Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

QTF, chyba sie nie zrozumielismy. mi nie chodzi o ustalenie sredniej i oceny koncowej za caly chapter na podstawie czastkowych ocen (a Ty chyba o tym mowisz).

mi chodzi o cos takiego: gram sobie teraz pierwsze podejsie do rvng. powiedzmy, ze mi sie przyfarci i zrobie walke z Monsoonem na S, ale reszte bede mial slabiej. zaczne grac drugi raz ten chapter i wbije wszedzie S. czy z monsoonem musze drugi raz zrobic S, czy przeniesie mi to z pierwszego przejscia gry na rvng?

pytam, bo sporo walk na farta wchodzi mi na S i sir zastanawiam, czy drugi raz bede musial je juz celowo na S robic ;)

Odnośnik do komentarza

Jesli przeszedles cala gre na rvng i masz za pierwszy chapter ocene S a w drugim masz ocene A to bierzesz chapter 2 i go robisz na S napewno ci zostanie ta ocena. Tylko pamietaj musisz wejsc w story i tam w chapter i z tego poziomu poprawiac dany chapter wtedy ci zachowa. Mysle ze jak zaczniesz gre od nowa to wykasuje ci cale staty z pierwszego przejsc ale moge sie mylic:D

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem czy ja nie potrafie pisac, czy Wy czytac xD

 

nie chodzi mi o CALY chapter! zaczynasz chapter, idziesz, walczysz, wpada ocena, np S, idziesz dalej, walka, wpada B, potem kolejna walka i znow S. pytanie, czy jak odpale chapter, od nowa, to wystarczy poprawic te walke, w ktorej nie mialem S, czy musze jeszcze raz wszystkie na S robic od nowa.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Będzie ciężko. Chciałem brać steelbooka z UK, ale do Polski game.co.uk się nie zgodziło wysłać.

 

Btw. Właśnie skończyłem Rising. Ja pie.rdole, co za giera. Fantastyczne walki z bossami (TEN OSTATNI BOSS XDDD), zaje.bista frajda z ciachania przeciwników i te filmiki.

 

Cudo. Platinum to bogowie.

 

Wracam do misji VR.

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem czy ja nie potrafie pisac, czy Wy czytac xD

 

nie chodzi mi o CALY chapter! zaczynasz chapter, idziesz, walczysz, wpada ocena, np S, idziesz dalej, walka, wpada B, potem kolejna walka i znow S. pytanie, czy jak odpale chapter, od nowa, to wystarczy poprawic te walke, w ktorej nie mialem S, czy musze jeszcze raz wszystkie na S robic od nowa.

oceny za poszczególnie walki się na 1--% nie zapisują, jedyne na co mozesz liczyć to zapis oceny za cały chapter...

Odnośnik do komentarza

Mr_pepush ograles juz tyle razy gre ze to chyba logiczne ze za kazdym razem zapisywalo ci ocene z calego Chaptera czy ty jestes slepy moze:P

Czy mi sie wydaje czy ty czasami wiecej placzesz a moze udajesz ze jestes ulomkiem.

Samo to ze pytales sie mnie o Bossa gdzie co i jak.

Widocznie robisz gre na Od(pipi) :P ( Noobku zart )

Ciekawi mnie co ty tam kombinujesz..

Za malo spostrzegawczy jestes jesli sie pytasz o takie rzeczy:P Facet przeciez nikt ci nie bedzie mowil za ktorym filarem Monsoon postawi klocka:D

 

 

Ps. Sorry ale ponioslo mnie:D

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

Daniel: ja pytam, czy DWA przejścia NA TYM SAMYM poziomie trudności mają związek; przechodzę grę po raz czwarty; mam:

jedną ocenę za normal,

jedną ocenę za hard,

jedną ocenę za very hard,

obecnie gram na revenegance. nie pytam, czy jak dostałem S na normalu, to mi się przeniesie na rvng, a czy przeniesie się z rvng na drugie przejście z rvng.

Odnośnik do komentarza

Daniel: ja pytam, czy DWA przejścia NA TYM SAMYM poziomie trudności mają związek; przechodzę grę po raz czwarty; mam:

jedną ocenę za normal,

jedną ocenę za hard,

jedną ocenę za very hard,

obecnie gram na revenegance. nie pytam, czy jak dostałem S na normalu, to mi się przeniesie na rvng, a czy przeniesie się z rvng na drugie przejście z rvng.

Napisalem ci jesli chcesz poprawic Dany chapter z danego poziomu trudnosci wejdz w Story nastepnie w chapter i sobie mozesz poprawiac jak ci sie chce:D mozesz przejsc sobie Np. R-05 a reszte olac:P

Czy dwa przejscia sie kumuluja tego nie wiem:D

Wejdz w story nastepnie w chapter poziom trudnosci Rvng spisz sobie oceny z pierwszego przejscia bo tam ci sie wyswietla i przejdz gre  po przejsciu sprawdz to co spisales z pierwszego przejscia gry jesli sie cos zmienilo to znaczy ze sie kumuluja ale w to watpie:P

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

@mr pepeush, żeby za misję dostać rangę S musisz przejść ją od początku do końca zdobywając S w każdej z ocenianych walk. Musisz to zrobić w jednym podejściu do rozdziału. Załóżmy na przykład, że w jednym rozdziale dostałeś oceny S A S i ocenę końcową A. Później, przechodząc ten rozdział po raz drugi wyciągniesz A S A (Ocena końcowa: A). Twój wynik w rankingu zostanie zmieniony na S S S za poszczególne walki ale sama ocena za cały rozdział pozostanie bez zmian (czyli nadal A). Czy o to ci chodzi?

Edytowane przez DJ1988
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

własnie o to chodzi... większość przeciwników i tak się jedzie na parry, żeby dać sobie okienko na zandatsu czy w ogóle jakiekolwiek finishery; inny patent to blade mode we wślizgu - w ty sytuacjach nie gra roli to, jakim mieczem operujesz.

 

straciłem motywację do tej gry niestety :/ znudziła mnie już i ten rvng przerwałem w połowie (gdzieś pomiędzy Monsoonem a Sundownerem); pewnie wrócę, ale tak jak mówiłem na początku, platyny ciosać nie będę...

Odnośnik do komentarza

 

chlopaki, jak to jest z ta ocena S?

przed chwila mialem mega sytuacje: chapter 01, zaraz po ladowaniu na plazy. wychodzi trzech leszczy i jeden goryl. cala czworke rozwalilem jednym ciosem! weszlo parry, ktore zgarnelo wszystkich i.... B! FTW! WTF?!

oczywiscie niedostalem zadnego dmg, to bylo sparowanie pierwszego zadanego przez nich ciosu. nawet w podsumowaniu pokazalo sie no dmg, a ocena B.

zanim to zrobilem kilka razy restartowalem, ale i ginalem. czy jesli zalicze zgon to musze powtarzac sekcje cala sekcje gdzies tam od nowa, bo to sie zapisuje do oceny, czy jak?

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

chlopaki, jak to jest z ta ocena S?

przed chwila mialem mega sytuacje: chapter 01, zaraz po ladowaniu na plazy. wychodzi trzech leszczy i jeden goryl. cala czworke rozwalilem jednym ciosem! weszlo parry, ktore zgarnelo wszystkich i.... B! FTW! WTF?!

oczywiscie niedostalem zadnego dmg, to bylo sparowanie pierwszego zadanego przez nich ciosu. nawet w podsumowaniu pokazalo sie no dmg, a ocena B.

zanim to zrobilem kilka razy restartowalem, ale i ginalem. czy jesli zalicze zgon to musze powtarzac sekcje cala sekcje gdzies tam od nowa, bo to sie zapisuje do oceny, czy jak?

 

 

Za każdym razem jak zginiesz w walce to gra dolicza ten czas do czasu końcowego starcia. To jest kara za zaliczenie zgonu w walce. Po prostu straciłeś bonus za czas i wyszła ci ocena B zamiast S.

Edytowane przez DJ1988
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dla tych co zamierzają robić Ski na rvng i resztę trofików:

trophy za zabicie Monsoona bez obrazen jest zabugowane; potrafi sie zblokować; kilka dni mi zeszło na zrobieniego bez hita w czasie krucjaty po Ski w całym chapterze ;) opracowałem taktykę i szlifowałem, żeby nie brać po łbie; zaliczyłem go i co? brak trophy :/ mnóstwo osób w necie się na to skarży; odpaliłem chapter drugi raz, teraz "tylko" na hardzie i na drugim podejściu już ubiłem monsoona bez hita; czad :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...