Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nikt tego:

new_raiden.jpg

nie skomentował? Widać inny kolor oczu niż Raidena.

 

Wydaje mi się, że na tym foto widnieje kobieta.

 

@Grigori: I oczywiście nie zagrasz w najnowszą część? Jasne... <_<

 

@CoATI: Na tym wydruku jest P, tylko światło tak dziwnie pada

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza
Kojima pipka, maszynka do pieniędzy, człowiek który już drugi raz niszczy to co stworzył i jeszcze na tym robi szmal. Gardzę nim.

:peace:

 

 

 

A zagrać się zagra, wiadomo. Nie zmienia to jednak faktu, że pan K ewidentnie leci na:

money.jpg

 

mając w dupie wszystkich fanów swojej serii.

Odnośnik do komentarza
Nanomaszyny. Wiesz, przenoszenie technologii wojskowej na grunt cywilny jest nieuniknione w tym uniwersum, więc czemu nie do branży kosmetycznej.

Zobaczysz, tak to wyjaśnią.

 

Kojima pipka, maszynka do pieniędzy, człowiek który już drugi raz niszczy to co stworzył i jeszcze na tym robi szmal. Gardzę nim.

taaa, tylko co jak co, zawsze udaje mu sie stworzyc kapitalna gre! To, ze tobie MGS4 nie podszedl, to nie znaczy, ze dla innych jest to slaba gra.

 

Ja uwielbiam sage MGS, bez dwoch zdan, a kolejnych czesci wypatruje z utesknieniem!

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

O tam, Grigori (choć ma klepnięte jedno uszko) trochę racji ma: Nie mam kompletnie żadnego choćby cienia pomysłu o czym miała by być ta gra... :neko:

 

A staram się być pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. ;)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Czemu nikt tego:

new_raiden.jpg

nie skomentował? Widać inny kolor oczu niż Raidena.

 

Wydaje mi się, że na tym foto widnieje kobieta.

Może:

1zvpyqa.jpg

 

Sunny

? albo

626px-Littlejohn.jpg

 

syn Raidena

?

Jak byk widać ze to ta małą dziewczynka sunny. Takie same uczesanie i w tym samym miejscu przedziałek na włosy genialna konstruktorka która uratowała raidena i sama stworzyła egzo szkielet tym razem dla siebie. A co do spekulacji że to big boss to myślę że koijama się z nami bawi ponieważ już w mgs snake miał możliwość zmiany twarzy za pomocą specjalnej maski.

Ale i tak mam wielkie ciśnienie na nowe materiały, na szczęście już niedługo coś powinni pokazać.

Ale tak gra wyjdzie na przełomie 2010-2011 roku

Odnośnik do komentarza
Jest pewna nieścisłość w arcie Wujka. Dlaczego nosi on beret odwrotnie?

 

Tutaj art Big Bossa z trójki:

 

bigBoss.gif

 

Real life:

 

73421859.gaU2fGXQ.jpg

 

Oraz Wujek po odwróceniu:

 

solidus.jpg

 

Błąd? Celowe zagranie? Czy wujek tak po prostu nosi beret.

 

 

Nie do końca.

 

Zazwyczaj żołnierze noszą je przekrzywione na prawą stronę, ale w niektórych armiach europejskich (np. francuskiej) berety noszone są przekrzywione na lewą stronę

 

Napis na berecie "Big Boss-a" to jest też po francusku - "Militaires sans Frontieres".

 

 

Odnośnik do komentarza

Przychylam się do opinii, że ten kolo na skanie to nie Raiden tylko jakaś kobieta (kobiece rysy twarzy - aż tak kobieco Raiden nie wyglądał). Tylko czy to Sunny - akcja dzieje się siedem lat po MGS4 - nie wiem czy, aż tak ,,staro" by wyglądała. Poza tym kiedyś podczas jakiejś konferencji Kojima zaprezentował ten obrazek:

 

172.jpg

 

Widać, że ta postać ma kucyk, co wg. mnie może świadczy o tym, że to jest kobieta. Może ta postać z obrazka to wczesny, porzucony koncept. Przecież ile razy zmieniał się wygląd Snake'a przed premierą MGS4.

 

 

Odnośnik do komentarza

A może

new_raiden.jpg

=

2s67wva.jpg

Myślę, że w głowie Kojimy taka opcja nie jest niemożliwa.

 

 

172.jpg

 

Widać, że ta postać ma kucyk, co wg. mnie może świadczy o tym, że to jest kobieta. Może ta postać z obrazka to wczesny, porzucony koncept. Przecież ile razy zmieniał się wygląd Snake'a przed premierą MGS4.

Ja tu kucyka nie widzę. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było:

 

http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1306

 

Dla mnie ważne jest to zdanie:

 

(...),,miejsce akcji gry toczy się gdzieś w jakimś kraju gdzie ktoś coś robi i spotyka tego starego człowieka. Wtedy ów mężczyzna robił coś w stylu bazy/podstawy czegoś o czym dowiemy się gdy się tam dostaniemy" - ,,Raiden/ She Raiden" vs ,, Big Boss/Snake/Klon " ?

 

Pisze też, że będzie to jedna gra.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...