Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

 

Maus zarzuć fita.

 

 

Io0zIPh.jpg

 

zrobilem tylko gore, bo glupio mi bylo sie wyginac do zdjecia w metrze. jak jechalem dzis rano na pokazy to mi sie rozi przypomnial, wiec masz przynajmiej ogolny zarys fita mausa. morda okropna, wiec mozecie hejtowac bez ograniczen. i tak mam to w dupie, bo mam dystans jak haro.

 

prawie jak na avku

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale zaraz zaraz, gdzie są teraz te Wasze argumenty że takie rzeczy będziecie nosić po 50siątce, że jesteście za starzy, że świat jest szary a Wy kochacie kolor, że elo ciuchy to radość, etc. Co to za propsy ja się pytam, co to ma być forumku? Jeden porządny fit i hopsiup ziomy już schowane w pieczarach?

 

 

FLAWLESS VICTORY

 

 

Maus fit pierwsza liga, jakie masz spodnie do tego? Sweter spoko, jedyny minus to mi się szybko zniekształcają takie swetry - kurczą lub rozciągają nie potrafię ich długo utrzymać w dobrej kondycji. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Maus fit pierwsza liga, jakie masz spodnie do tego? Sweter spoko, jedyny minus to mi się szybko zniekształcają takie swetry - kurczą lub rozciągają nie potrafię ich długo utrzymać w dobrej kondycji. 

 

 

do tego 3 rodzaje chinosow (navy, ciemno-zielone oraz te "klasyczne" jasno-brazowe), skorzany pasek (brazowy) lub szelki (brazowe) oraz buty, koniecznie zamszowe - mam 3 pary (niebieskie, brazowe i szare). koszul oraz swetrow nie bede wymienial, mam wiecej niz niejedna kobieta torebek. :)

 

a ze swetrami tez mam problem, zwlaszcza kaszmir sie szybko kurczy.

Odnośnik do komentarza

lucek ja bym cie ubral, musimy sie umowic kiedys w warszawie na male lazenie po sklepach. <psiepsiulki>

 

e: lucek ty zreszta jestes jedynym przykladem na tym forum, ktorego luzny styl sie podoba, wiec po co zmienac.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Też nie wyobrażałem siebie pod krawatem póki praca nie narzuciła takiego ubioru.

 

Teraz garnitur to dla mnie naturalny ubiór i zwyczajnie go lubię, a Lucka teksty przypominają mi dzieciaki przed bierzmowaniem które kręciły nosem na poważną stylówę.

Odnośnik do komentarza

lucek ja bym cie ubral, musimy sie umowic kiedys w warszawie na male lazenie po sklepach. <psiepsiulki>

Ale mi mój styl odpowiada i pasuje. Tak jak Tobie zapewne odpowiada i pasuje to co pokazałeś na zdjęciu :)

Nie wiem, jeśli dla kogoś zwykłe, proste dżinsy, szare zamszowe buty i do tego t-shirt + ewentualnie kurtka jak jest chłodno (nawet w 'kratę drwala') to elo hop siup to ja już sam nie wiem :D

 

 

tak wiem, czapka :D

Teraz garnitur to dla mnie naturalny ubiór i zwyczajnie go lubię

no a ja nie lubię, proste :D Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

tak

 

@Maus: i właśnie o to chodzi - ja też uważam, że na tym zdjęciu wyglądasz naprawdę bardzo spoko, bo po prostu to do Ciebie pasuje :) Ja na codzień wolę bardziej casualowe ciuchy i tyle - nie czułbym się dobrze gdybym do pracy musiał ubierać się formalnie, dlatego, jeśli życie mnie nie zmusi, nie pójdę do pracy w korpo ;)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

ale zaraz zaraz, gdzie są teraz te Wasze argumenty że takie rzeczy będziecie nosić po 50siątce, że jesteście za starzy, że świat jest szary a Wy kochacie kolor, że elo ciuchy to radość, etc. Co to za propsy ja się pytam, co to ma być forumku?

 

Masorz zawsze zawyza poziom w czerwonych ogrodniczkach rozrzucajac liscie (dla szatana).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...