Skocz do zawartości

Ninja Blade


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra sprawia wrażenie dynamiczniejszej od Ninja Gaiden, ponadto cały czas coś się dzieje. Nie jest tak ultra płynna jak gra od Tecmo ale IMO lepiej wygląda. Mimo wszystko ogromny plus robi to zamieszanie, filmowa akcja, ciągle się coś dzieje, no miód. Krótka zajawka wciągnęła mnie jakoś bardziej niż Ninja Gaiden 2.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dobra właśnie przeszedłem krótkie demko.

 

Pierwsze wrażenie: demko jest po Polsku, milo. Drugie wrażenie: ładna grafa i fajna panorama miasta.

Demko zaczyna sie od przecietnej wstawki filmowej po czym przechodzi plynnie w krótki QTE, zaraz potem lądujemy na dachu i od razu tniemy nożami jakichś czubów. Mamy do wyboru cztery miecze, jeden maksymalnie wolny ale z dużym dmg, drugi pośredni, trzeci: szybki jak cholera ale slaby i czwarty ktorego chyba ani razu nie użyłem albo nie zauważyłem różnicy w stosunku do któregoś z pozostałych ostrz. Combo ładnie wchodzą a najszybszymi nożami sieczymy z prędkością nadświetlną, serio - nie widziałem w żadnaj innej grze tak szybkich ciosów mieczem (batem czy co to było). Po walce wychodzi boss, duży pająk, dalej lot w dół (całkiem spoko) i walka. Demo kończy sie w najmniej spodziewanym momencie i naprawdę się wkurzyłem bo chciałem jeszcze. Ogólnie gra wygląda na nieskomplikowaną sieczkę z ciekawymi QTE i marną fabuła - mi to pasi. Chyba skusze się na pełna wersje jak stanieje do 80zl.

Odnośnik do komentarza

Zielony strój wymiata :) W demko nie grałem, ale czytam wasze posty, oglądam wszystkie filmiki (akcja na samolocie ciekawa) i generalnie jestem na grę mocno napalony. Myślałem że nie lubię slasherów, ale zagrywam się obecnie w NG2, a widzę że takich gier mało strasznie.

 

Osiągnięcia:

http://www.xbox360achievements.org/game/ni...e/achievements/

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Gra sprawia wrażenie dynamiczniejszej od Ninja Gaiden, ponadto cały czas coś się dzieje. Nie jest tak ultra płynna jak gra od Tecmo ale IMO lepiej wygląda. Mimo wszystko ogromny plus robi to zamieszanie, filmowa akcja, ciągle się coś dzieje, no miód. Krótka zajawka wciągnęła mnie jakoś bardziej niż Ninja Gaiden 2.

 

Wszystko dzięki QTE ,graficznie też lepiej (mam tu na myśli głównie otoczenie) co do walki to na dzień dzisiejszy ,to jeszcze nie ten poziom :) Jest nieźle ale to nie to ,za łatwa bez stresowa a przeciwnicy łykają większość naszych ataków ,animacja postaci też gorsza ;)

No ale nie o to chodzi bo w grę gra się naprawdę przyjemnie nic tylko czekać:) i zobaczyć co z tego będzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale bzdura odnośnie czego? O co Ci chodzi? Są w tym momencie na rynku dwie wersje, japońska i azjatycka. Posiadam tą pierwszą i nie działa ona na europejskich konsolach, wersja azjatycka jest region free a premiera europejska będzie miała miejsce pod koniec marca.

Odnośnik do komentarza
Ale bzdura odnośnie czego? O co Ci chodzi? Są w tym momencie na rynku dwie wersje, japońska i azjatycka. Posiadam tą pierwszą i nie działa ona na europejskich konsolach, wersja azjatycka jest region free a premiera europejska będzie miała miejsce pod koniec marca.

 

 

że to wersja azjatycka, ta sama wersja będzie w pudełku z pal, tylko na okladce pojawi sie pegi, nie wiem kogo oni sciemniają :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...