Was też tak jest, że komórka wydaje się jakaś mniejsza, wtf ? strasznie nieczytelny tekst jest, nawet jak ustawie czcionkę na większą, w podstawce GTA IV czegoś takiego nie było, tekst był czytelny nawet bez ustawiania na large :(

 

Odpisze mi ktoś na moje pytanie z mojego posta #517 ? :P Jedynie co narazie zauważyłem to jakieś słabsze efekty są jak leci deszcz, ale już dawno nie grałem w podstawkę to może się mylę.

Odnośnik do komentarza
E, u Was też tak jest, że komórka wydaje się jakaś mniejsza, wtf ? strasznie nieczytelny tekst jest, nawet jak ustawie czcionkę na większą, w podstawce GTA IV czegoś takiego nie było, tekst był czytelny nawet bez ustawiania na large :(

A na czym grasz? Ja mam TV 26 cali i nie mam z tym problemów (siedzie od niego jakieś 1.5m) i nawet ich nie powiększałem.

 

Odpisze mi ktoś na moje pytanie z mojego posta #517 ? :P Jedynie co narazie zauważyłem to jakieś słabsze efekty są jak leci deszcz, ale już dawno nie grałem w podstawkę to może się mylę.

Grafa jest ta sama, tylko filtr jest, weź go wyłącz w menu i będzie identycznie (mi tam nieprzeszkadza i nadaje fajny klimat - od razu wiem, że gram w TLAD). Jak ktoś dawno nie odpalał, to może mu się wydawać, że jest lepsza czy tam gorsza grafa.

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
...a ja wam powiem że uległem hype'owi, i ...niestety się trochę zawiodłem.

 

ad1)John Kleibniz czy jak mu tam ? WTF! Ja chce założyć dresy wejść do szybkiej fury i wyciągnąć Uzi ! Dla mnie Nico Belic to jedna z najlepszych postaci w jaką mogłem zagrać, ogromnie charyzmatyczna, z poczuciem humoru, ma w sobie tą iskrę słowiańskiej duszy. Nie wiem, ale jak chodzę tym metalowcem to albo mam zamiar popełnić samobójstwo, albo rozwalić tą całą ich spelunę. Zupełnie nie moje klimaty.

 

ad2) Odtwórczość.

 

Lepiej się bawiłem z przy podstawce, akcje z irlandczykami naprawdę pozwalały mi się w czuć jakby to się działo naprawdę, fabuła również bardzo mnie wciągnęła, w Lost and Damned już mnie tak to nie kręci...

 

 

Wszyscy co tu napisales jest dla mnie zaleta :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jednak jestem geniuszem...

http://kotaku.com/5210776/lost--damned-sel...-million-copies

 

poszlo 1mln L&D... co oznacza ok. $20baniek revenue, a co za tym idzie na teraz M jest tylko 5 baniek na minusie, wiec jest duza szansa, ze po pierwsze drugi dodatek sprzeda sie lepiej, a po drugie, ze jeszcze na pierwszym wyjda na plus, do tego nalezy dodac, promocje i ilosc sztuk sprzedanych wiecej dzieki tej inwestycji i sie okazuje, ze dobrze prawilem mowiac, ze 50 baniek nie zostalo wyrzuconych w bloto :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...