Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko się potwierdza, że przeciętny Polak płci męskej to czereśniak bez gustu. Dotyczy dwóch ostatnich zdjęć, na poprzednie podstrony boję się zaglądać ;) Kupcie/przejrzyjcie w Empiku lub jakimś salonie np. Logo, czy Men's Health - może parę inspiracji się znajdzie.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

W dużym uproszczeniu - jak osiągasz pewien wiek, to imidż też powinien się zmienić. Niektórzy pół życia wyglądają jak licealiści :D U mnie na studiach też znalazło się paru gagatków w krótkich spodniach, dopóki profy siary nie zrobiły i dopiero w ten sposób niektórzy się nauczyli, że takich rzeczy się nie robi. Jak Cię widzą, tak Cię piszą, z wiekiem to nabiera znaczenia i choc każdy się ubiera "jak mu się podoba", to ma to duże przełożenie na relacje międzyludzkie :) Przekonasz się o tym sam na własnej skórze. A generalnie polaczki nie lubią wychodzić przed szereg i mało dbają o ubiór.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony nie podoba Ci się, że nie wychodzą przed szereg, a z drugiej popierasz wchodzenie w jakieś narzucone ramy społeczne i "jak cię widzą tak cię piszą" i że czegoś nie wypada robić ? Błagam.

Całe studia chodziłem w ciepłe dni w krótki spodniach na zajęcia, o ile potrafię uszanować konkretną okazję i miejsce, tak dla mnie wykłady na studiach to zwykłe codzienne zajęcie, a nie święto, a uczelnia to nie świątynia. Sorry. Niech se każdy wygląda nawet jak gimnazjalista, jak to lubi, a nawet jeśli w pracy obowiązuje jakiś "reżim" pod tym względem, to później ma się swoje życie prywatne. Z gierek też każesz ludziom wyrosnąć ?


Edit : co nie zmienia faktu, że te dwa fity do których się Insane odnosił to jak dla mnie też "trochę" słabe, sorry Lucjan.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kotlet: Zależy gdzie tak łazisz ubrany. Dla mnie łażenie w krótkich gaciach, czy laczkach np. do kościoła to jest brak kultury, tak samo nie wyobrażam sobie przyjść w krótkich gaciach do sądu. Niektórzy nie widzą w tym nic złego - przecież "goronco", a im tak wygodnie :D Ch.uj mnie to obchodzi, dla mnie to buractwo w najczystszym wydaniu.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

normalnie widze scene jak "na wspolnej", warszafka, mieszkanie ala ikea, wszyscy piekni i uczesani, swiatlo studyjne,  i wchodzi lucek:

- wow, ale odjechany fit,

- zayebiste lucek

- carlsberg czy heineken

- ale jazzy

 

rozi, wygladasz jak wiesniak, a łapy masz do wideł a  nie do telefonu.

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

kotlet: Zależy gdzie tak łazisz ubrany. Dla mnie łażenie w krótkich gaciach, czy laczkach np. do kościoła to jest brak kultury, tak samo nie wyobrażam sobie przyjść w krótkich gaciach do sądu. Niektórzy nie widzą w tym nic złego - przecież "goronco", a im tak wygodnie :D Ch.uj mnie to obchodzi, dla mnie to buractwo w najczystszym wydaniu.

Dla mnie buractwem jest kupić jakieś obcej (pipi)e kurtkę za 7 stów. No ale co kto lubi;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

normalnie widze scene jak "na wspolnej", warszafka, mieszkanie ala ikea, wszyscy piekni i uczesani, swiatlo studyjne,  i wchodzi lucek:

- wow, ale odjechany fit,

- zayebiste lucek

- carlsberg czy heineken

- ale jazzy

 

 

(pipi)a milan miszcz ja j.ebie. miszcz do kwadratu. a scena kończy się tym jak nieśmiała niby rozbawiona laska luka na niego bokiem, lucek uśmiecha się półgębkiem, ekran się ściemnia i wchodzi logo z zielonej butelki XD

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

kotlet: Zależy gdzie tak łazisz ubrany. Dla mnie łażenie w krótkich gaciach, czy laczkach np. do kościoła to jest brak kultury, tak samo nie wyobrażam sobie przyjść w krótkich gaciach do sądu. Niektórzy nie widzą w tym nic złego - przecież "goronco", a im tak wygodnie :D Ch.uj mnie to obchodzi, dla mnie to buractwo w najczystszym wydaniu.

Dla mnie buractwem jest kupić jakieś obcej (pipi)e kurtkę za 7 stów. No ale co kto lubi;)

 

No to musisz mieć nieźle zje.bany łeb skoro to jest dla Ciebie buractwem :D Nie mówiąc o tym, że nie byłbyś w stanie sobie sam takiej kupić, a co dopiero na prezent :) Ja laurek nie rysuję, ani kolczyków też nie zwykłem na prezent kupować. Eot.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...