Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Może pokażcie jak chodzi jednak wam? To wtedy ktoś uwierzy, a nie, że na zasadzie "a mi dobrze chodzi" ktoś ma się liczyć z waszym zdaniem.

Nic nie trzeba pokazywać mistrzu. To nie jest kwestia wiary, bo to jest oczywista sprawa. To jest fakt a nie teoria.

 

Wystarczy choćby youtube, google albo odrobina znajomości w temacie.

 

A mi dobrze chodzi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wczoraj dotarło do mnie GTA:EFLC,zaczełem od epizodu TLAD,pochłonął mnie całkowicie,bardzo ciekawa fabuła,scenariusz związany z GTA4,dopiero ukończyłem 12misji ale klimat gangu motocyklowego wypad bardzo dobrze tak samo jak główny bohater Johnny,można się wczuć w skórę tego skurczybyka,naprawdę można poznać Liberty City z innej perspektywy,jak tylko skończę losty biorę się za balladę tonniego,które zapowiada się jeszcze lepiej i ciekawiej!

Odnośnik do komentarza
Nic nie trzeba pokazywać mistrzu. To nie jest kwestia wiary, bo to jest oczywista sprawa. To jest fakt a nie teoria.

 

Wystarczy choćby youtube, google albo odrobina znajomości w temacie.

 

A mi dobrze chodzi.

 

No to czekam na filmik na którym to będzie pokazane.

Odnośnik do komentarza

To czekaj, czekaj, tylko uzbrój się w cierpliwość bo ode mnie raczej takiego filmiku się nie doczekasz. No chyba, że wyślesz mi z 2 dyszki to zastanowię się dopiero czy nie nagrać.

 

3 czy 4 osoby w temacie (mówię o ostatnich postach) grające na oryginałach. Napisały, że nie mają czegoś takiego. A Ty wyskakujesz z filmikiem, to Ty masz problem. Nikt nic nie musi udowadniać.

W GTA można jeździć taksówką. Też chcesz filmik?

 

Zresztą jeżeli potrzebujesz dowodu czy podważasz słowa Mastah w tym temacie. To krzyżyk na drogę.

 

Powtarzam po raz kolejny, wysil się i skorzystaj z internetu a zaprawdę powiadam Ci, że odnajdziesz prawdę synu. No chyba, że ktoś Ci tutaj wrzuci rzeczony nagranie.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie wrzuci, bo nikomu się nie chce, pełno tego na youtube oraz nawet w podanym linku na koniec jest (tak samo jak z HDD chodzi z DVD - oryginalnego).

 

Co do online to już trup (PS3), łudzę się że w weekend frekwencja będzie lepsza (bo zawsze jest), ale już raczej nie da się pograć. Błąkałem się między epizodami i w obu brak ludzi, zwykle 2-3 osoby (w tym ja), rekordowo 11. Offline póki co nie chce mi się grać, skończyłem po 2 razy, 3 raz za pół roku.

Co z tymi graczami PS3? Czemu nie kupili dodatków? Patrząc na różne fora to postów strasznie mało (mniej niż przy premierze DLC TBoGT na X360, które się słabo sprzedało i nieporównywalnie mniej niż przy TLaD). Swego czasu wyszły dodatki do GTA3 i VC czyli LCS i VCS, też wiele lat po premierze, a sprzedały się dużo lepiej.

BTW.Co do TLaD to przypomnę, bo już wielu marudzi - na początku wyłączamy Noise Filter w opcjach.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie poddaje. Cały czas dodaje osoby, które grają online. Jak każdy będzie miał na liście około 5 osób, które grają dosyć często, to poprzez zaproszenia powinna uzbierać się jakaś ekipa.

 

Ludzie nie wiedzą co tracą. Ten tryb z konwojem jest genialny. Dodaj mnie Arek do listy.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Hmmm misji specjalnie nie przechodzę bo czekam na geja. Powoli przypominam sobie Liberty City i powiem ze to najlepsze miasto w historii gier. Jakbym miał wybrać sobie jedną jedyną grę w którą miałbym grać 48h bez przerwy to byłoby to GTA.

 

A co do TLaD to bardzo klimatyczny dodatek to jest. Chociaż w GTA motorów nie lubię, a szczególnie tych na których jeździmy w dodatku to podoba mi się ;d

Odnośnik do komentarza

U mnie w porównaniu do wersji na Xboxa 360 (na którym to przeszedłem podstawkę) dodatki działają znacznie gorzej na PS3. Ballada jeszcze, jeszcze, jeszcze, ale TLAD momentami tragedia.

 

Oba dodatki w prawie niezmienionym stanie prezentują poziom GTA IV, a samo GTA IV w wersji na X360 i PS3 trzyma framerate na tym samym poziomie (jeszcze po premierze pokazywano, że różnica sięgała 2-3 klatek na sekundę). Zauważalne różnice i co mnie wkurza w wersji na PS3 są w momencie, kiedy do akcji wkracza Euphoria, co widoczne jest choćby przy wjechaniu wozem na chodnik pełen przechodniów. Ale to jest od czasów podstawki. W każdym razie nie napracowali się panowie z Rockstar North, oj nie.

Odnośnik do komentarza

Widać, że nie graliście w Splinter Cell DA na PS3. Ja w GTAIV ani razu nie miałem zauważalnych spadków animacji. "Zauważalnych" czyli takich, które przeszkadzałyby w grze. Jak ktoś jest fetyszem i mu to przeszkadza to jego sprawa. Normalny człowiek jest tak pochłonięty grą, że nie zwraca na to uwagi.

 

Sorry za podwójny post.

 

Odnośnie fabuły i oczekiwań, każdy ma swoje.

Ale gameplayowo zawodzi na całej linii. Zero nowości - bo chyba jazda w szyku to nie jest to, czego oczekiwać od dodatku na który MS wyłożył tyle kasy. Misje są słabe - przynieś, wynieś, pozamiataj - bez jakichś unikalnych elementów.

Nic ciekawego, nic zapadającego w pamięć.

Z tym bym się nie zgodził. Załadunek motocykli na pakę, ucieczka więziennym autobusem, wojny gangów, siłowanie się na rękę. Jest co robić. Można zauważy pewną tendencję. Osobom, którym nie podobało się GTAIV nie podoba się również Lost and Damned.

 

Trofea trochę zwalone. Jest tylko 15 nie wiadomo czemu. No i nie wiem po co te mewy do rozwalania dali skoro nie ma za to trofea.

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

strasznie podobalo mi sie GTA IV, jednak teraz mialem okazje skonczyc obydwa dodatki i coz moge powiedziec the lost and damned strasznie slaby i skonczylem go prawde mowiac na sile, okropnie nudny i nie ciekawy. myslalem ze po wydaniu kasy przez MS ten dodatek skopie tylek a tu takie cos ;) natomiast ballad of gay tony trzyma poziom i z przyjemnoscia go skonczylem :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Same 3 misje Amira z Ballady oryginalnością biją na głowę wszystkie razem wzięte z TLaD. A ile jest więcej. Największe rozczarowanie Lostów to jednak ostatnia misja.

 

 

I ciężko o mnie powiedzieć, że mi się GTAIV nie podobało, wręcz przeciwnie.

Zgadzam się - gameplayowo TLAD to straszna bieda. To już obie części GTA na PSP miały ciekawsze misje. Inna sprawa, że mnie w Lostach nawet fabuła nie powaliła, kwestia gustu. Klimat gangu był w miarę ok, podobnie jak nawiązania do fabuły czwórki i Ballady, ale mimo wszystko brakowało mi rozmachu - np. ostatnia misja aż prosiła się o jakieś efektowne zakończenie i

bardziej 'filmowy' zgon Billy'ego.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Znajdziesz je online :) w wyścigach. I owszem więcej jest ale tego czym jedziesz. Ja te motory znajdywałem w wyścigach offline, po prostu wchodzisz do wyścigu i trzeba załatwić gościa który nim jedzie, uciążliwe ale uzbierałem wszystkie (potrzebne mi były do treningów do online, Bati 800 zrobiłem 1:54 na Industrial Action offline i dlatego tym jeździłem online).

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj TLAD - gra przeleżała prawie miesiąc na półeczce, miałem gigantyczny test woli :). I co ja mogę powiedzieć? MOC! Podoba mi się wszystko, poczynając od świetnej fabuły, która od razu rzuca nas na głęboką wodę, wkręca nas w bardzo ciężki i brutalny półświatek motocyklistów, przez wszystkie dodane zmiany i smaczki do gameplayu, aż po ten świetny ziarnisty filtr jeszcze dorzucający do ciężkości grze.

 

Lost MC to banda bydlaków, na dodatek nie jedyna w mieście. Patrząc na to, co robią (już pierwsza misja polegająca na odzyskaniu motoru Billy'ego daje kopa) innym ludziom, na ich zachowania i styl życia, można stwierdzić, że Niko to bardzo miły, grzeczny i ułożony chłopak i z Romanem kręcą mały rodzinny biznesik. Skórzane kurtki, obskurne lokale, jazda na chopperze (jak na razie raz wsiadłem do samochodu :P), rock w głośnikach, HELL YEAH!!

 

Podoba mi się filtr graficzny nałożony na obraz, dodaje do klimatu, oj dodaje. Kolorystyka też się lekko zmieniła, bardzo na plus. Wszystko jest o wiele żywsze, nie dominują już same zimne barwy. Pomarańczowe zachody słońca przypominają mi bardzo San Andreas. W każdym razie, stare miasto zyskuje nowy look.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem TLAD. 8h rzetelnego ciorania (tylko fabuła, zero taksówek, jak prawdziwy mężczyzna, wszystko na chopperze przejechane).

 

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!! Tyle mam do powiedzenia. Najlepszy DLC jaki kiedykolwiek widziałem na oczy. Właściwie to za osobną grę mogłoby robić. A zakończenie jakie świetnie (mówię o tych filmikach na koniec, kiedy napisy lecą :)).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...