Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no szczerze, to koszula jest rzeczywiście jakaś za mała, wystarczy spojrzeć na mankiety. Poza tym kolorystycznie nie pasuje do odcieni spodni, który mi się podoba. Sama noszę odcienie od granatowego po czarny. Buty są ok. Spodnie jakoś dziwnie się układają, jak by były za duże w pasie i musiałbyś je ścisnąć paskiem. Ogólnie mi się nie podoba, sorry.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ok teraz ja sie wyzyje na temat ubioru wielada:

 

Buty - te akurat najgorsze nie sa. Tylko czemu brazowe? Nie masz nic brazowego oprozc butow w swoim ubiorze, nie rozumiem czemu nie sa czarne.

 

Spodnie - moze i jakies firmowe, ale wygladaja przecietnie niestety. Jeszcze te jakies pomaranczowe szycia, ktore psuja caly efekt, bo sam kolor spodni mozae byc.

 

Pasek - matko, gdzie ty go wyrwales? Z szafy dziadka? Naprawde, jesli zamierzasz nosic koszule w spodniach to przydaloby sie cos ladniejszego...

 

Koszula - na pierwszy rzut oka mnie troche odrzucilo. Jak sie lepiej przyjzec to sie mozna przyzwyczaic. OCZYWISCIE jest duzo za mala i to nie ulega zadnej watpliwosci. Rozumiem, ze moze ma byc z tych obcislych, ale ci widac ci w niej nadgarstki... i to nawet przy lekko zgietej rece... Sprobuj w niej wyciagnac reke do przodu, no wlasnie - uups. Ogolnie wygladasz jakbys zdjal to z mlodszego brata.

 

 

 

I rzecz ostatnia - jak widze to masz dosyc dlugie nogi, wiec nie podciagaj tak spodni do gory. Zawsze mnie taki widok smieszyl, a ze sam mam dlugie to staram sie zachowac proporcje opuszczajac je bardziej na biodra.

 

 

 

Ogolnie nie ubralbym sie tak jak na zalaczonym przed ciebie zdjeciu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Nie no szczerze, to koszula jest rzeczywiście jakaś za mała, wystarczy spojrzeć na mankiety. Poza tym kolorystycznie nie pasuje do odcieni spodni, który mi się podoba. Sama noszę odcienie od granatowego po czarny.

 

Kaniu, nie zeby podstekst erotyczny ale... Moze udokumentuj swe slowa jakas fotka. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...