Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

 

chociaż też nie spodziewam sie nadmiaru skradania ale jakoś mnie to nie boli, mam nadzieje że ilość siekania bedzie jakoś dobrze dobrana do reszty elementów, bardziej sie boje że bedzie znowu 12h filmików i 2h gameplayu ;p szczerze mowiac to mnie boli o wiele bardziej niż skradanie lub jego brak

 

Fabuła ma być bardziej przystępna zwłaszcza dla tych, co jeszcze nie znają serii. Więc nie liczyłbym na przesadną ilość cut-scenek.

Odnośnik do komentarza

też mi sie nie podoba ciecie pod gałką odpowiedzialną zwykle za kamera.. bo co w tedy z kamerą?

 

cormalnna walke wolal bym pod guzikami, a ewentualnie to zwalnianie czasu i celowanie gałką, ale w sumie też wychyły gałki wychylają linie cięcia a potem mozna nacisnac guzik zeby odpalic cios, chcial bym takie cos zwykle i naturalne, ale pewnie coś tam przekombinują ;p

Odnośnik do komentarza

Kolejną część przygód Snake'a? Metal Gear Solid : Solid Snake son ? Upsss zapomniałem że Snejowi nigdy żadna nie dała , możliwe że nawet Meryl ^_^

Nie mów hop. Biorąc pod uwagę ostatnie fabularne "wyczyny" Kojimy, można się nawet spodziewać powtórki z Les Enfants Terribles...w końcu czego się nie zrobi dla przetrwania serii.

Odnośnik do komentarza

Kolejną część przygód Snake'a? Metal Gear Solid : Solid Snake son ? Upsss zapomniałem że Snejowi nigdy żadna nie dała , możliwe że nawet Meryl ^_^

Nie mów hop. Biorąc pod uwagę ostatnie fabularne "wyczyny" Kojimy, można się nawet spodziewać powtórki z Les Enfants Terribles...w końcu czego się nie zrobi dla przetrwania serii.

i to jest jak najbardziej mozliwe... w uniwersum mgs'a snake ma juz podobny status co niegdyś big boss, wiec kolejna proba klonowania legendarnego wojaka moze dojsc do skutku...

 

sam kojima powiedzial, ze chce nadal tworzyc gry z serii mgs :/

Odnośnik do komentarza

Kolejną część przygód Snake'a? Metal Gear Solid : Solid Snake son ? Upsss zapomniałem że Snejowi nigdy żadna nie dała , możliwe że nawet Meryl ^_^

Nie mów hop. Biorąc pod uwagę ostatnie fabularne "wyczyny" Kojimy, można się nawet spodziewać powtórki z Les Enfants Terribles...w końcu czego się nie zrobi dla przetrwania serii.

i to jest jak najbardziej mozliwe... w uniwersum mgs'a snake ma juz podobny status co niegdyś big boss, wiec kolejna proba klonowania legendarnego wojaka moze dojsc do skutku...

 

sam kojima powiedzial, ze chce nadal tworzyc gry z serii mgs :/

 

Klon klona z fox die... to ile on pożyje? :P Mi tam Raiden pasuje...MGS to nie tylko Snake jak pokazał MGS 2 :]

Odnośnik do komentarza

Ja to jestem pewny, że poruszane tabu przez Kojime w nowej grze to albo pedofilia albo zoofilia albo coś takiego. Zalążki podtekstów pedofilskich mieliśmy już w PW.

 

A żeby nie było offtopa to mam pytanie po części to również dotyczy mgs4 ale i rising.

 

To, że Raiden to jedna z bardziej "pedalskich" postaci w grach to wiem (choć niedługo może zostanie przebity przez Cola z IF2) itd. Ale i tak nie rozumiem czemu Raiden jako Ninja ma hmmm obcasy ?

To jest dla mnie tak wielkie WTF jak całe mgs4.

 

 

Nosz kur.. o co tu chodzi. Już chociaż po tej pseudo "transformacji" mogli zrobić z niego mężczyznę ;/ Ninja na obcasach heh.

 

Jestem ciekaw czy w risngu będzie można odwalać break dance z przyczepionymi do siebie Gekkami :teehee:

Odnośnik do komentarza

No co to obcasy były cool, bardzo sprawnie wykorzystywał je w walce. Nie rozumiem całego tego najazdu na Raidena, jego historia jest ciekawsza niż Solid Snake'a, a jego relacje z Rose nieźle nakręcały fabułę w dwójce. No, ale to nie temat do tego typu dyskusji.

 

Tematy gejowskie były już w uwielbianym MGS3 gdzie Volgin łapał za jaja. Popatrzcie wstecz, Kojima miał zawsze takie ciągoty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No co to obcasy były cool, bardzo sprawnie wykorzystywał je w walce. Nie rozumiem całego tego najazdu na Raidena, jego historia jest ciekawsza niż Solid Snake'a, a jego relacje z Rose nieźle nakręcały fabułę w dwójce. No, ale to nie temat do tego typu dyskusji.

 

Tematy gejowskie były już w uwielbianym MGS3 gdzie Volgin łapał za jaja. Popatrzcie wstecz, Kojima miał zawsze takie ciągoty.

 

Ale w tej grze było to chociaż pomysłowo wykorzystane przy zdemaskowaniu intruza. :]

Odnośnik do komentarza

Wy się już naprawdę nie macie czego czepiać.

 

Ninja na obcasach - tak samo mądre jak grubas na rolkach czy inny dziwak kontrolujący pszczoły.

 

Nudni jesteście, mówił już Wam to ktoś? Jak już koniecznie musicie marudzić to znajdźcie przynajmniej jakiś w miarę sensowny powód, a nie czepiacie się szczegółów (które tak naprawdę były już obecne w Waszych ukochanych MGS1-3) lub też bazujecie wszystko na podstawie informacji najwyraźniej wyczytanych z kryształowej kuli. Przeżywacie jak gdyby ktoś Was zmuszał do kupna Rising i grania w niego od rana do wieczora w ramach jakiejś pokuty, niezależnie od tego czy faktycznie będzie on dobry czy zły. Nie wiem co Wy chcecie takim ciągłym i nudnym gadaniem osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Taaa chyba tak by było najlepiej :sleep:

 

Poza tym nie wiem skąd ta agresja w poprzednim poście nie śmiałem się z risinga, z "Ninja" (Raiden jest i tak już wystarczająca żenujący) tylko spekulowałem. Mnie osobiście interesują te sprawy czy dowiemy się coś więcej o obcasach, czy będą jakieś ciosy nimi, czy może kombosy katana-obcas (to by było fajne), czy będzie może huśtać się z Gekkami itd. To mnie interesuje i to poruszam więc spokojnie Suavek nie podoba się nie czytaj albo oddziel się od dyskusji; proste.

 

Zresztą nie widzę żebyś wiele wnosił do tematu a my za to tak.

 

Ninja na obcasach - tak samo mądre jak grubas na rolkach czy inny dziwak kontrolujący pszczoły.

Mniej mądre jednak grubas na rolkach jest bardziej normalny niż hadzia Ninja Obcas.

Btw jestem ciekaw czy będzie można ciąć obcasem tak samo jak mieczem!?

 

a nie czepiacie się szczegółów (które tak naprawdę były już obecne w Waszych ukochanych MGS1-3)

Nie były aż tak kiczowate, tandetne, prostackie, h.ujowe jak w mgs4.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...