Skocz do zawartości

Ninja Blade


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak dla mnie idealny termin, bo zdążę już ograć Residenta. Widziałem wczoraj recenzję NB na Polygamii, ale nie miałem czasu przeczytać. Teraz jej szukam i nie ma śladu. Czyżby jakieś naciski ze strony M$, ocenę z tego co pamiętam dali w okolicach 3+.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dzisiaj pojawiły się nowe wyniki sprzedaży X360 w Japonii, co ciekawe jest chyba z 10 tys. szt przed PS3 i wyprzedził nawet Wii i jeżeli się nie mylę to chyba zasługa premiery Ninja Blade w kraju wschodzącego jena.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Fajny slasherek podobny to Ninja Gaiden, ale bardziej nastawiony na masowego odbiorcę. Ken (główny bohater) odwala już w pierwszej misji takie akcje, że Ryju może się schować :P Dużo scenek QTE. Co ciekawe fabularnie gra nawiązuje do Resident Evil. Jest język polski, a czy gra działa bez dysku nie sprawdzałem jeszcze. Na ebay grę można wyrwać za 30$, więc myślę, że warto się skusić ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gierka ma bardzo dobra grafikę ale jest tez niezle nudna , przez cala gre praktycznie co 10 minut jakis bossek i w kolko, jakas wstawka filmowa nacisnac szybko przyciski i boss iitd itd .... dla mnie nuda(w polowie myslalem juz tylko o tym zeby to sie skonczylo:d) , ale przyzwyczailem sie ze gierki co maja dobra grafike zawsze ludzie pisza w recenzjach ze mega grywalnosc ha.

 

 

PS:gra dziala bez dysku twardego.

Edytowane przez zaqwsx
Odnośnik do komentarza

Pogralem w demo. Wrazenia mieszane. Niby ladnie wyglada ale pewne rzeczy rzucaja sie w oczy - slabe textury czy postacie z malej ilosci poligonow. Walki z bossami sa zbyt dlugie, gdyby usunac te sekwencje gdy musmy temu pajakowi uciac kolejny raz nozki byloby ok. QTE powinno byc bardziej dynamiczniejsze wg mnie. Niby gra podobna do NG ale znacznie prostrza co jest na plus bo NG jest trudna gra (nie gralem w 2 ale w 1 tak - musialem grac z czitami :P). Moze kiedys sie nia zainteresuje bo brakuje mi takiego siekacza - DMC po demku mi sie nie podoba, NG2 trudne i to chyba tyle.

Do czego sa te punkty krwi czy probki krwi? Jakies apgrejdy? Sa jeszcze inne bronie niz te co pokazali w demku?

Odnośnik do komentarza

Ma ktos metode na ost bossa ? Troche przegiety...... bardziej mnie to stresuje niz przejscie NG na MN .....

 

 

Tak , sa inne bronie i sa apdejty broni.

Na plus checkpointy, ze nie trzeba ginac calego levela od nowa. Ale i tak nie ma savu w trakcie misji , trzeba przejsc misje zeby bylo mozna wyl konsole , troche dolina, bo czasami jak mialem dosyc bossa , to 40 minut biegania po levelu poszlo w nie pamiec.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Tak , bardzo syfny system . Walisz przez level srednio 30 minut , na koncu boss. Jak cos wypadnie , musisz wyjsc , boss nie pojdzie za 1 razem - no cokolwiek , nie zrobisz savu przed walka ..... odpalisz konsole i na nowo 30 minut biegniesz. Biegnie sie szybko , mozna czesto na pale. Odbija sie na tuningowaniu broni i innych (pipi) - w zasadzie sa dwie , no trzy bronie warte apdejtu na maxa .W sumie wszystkie bronie :D No powery mozna sobie darowac. Duzo szukania zeby sobie zwiekszy pasek energi czy cos takiego.Gra to trudnych nie nalezy , jak juz napisalem , biegnie sie przez levele. Ale ost boss jakos dziwnie podnosi mi cisnienie.

Odnośnik do komentarza

Gra może być , ale po ng2 trochę drętwa się wydaje, przeciwnicy tylko czekają żeby ich za(pipi)a.ć ( raz na 10 sekund machną łapą), qte jak dla mnie zbyt dużo no ale jak mówiłem w sumie dość przyjemnie sie w to gra, calak to też banał o ile się nie złapie glitcha z 2-ma achievementami, w przypadku glitcha grę trzeba przechodzić od początku żeby mieć calaka :<

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

dlatego warto skorzystać z portali typu metacritic.com i sprawdzić jaka jest wypadkowa wszystkich recenzji.

zapewne mimo szczerych chęci recenzentów, gry są i będą oceniane subiektywnie, dlatego może dochodzić do takich rozbieżności, niestety... no i nie powinno to mimo wszystko dziwić.

 

najlepiej samemu sprawdzić przynajmniej demo przed zakupem.

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj. Narazie skonczylem jedna misje, ale juz moge teraz napisac, ze nie zaluje wydanej kasy, a za gre dalem sporo, bo 239 zeta w Empiku ;) Tak napakowanego akcja tytulu juz dawno nie widzialem! Jedyna poki co wada jest spierdzielony, podobny do DMC4 system sejwowania, wiec jesli nie macie co najmniej godziny na jedno posiedzenie z NB to nie macie co podchodzic. Reszta narazie super.Gram dalej!

Odnośnik do komentarza

Ja na razie przeszedłem 2 misje i muszę powiedzieć że gra jest strasznie zabugowana. Już na starcie przywitał mnie out of sync przy japońskich dialogach, a w samej grze parę razy wspinałem się na niewidzialną platformę i tym podobne. Poza tym te finishery jakoś nie wiem kiedy się uaktywniają - raz po zwykłym kompie pojawia się Y nad głową przeciwnika i można go wykończyć, a innym razem nie. Nie widzę w tym jakiejś logiki tylko zwykły random. Poza tym jest na razie za dużo bossów a za mało zwykłych przeciwników. Ja tam wolę tych zwykłych - bo to na nich najfajniej testuje się nowe ciosy, a na bossa to szuka się schematu i go powiela.

 

Ogólnia gra mimo wszystko przyjemna i pewnie i tak ją przejdę bo uwielbiam tę tematykę, ale do Ninja Gaiden 2 się nie umywa. Grafika w NB niby lepsza, ale sto razy wolę NGowe 60fpsów, przy których NB wydaje się po prostu niepłynna.

Odnośnik do komentarza

Solidnie po demku sie prezentuje. Podobaja mi sie szczegolnie przegiete qte, cuda wianki sie dzieja. Dynamika fajna, za to grafa mocno srednia. Tyle po krotkim demku moge powiedziec. Ciezko mi do systemu po NG sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza

a na mnie demo zrobilo ogromne wraznie. Na pewno ta gre kupie, badz pozycze. QTE sa znakomite, grafika jak dla mnie stoi na bardzo wysokim poziomie i tak jak wspominal Czezare gra napakowana jest nieustanna akcja ! Nie wiem, skad az tak niskie oceny, szczegolnie za grafike...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.