Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja, gdybym miał środki chodziłbym w marynarkach na codzień, ale na kilkanaście dobrych zestawów nie mam pieniędzy a półśrodków nie uznaję.

 

 

e: Zdaje się, że Rozi myśli tak sammo : )

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

C to za okazja, że tak ładnie się wystoiłeś? Ślub?

 

Owszem.

Są brzydkie i kolorystycznie pasowałyby jakby były w kolorze krawatu. Tak myślę.

 

 

Tu nie masz racjij, ale jak mowisz.Gusta, gusciki, choc dodam ze sa wygodniejsze niz naje do biegania i swietnie tez pasuja do dzinsow i granatowej, marynarki ze sztruksu.

Odnośnik do komentarza

Tu nie masz racjij, ale jak mowisz.Gusta, gusciki, choc dodam ze sa wygodniejsze niz naje do biegania i swietnie tez pasuja do dzinsow i granatowej, marynarki ze sztruksu.

 

Skąd żeś wytrzasnął wygodne buty do garnitury? :) Ja zawsze znajduję tylko ładne i krępujące stopy... Co do stroju to oczywiście można nosić na codzień, ale ryzyko, że się ubrudzisz i trzeba będzie oddać do specjalnej pralni, a nie wykorzystać domowy sprzęcior jest spore, ale coś za coś

Gratuluję i życzę powodzenia w oficjalnym związku ;)

Odnośnik do komentarza

 

Tu nie masz racjij, ale jak mowisz.Gusta, gusciki, choc dodam ze sa wygodniejsze niz naje do biegania i swietnie tez pasuja do dzinsow i granatowej, marynarki ze sztruksu.

 

Skąd żeś wytrzasnął wygodne buty do garnitury? :) Ja zawsze znajduję tylko ładne i krępujące stopy... Co do stroju to oczywiście można nosić na codzień, ale ryzyko, że się ubrudzisz i trzeba będzie oddać do specjalnej pralni, a nie wykorzystać domowy sprzęcior jest spore, ale coś za coś

Gratuluję i życzę powodzenia w oficjalnym związku ;)

 

Dzięki ;)

 

Buty wyszarpałem z Topman'a. Coś w tym stylujak poniżej, bo dokladnie tych samych juz nie widze. Te sa do tego tansze, wiec gdybym dzis znowu musial kupywac do garniaka buty, czy ogolnie do marynarki tylko, to by sie juz nie zastanawial ;)

http://www.topman.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&langId=-1&storeId=12555&catalogId=33056&parent_categoryId=207282&categoryId=1203495&productId=10711376

Odnośnik do komentarza

Ventuno. Kupowane w Moss Brothers.

Koszula jak mówisz, szara z czarnymi wykończeniami na rękawach i kołnierzyku. Świetny krój w ogóle ma, tak na marginesie. Nie widać oczywiście na zdjęciach tego ;/

 

http://www.moss.co.uk/Ventuno-Slim-Fit-Single-Cuff-End-On-End-Formal-Shirt-Black-With-Contrast-Collar-Cuff-964834027

 

http://www.moss.co.uk/Ventuno-21-Black-Slim-Fit-Peak-Satin-Lapel-Dress-Suit-Blue-964853391

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...