Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

na razie cieszę się z faktu,że najprawdopodobniej szykuje się nam ekskluzyw na PS3,reszta już mniej pozytywna-jeśli tłumaczenie jest dobre i to nie Big Boss,a akcja ma się dziać po MGS4 to aż mnie ciarki po plecach przechodzą na co tym razem wpadł Hideo i jak znowu postawi cały sceneriusz do góry nogami by wcisnąć tam tego nowego klona....

Odnośnik do komentarza

jak zwykle tajemnice i kombinacje, i przez rok bedziemy sie zastanawiac kim jest stary facet :P

 

ja tylko zaluje jednego - ze snake w mgs4 wyglada jak stary fagas z wąsami a nie tak jak na tym obrazku ! typek z tego obrazka to stary ale jary madafaka i fajnie wyglada, a wąsaty dziadzia snake mi sie nie podoba od samego poczatku :P

 

no obczajcie to , ktory jest lepszy? :P (nawet jesli ten nowy to nie snake , to chodzi i o sam design)

snakeijakisfagas.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mgs.jpg

 

nawet,nawet....

 

Ja jednak nadal czekam na pewne tłumaczenie skany famitsu,w chwili obecnej myślę,że Raidenem pokierujemy w przyszłości,a w przeszłości Big Bossem - to by pasowało do tego,że nowy MGS ma się rozgrywać w kilku liniach czasowych

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
jak to nie Big Boss to kto inny? Tylko on miał opaskę na prawym oku... Może to jego klon?

 

PS Wyobrażacie sobie Otacona biegającego z karabinem? :lol:

 

A wyobrażałeś sobie Sasakiego jako męża Meryl? :P W sumie jak pomyślę, że ten koleś może być Otaconem to mi się śmiać chce, ale u Hideo wszystko jest możliwe i nie można tego wykluczyć.

Odnośnik do komentarza

Nanomaszyny. Wiesz, przenoszenie technologii wojskowej na grunt cywilny jest nieuniknione w tym uniwersum, więc czemu nie do branży kosmetycznej.

Zobaczysz, tak to wyjaśnią.

 

Kojima pipka, maszynka do pieniędzy, człowiek który już drugi raz niszczy to co stworzył i jeszcze na tym robi szmal. Gardzę nim.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...