Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Na mgle musisz byc bardzo szybki z blokami chwila zawachania i juz jest damage od Mansoona.  Pierwszy atak jest bardzo szybki jak wyskakuje mgla.

Moze trofeum nie wpadlo za nastepnego bossa dlatego ze musisz Mansoona na No Damage zrobic tak mi sie wydaje:D No coz dopiero we wtorek moze uda mi sie ukonczyc Easy. Brak czasu. :(

Taktyka z tego filmika wyglada na bardzo prosta moze uda ci sie w ten sposob zaliczyc :)

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

nie ma info, ale właśnie zainstalowałem i z tego co widzę, chyba naprawili lockowanie :D ale gram dopiero 5 minut, z czego dostaje ostre baty na poziomie revenegance, bo trafila mi sie arena chyba z siedmioma chlopa, z czego trzech ma RPG i jest grubo ;)

 

co do pracy kamery jeszcze sie nie wypowiadam, ale poki co samo lockowanie dziala perfekcyjnie;

Odnośnik do komentarza

i jak wam idzie ten ostatni poziom: Revengeance na S

naprawdę jest, az tak ciężko... jeden blad i trzeba zaczynać od początku, czy sa jakieś udogodnienia?

 

ja pykam sobie w MGS:PW, a tam wcale nie jest tak ciężko zrobić S'ki  xD

potem sięgnę po  MGR:R :) bójcie sie..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj zacząłem najwyższy poziom i jest... dziwnie... walki z leszczami są trudniejsze niż starcia z bossem; na Ski narazie niczego nie robiłem, bo mi się nie chce. z tego co widzę, to prawdopodobnie jedyną słuszną drogą na wbicie S na rvng jest użycie ulepszenia, które daje nieograniczoną amunicję, czyli możesz spamować granatami EMP; jeśli tak, to ja dziękuję, nie będę się w to bawił; gram bez granatów i praktycznie bez apteczek; po co w slasherze granaty? nie wiem... już nawet karton jest bardziej sensowny ;/

Odnośnik do komentarza

Wbilem wszystko na Ocene ( S ) z poziomu Easy i powiem bylo duzo Fuckow z tym zwiazanych. Ode mnie tylko tyle Po co w tym slasherze znalazly sie jakies latajace po(pipi)ki do tego normalne walki nie sa do konca przemyslane ( kto w malym pomieszczeniu daje 3x Gorylocyborgi )

I najwieksza bolaczka gry System Damagu i attakow.  Widze ze Platynium Games cofnelo sie wzgledem Bayonetty:(

 

Czemu placzecie ze sa Takie i takie bronie sa brac i grac to nie jest Ng to jest  klimat Meatal Gear:)

Napewno wezne je uzyje na poziomie; Revengeance..

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam... Daniel, sam płaczesz... ledwo żeś easy zaliczył... w ciasnych pokojach, gdzie miałeś trzy goryle, na wyższym poziomie dostaniesz 3 goryle i dwóch panów z bazooką. Have fun :)

 

Mnie znudziła już ta gra. Przy NG tego nie odczuwałem, a tutaj już męczę ten revengeance, dziennie po 5-6 walk zaliczam i pass. Natomiast o dziwo wiecej S'ek mi wpadło na rvg, niż we wcześniejszych przejściach na normal / hard / very hard.

 

Co do broni - gdyby kratos albo ryu zaczęli rzucać granatami i strzelać rakietami, nie miałoby to sensu. Tutaj ta broń wg mnie też została wrzucona na siłę. Gram całkowicie bez użycia granatów/rakiet i za każdym razem, gdy dochodzę do ściany, w postaci przeciwników wydających się nie do przejścia, zastanawiam się, czy to przypadkiem nie jest to miejsce, w którym (podobnie jak w walce z Monsoonem) developer zaplanował, że granaty będą konieczne.

Na szczęście później się udaje, bo gdybym miał zmienić slashera w call of duty to już chyba bym podziękował za grę.

Odnośnik do komentarza

ja teraz cisne na VH i powiem szczerze, że pomimo 34h na liczniku i ogrania normal i hard jak sie tylko da po kilka razy ani jednej S-ki mi sie nie udało wbić. 
Ten system oceniania jest po porstu nie do pojęcia: za poszczególne walki mam: S S S A A S A A S S i na koniec dostaje A albo S S S S S S S B i na koniec A - w(pipi)ia mnie to wiec nie zwracam na to uwagi...

Odnośnik do komentarza

Mr_pepeshu co ty porownujesz Ryu do Raidena to dwa inne klimaty:D

MgR zostal zrobiony w stylu  MgS dlatego masz takie ulatwiacze typu bazooki i granaty:D

Hm ledwo Easy zaliczyles hahahah dobre:D  Moge ci powiedziec ze ide teraz Hard i jest sto razy latwiej wbic Ski niz na Easy.

Dobra dobra przestane plakac bo widze lubisz mnie denerwowac:P   W Ng3R.E dopadne cie w multi i zemszcze sie:P Zobaczysz masz jak w banku:P

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

 

P.S

jest miecz powalajacy przeciwnikow z MGS2, ten taki niebieski do nokaltow( *** nad glowa) ?

 

 

jest tylko drewniany który powoduje "znikanie"(?) przeciwników, co daje brak zabójstw. Miało to być ogłuszenie właśnie ale oni znikają(wtf?)...

 

A tak z innej beczki, który miecz jest najsilniejszy/zadaje najwiecej DMG? Z tego co czytałem to wszystkie mają albo mniejszy DMG od podstawowego HF Sword( Armor Braker, Stun Blade, Machete), taki sam(Fox Blade) natomiast wiekszy mają tylko Sam's Sword i Long Sword...

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

o łał! spełniło się moje marzenie! niczego tak nie pragnąłem jak pograć w platformówkę trójręczną kulką, która wskakuje na głowy złym cyborgom! dziękuję, że nie zrobili mi tego świństwa i nie uczynili równięż europy miejscem, gdzie wydadzą to za free, bo pewnie bym to ściągnął...

 

czy ich pochędożyło? na co komu takie dlc? już dali kretyńską misję z rzucaniem granatów do małych geko (czy jak im tam) a teraz wpadli na odkrywczy pomysł popierdzielania nimi po głupich poziomach; masakra...

nastepne dlc: raiden z minigunem

 

edit:

nie, czekaj... z karabinem jest już przeciez na koncu filmiku... to może lasery w oczach?

Edytowane przez mr_pepeush
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

P.S

jest miecz powalajacy przeciwnikow z MGS2, ten taki niebieski do nokaltow( *** nad glowa) ?

 

 

jest tylko drewniany który powoduje "znikanie"(?) przeciwników, co daje brak zabójstw. Miało to być ogłuszenie właśnie ale oni znikają(wtf?)...

 

A tak z innej beczki, który miecz jest najsilniejszy/zadaje najwiecej DMG? Z tego co czytałem to wszystkie mają albo mniejszy DMG od podstawowego HF Sword( Armor Braker, Stun Blade, Machete), taki sam(Fox Blade) natomiast wiekszy mają tylko Sam's Sword i Long Sword...

 

Jest taki miecz przypomina maczete:D I nikt nie znika wtedy lol po uderzeniu maja gluchego wtedy robisz z nimi co chcesz:P ale swoja droga normalnym mieczem tez mozna ogluszac:P  trzeba troche grze poswieci czasu zeby go zdobyc:P

Odnośnik do komentarza

o łał! spełniło się moje marzenie! niczego tak nie pragnąłem jak pograć w platformówkę trójręczną kulką, która wskakuje na głowy złym cyborgom! dziękuję, że nie zrobili mi tego świństwa i nie uczynili równięż europy miejscem, gdzie wydadzą to za free, bo pewnie bym to ściągnął...

 

czy ich pochędożyło? na co komu takie dlc? już dali kretyńską misję z rzucaniem granatów do małych geko (czy jak im tam) a teraz wpadli na odkrywczy pomysł popierdzielania nimi po głupich poziomach; masakra...

nastepne dlc: raiden z minigunem

 

edit:

nie, czekaj... z karabinem jest już przeciez na koncu filmiku... to może lasery w oczach?

Mr_Pepeush, na całe szczęście nikt nie karze Ci wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na to gówniane DLC. Po Twoich postach widać też, że serii MGS wcześniej (nie wiem czy widziałeś na oczy), ale raczej nie ogrywałeś, skoro czepiasz się takich elementarnych dla serii rzeczy jak Dwarf Gekko, korzystania z działa szynowego, czy rzucania granatami. Zaakceptuj to też, że różne dziwactwa będą tutaj występować, ponieważ gra jest japońska.

 

Wracając do tematu DLC: Mnie osobiście najbardziej ciekawi katana z duszą Snake'a, a konkretniej jakie teksty będzie rzucał w trakcie gry :3. Wnioskując po filmiku to są to całkiem nowe gadki, a nie tak jak zakładałem na początku - cytaty Sneja z poprzednich części.

Edytowane przez Rin
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

o łał! spełniło się moje marzenie! niczego tak nie pragnąłem jak pograć w platformówkę trójręczną kulką, która wskakuje na głowy złym cyborgom! dziękuję, że nie zrobili mi tego świństwa i nie uczynili równięż europy miejscem, gdzie wydadzą to za free, bo pewnie bym to ściągnął...

 

czy ich pochędożyło? na co komu takie dlc? już dali kretyńską misję z rzucaniem granatów do małych geko (czy jak im tam) a teraz wpadli na odkrywczy pomysł popierdzielania nimi po głupich poziomach; masakra...

nastepne dlc: raiden z minigunem

 

edit:

nie, czekaj... z karabinem jest już przeciez na koncu filmiku... to może lasery w oczach?

Mr_Pepeush, na całe szczęście nikt nie karze Ci wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na to gówniane DLC. Po Twoich postach widać też, że serii MGS wcześniej (nie wiem czy widziałeś na oczy), ale raczej nie ogrywałeś, skoro czepiasz się takich elementarnych dla serii rzeczy jak Dwarf Gekko, korzystania z działa szynowego, czy rzucania granatami. Zaakceptuj to też, że różne dziwactwa będą tutaj występować, ponieważ gra jest japońska.

 

Wracając do tematu DLC: Mnie osobiście najbardziej ciekawi katana z duszą Snake'a, a konkretniej jakie teksty będzie rzucał w trakcie gry :3. Wnioskując po filmiku to są to całkiem nowe gadki, a nie tak jak zakładałem na początku - cytaty Sneja z poprzednich części.

niestety chlop ma racje pepe.

nie dalo sie tego uniknac, jezeli nad projektem czuwal sam Kojima poniekad.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Rin, przepraszam. Przysiegam, to byl ostatni raz, kiedy zabralem glos gloszac niepochlebne opinie. Przykro mi, ze Cie urazilem.

 

Lepiej? To teraz mozesz sie rozbeczec. Tym razem ze szczescia.

 

Panowie, teraz pytanie do Was. Sam nie wiem czy glupie, ale cos mi o glowy przyszlo.

Jak sa zapisywane oceny za konkretne walki? Tzn. czy jesli w jednym przejsciu na rvng dostalem za walke S, a w drugim przejsciu ocene nizsza, to w podsumowaniu rozdzialu bede mial S czy nizsza? Wiecie, zastanawiam sie jednak nad robieniem tych S'ek i teraz tam myslalem o tym, bo przechodzac np 02 wpadlo mi 4xS bez spinki, tak w trakcie zwyklej gry, zastanawiam sie wiec, czy bede mogl olac te walki jak znow odpale ten chapter na rvng?

Odnośnik do komentarza

Rin, przepraszam. Przysiegam, to byl ostatni raz, kiedy zabralem glos gloszac niepochlebne opinie. Przykro mi, ze Cie urazilem.

 

Lepiej? To teraz mozesz sie rozbeczec. Tym razem ze szczescia.

 

Panowie, teraz pytanie do Was. Sam nie wiem czy glupie, ale cos mi o glowy przyszlo.

Jak sa zapisywane oceny za konkretne walki? Tzn. czy jesli w jednym przejsciu na rvng dostalem za walke S, a w drugim przejsciu ocene nizsza, to w podsumowaniu rozdzialu bede mial S czy nizsza? Wiecie, zastanawiam sie jednak nad robieniem tych S'ek i teraz tam myslalem o tym, bo przechodzac np 02 wpadlo mi 4xS bez spinki, tak w trakcie zwyklej gry, zastanawiam sie wiec, czy bede mogl olac te walki jak znow odpale ten chapter na rvng?

zwróciłem na to uwagę wcześniej, system jest nieżle po(pipi)a...ny!!!  na 100% jak masz S i A to bedziesz miał A na koniec. Dodatkowo, ostatnia misja, mam: S A S - i co na koniec: A.

Pozostawię to bez komentarza...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Rin, przepraszam. Przysiegam, to byl ostatni raz, kiedy zabralem glos gloszac niepochlebne opinie. Przykro mi, ze Cie urazilem.

 

Lepiej? To teraz mozesz sie rozbeczec. Tym razem ze szczescia.

 

Jakież to było...sarkastyczne :3.

Edytowane przez Rin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...