Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

napaliłem sie na ta gre, a  na razie bardziej czekam na filmik nastepny, niz na przeciwnika do ciecia ;/

Jakies takie smutne te poziomy, pomimo ze zniszczalne czesciowo, to nawet na elzace deski nie da sie wskoczyc, malo detali i powtarzalnosc tekstur wprost  z psxa, jestem po pokonaniu psa, moze bedzie lepiej ;/

Odnośnik do komentarza

nerwowo nie wyrobie...

caly dzien szlifowalem chapter 04 na Ski. ten rozdzial to horror, ale nie przez poziom trudnosci, a przez kretynski system checkpointow, ktore w kilku newralgicznych miejscach moga zniszczyc prace nad calym lvlem. jesli popelnisz jeden drobny blad - na ogol chodzi o qte - to giniesz, gra sie savuje i tym samym przepada szansa na S. poczatek rozdzialu przechodzilem lacznie kilkadziesiat razy, a ze jest tam walka z gradem, ktorego trzeba rozwalic kombinacja emp/rocket, to sam wstep, jesli ma sie juz polapany, trwa okolo kwadransa. pozniej jest kilka miejsc gdzie przy bledzie system przekresla savem szanse na S. sa dwie bardzo trudne sekcje, mieszczace sie w piatce najtrudniejszych momentow gry. w koncu jest podwojna walka z dwoma subbosami, jeden po drugim, bez zapisu trzeba ich zjechac do zera bez hita i na koncu boss!

zeby nie bylo spoilera, powiem tylko, ze boss cienki jak dupa weza, tyle ze walka jest zabugowana. dodatkowo sam finisz to qte, gdzie wciska sie O + /\

no i co? oczywiscie, jak juz sie cieszylem z Ski, to wpadl bug przy wspomnianym qte. pierwszy raz trafil mi sie przy pierwszym przejsciu gry w walce finalowej na ostatnim bossie, gdzie nie bylo normalnego czasu na wykonanie qte, a jedynie migalo cos na ulamek sekundy i obrywalem. az sie wtedy o to z Dzialkowcem poklocilem, bo on mowil o trzech sekundach, ja ze nawet pol sekundy tam nie ma. po reloadzie dzialalo normalnie. a dzis? ten sam patent, tylko chapter 04 i ostatni qte! spadlem w przepasc i nie bylo opcji dostac S. co ciekawe zaliczylo mi no demage i nawet trophy wpadlo, ale Ski nie zliczylo.

 

mam dosc :(

Odnośnik do komentarza

Na Sundowner'ze nie wyciągniesz S-ki bez wysokiego combo (powyżej 50 hitów) i/lub premii za niszczenie helikopterów w walce. Warto także rozwalać zgliszcza lecące w twoją stronę podczas lotu Sliderem ponieważ one też liczą się jako zabójstwa co pomaga zdobyć potrzebne punkty. Sam no Damage bonus nie wystarczy. Ten sam problem będziesz miał w trzeciej fazie walki z Armstrongiem. Bez wyciągnięcia dużego combo (minimum 100 hitów), o S-ce możesz zapomnieć w walce z senatorem.

 

Powinieneś robić back up save'a  jak wiesz, że będziesz miał przed sobą trudniejszy kawałek gry. Zawsze to lepsze niż powtarzanie całego poziomu od początku.

Odnośnik do komentarza

ah, ta złośliwość zazdrośników i cieniasów ;)

swoją drogą, to dlaczego odpuściłeś MGR? ja powiem Ci, że cały czas odkrywam nową twarz tej cholernej gry... ja już myślałem, że to koniec, to biorę się "na próbę" z kolejnym patentem tytułu, jak rvng na S czy VR miss i muszę powiedzieć, że wbrew początkowym sądom, że to badziew, to jednak całkiem rajcowny i momentami cholernie trudny. Nie zmienia to jednak faktu, że gra ma sporo drobniutkich niedoróbek, które bardzo paskudzą odbiór całości.

 

EDIT:

mgr: vr 18 - czas 5:45:08 - chyba jeden z lepszych na swiecie xD

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Mówię choćby o Patriotach.

 

 

"The Patriots' involvement in the creation of the War Economy was also indirectly alluded to by Desperado Enforcement LLC. member Sundowner, where he mockingly asked Raiden when confronting him at World Marshal Inc's HQ building's server room if he believed that all historical battles were caused by a conspiracy, also citing that the Patriots merely maintained and fuelled the war economy, not actually creating it."

 

 

Takich smaczków jest trochę ale są to bardzo luźne nawiązania.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...