Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Domyśliłem się, że ma ten sam, ale w założeniach w rising miał pewnie mieć twardy, mhroczny, niski ton głosu, a że naturalnie aktor takiego nie posiada, to musiał sztucznie go wymuszać. No i mu bardzo nie wychodziło. Normalne rozmowy były OK, ale jak zaczynał zgrywać badassa, to była komedia xD

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest niesamowita. Przeszedlem juz na Hard, Very Hard, teraz jestem w polowie na Revengeance i nie mam w ogole dosc O_o Przy DmC mialem dosc w polowie pierwszego przechodzenia :P MGR ma niesamowitego powera i mimo, ze system walki nie jest jakis super skomplikowany to daje niesamowicie duzo frajdy. Walki z Bossami i muzyka z wjezdzajacym wokalem w odpowiednim momencie to juz w ogole mistrzostwo swiata. 

PS. Na poziomie Reveangence gram po taniosci - Infinity Wig A i granaty paralizujace  :P Da sie S-ki robic w ten sposob, ale nie ma juz tej satysfakcji. Jak przestane byc workiem do bicia na tym poziomie to sprobuje normalnie to przejsc ;)

Edytowane przez Ins
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem na normalu póki co, chciałem przejść i zobaczyć czego wart jest ten tytuł a jest wart sporo, aktualnie lecę na hardzie jak burza dużo lepiej niż to miało miejsce poziom niżej up'y robią swoje :P

Odnośnik do komentarza

 

PS. Na poziomie Reveangence gram po taniosci - Infinity Wig A i granaty paralizujace  :P Da sie S-ki robic w ten sposob, ale nie ma juz tej satysfakcji. Jak przestane byc workiem do bicia na tym poziomie to sprobuje normalnie to przejsc ;)


Straszna lipa rodem z DMC3 gdzie można było robić SS'ki w stroju z infinite DT nawet na DMD.
Odnośnik do komentarza

  Te up'y to jakis lipton Infinity Wig i Fox Blade... Gra stala sie przyjazna dla Casuali jak Mr_pepeush:P hahaha zart:P

 

Narazie ogrywam gre na Easy zapoznaje sie z Tytulem i przeciwnikami pierwsze dwa chaptery R00 i R01 wszystko zaliczone na ( S ) zwykla bronia bez zadnych up'ow.

 

Minusy Gry:

 

Kamera i Blade Mode jest do poprawienia.

Up'y dla casuali.

Mala ilos dostepnych Broni i zbyt malo up'ow z combami.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Zawartość najbliższych dlc w spoilertagu.

 

 

The first expansion features 30 additional VR missions, and the Snake Soul wooden sword, which speaks in the voice of Solid Snake. Looks like actor David Hayter will return to Metal Gear after all, despite Snake's total absence in Rising's main story. It will also feature side-scrolling objectives with a fixed-camera.

Following that, the main villain of Metal Gear Rising, Jetstream Sam, will see his own expansion pack. Platinum won't detail it quite yet, but imagery shows Sam fighting typical cyborgs as well as a Metal Gear Ray.

Finally, the third downloadable expansion stars LQ-84i, better known as Bladewolf, and even better known as that wise-crackin' robot dog Raiden teams up with. Platinum claims playing as LQ-84i serves a deeper view of Rising's world.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Daniel, wyslij mi zapro na psn.

Ja zaczalem na medium i stwierdzilem, ze gra jest bezczelnie latwa. Ale po pokonaniu pierwszego solidnego bossa (nie tego, znanego z dema a kolejnego) poziom trudnosci poszedl znaczaco w gore i w koncu jest satysfakcjonujaco.

Na minus kamera i bzdurny system wyrywania z ogluszenia tylko.

Odnośnik do komentarza

Na hardzie nie jest trudno, ale i tak bardziej wymagajaco niz na Son of Sparda w DmC, a 50 odcieni szarosci jest lepsze niz te teczowe przygody dontego. Hueh nawet kiczowata (w zamysle) fabula jest lepsza niz w tym potworku od Ninja Theory.

 

Dla mnie dwie najwieszke wady gry to kamera i system lockowania. Pierwszego tlumaczyc nie trzeba. Jezeli chodzi o lockowanie to chodzi o samo wybranie celu. Jak jest wiecej niz dwoch przeciwnikow, to gra dostaje pjerdolca. No ale nawet mimo tego jak dla mnie 9+/10. Od czasow Bayonetty nie gralem w nic rownie dobrego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

zrobił ktoś może VR missions na ZŁOTO??? już (pipi)icy dostaje przy 18 misji... czy ona jest w ogóle możliwa do przejścia>??(pozatym wszystkie na złoto).

A tak z innej beczki, który miecz jest najsilniejszy/zadaje najwiecej DMG? Z tego co czytałem to wszystkie mają albo mniejszy DMG od podstawowego HF Sword( Armor Braker, Stun Blade, Machete), taki sam(Fox Blade) natomiast wiekszy mają tylko Sam's Sword i Long Sword...

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

o 2 nad ranem zakończyłem pierwsze przejście na normalu; nie licząc drobnego (chyba) buga w ostatniej walce, który sprawił, że na wycelowanie kierunku cięcia w sekwencji ciachania rzucanego żelastwa miałem dosłownie ułamek sekundy, było przecudownie :) przez tę akcję na końcu już myślałem, że prędzej zwariuję niż w takim tempie wykonam 3 precyzyjne cięcia. po resecie gry na szczęście wszystko zaczęło działać jak trzeba i za drugim podejściem mr. Boss zdecydował się oddać serduszko :)

 

gra na normalu skończona, czyli... zabawa się zaczyna :)

Odnośnik do komentarza

Figlarz podepre sie najsolidniejszym argumentem swiata "Bo tak i (pipi)" to moje zdanie w MGR dobija mnie system dajacy malo mozliwosci 50 odcieni szarosci beznadziejny evade i to ze gra nie wymaga od ciebie zadnego skilla nawet w walkach z bossami w ktorych przeszkadza tylko (pipi)owa kamera i glitche jak wyzej wspomniany bug podczas walki z ostatnim bossem na szczescie Ninja Run FTW!!!

Odnośnik do komentarza

Ale ale przecież MGR to nie jest rasowy HnS jak stare DMC, NG czy Bayo, to jest po prostu action slasher jak God of war. No chyba, że od premiery Metal Geara slasherem nazywamy grę posiadającą parrowanie, evade czy combo w powietrzu to w takim razie GOW jest slasherem z krwi i kości, a 3/4 ludzi to ułomy bo używają [] [] /\.

Odnośnik do komentarza

Pokazali pierwszy tydzień sprzedaży gry w Japonii i jest zandatsu

 

 

01. [PS3] Metal Gear Rising - 335,791


- #1 game of the week

- Best selling action game of this sort since the original DMC

- FUCK YEAH!

 

 

Comparison with other 3D combat action games (first week sales):



[PS2] Devil May Cry - 352,668

[PS2] Devil May Cry 2 - 309,279    

[PS2] Devil May Cry 3 - 183,208    

[PS3] Devil May Cry 4 - 212,373

[360] Devil May Cry 4 - 40,169

[PS3] Bayonetta - 138,430

[360] Bayonetta - 66,211





Comparison with MGS games (first week sales):



[PS2] Metal Gear Solid 2 - 456,747

[PS2] Metal Gear Solid 3 - 487,156

[PS3] Metal Gear Solid 4 - 476,334

[PSP] Metal Gear Solid Peace Walker - 446,133

 

 

fuck yes

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...