Skocz do zawartości

Ninja Blade


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza sie, ale wciaz po 5 levelach jestem daleki od stwierdzenia, ze to gra na 5-6/10. Graficznie nie wymiata, lokacje sa podobne, a nawet jak jest male zroznicowanie (chelikopter,mysliwiec) to mniej wiecej w tej samej tonacji kolorystycznej, ale to nie zmienia faktu, ze zabawy przy grze jest masa. Nawet te wszystkie przekolorowane akcje bardzo mi sie podobaja. Jasna gra ma bledy, gliche, czasami spadniemy z dachu 4 razy, chociaz nacisniemy bieg po scianie i najbrzydsze dodatkowe stroje EVER, ale dla fanow arcade slashera - gra - jak znalazl ! ;)

Odnośnik do komentarza

pograłem w demko i... nadal nie nabrałem ochoty na pełną wersję gry.

lokacje okrutnie monotonne, przeciwnicy mało ciekawi, podobnie zresztą jak główny bohater (i ten jego ubiór - kupa bezsensownych szmat a'la FF). ogólny smród i brud.

 

QTE to jedyne co mi się spodobało w tej grze. walka z Arachne jest nudna i schematyczna do bólu.

noo jeszcze ninja vision (czy jak tam się to zwie) daje ciekawy efekt bullet time. nic poza tym. szkoda zmarnowanego potencjału...

Odnośnik do komentarza

A ja dzięki tej grze wróciłem do Ninja Gaiden 2 :)

 

Co mi się od razu rzuciło w oczy... W NG2 jak chcesz listę ciosów to pyk - START, pyk - Y i w niecałą sekundę przeglądasz listę, a w NB najpierw włączasz to powolne, mulące menu, potem wybierasz odpowiednią pozycję, czekasz chwilę aż się pojawi, potem znowu musisz wybrać coś i dopiero po kilku sekundach masz ciosy. Strasznie to wkurza. A grę mam zainstalowaną na dysku. Ale prędzej czy później i tak ją przejdę, chociaż mam wrażenie że albo mam jakąś betę, albo twórcy wydali produkt nieskończony, bo czasem mam jakieś dziwne przejścia między częściami lewelu, no i ten out of sync...

Odnośnik do komentarza

A ja gralem tylko w demko i co mnie odrzuciło?

 

20 fps!!!

 

Co z tego że grafa jest lepsza niz w NG2 jak nie ma wogole płynności?

Moim zdaniem slasher powienien być ultra płynny żeby w pełni ogarnąć co sie dzieje na ekranie.

 

A tak, same rozbłyski, wolne to to jak cholera i nie ma dasha (przynajmniej w demku nie znalazłem)

 

Jak dla mnie lipton...

Odnośnik do komentarza

Z tym 20 fps to pojechales po bandzie, podobnie jak z brakiem dasha.Jest przeciez pod RT.Zagraj dluzej niz 3 minuty, a potem pisz...

 

 

Pisalem juz o tym, ale powtorze jeszcze raz: tych co projektowali system sejwow w tej grze po prostu bez sadu bym rozstrzelal! :wkurzony:

Jak mozna bylo to tak spie..lic?? :(

Odnośnik do komentarza

Tyle że w NG2 takie dropy były od czasu do czasu, a NB jest niepłynna cały czas. No i strasznie mnie denerwuje, że przeciwnicy się tak śmiesznie dematerializują jak ich zabijesz. Ja tam bym wolał krew i poodcinane kończyny jak w NG2. Niby drobiazg, ale strasznie mnie irytuje.

 

Moje zdanie - fajna gra o fajnej tematyce, ale Nindży Gajden 2 może co najwyżej szurikeny czyścić.

Odnośnik do komentarza
Ja tam bym wolał krew i poodcinane kończyny jak w NG2. Niby drobiazg, ale strasznie mnie irytuje.

mnie też irytowała ta dematerializacja... w takim razie pozostaje mi tylko polecić Afro Samurai. sporo krwi, jeszcze więcej odcinanych kończyn. co prawda przeciwnicy znikają, ale sieczka przednia, całości dopełnia genialny dow(pipi) oraz jeszcze lepszy Samuel L. Jackson.

niestety mocno irytujący bossowie odrzucą sporo osób. sam byłem bliski załamania nerwowego przy jednym z nich ; ]

 

tak czy srak naprawdę warto. przyjemny tytuł... imo jeden z lepszych w tym roku.

Odnośnik do komentarza
dobra dobra, walic dasha.

 

Ale co. Nie tak jest ze gra nie jest plynna? Wez sobie odpal NBlade a potem NG2. To samo odrzuciło mnie od Heavenly Sword - coz tego ze za(pipi)ista grafa jak gierka skacze jak na hoojowym kompie :/

 

a to shitowe demko skonczylem 2 razy

Już tak się nie rzucaj bo i w NG 2 był momentami prawdziwy slideshow .

Odnośnik do komentarza

Ng to nie pobije , nie wiem czy dalbym za to 200zl jako nowosc - ale stowke -stowke tzydziesci mozna na ten tytul spokojnie wylozyc. Gra sie przyjemnie , nie trzeba masterowac combosow i w ogole jak w NG- bez skilla , na pale mozna leciec.

 

Ktos to skonczyl , ja odstawilem gre 3 dni po premierze i tak lezy do dzisiaj , ost boss masakryczny jest :/ pewnie jakas metoda na niego jest.

Odnośnik do komentarza

ano - po przejscu calej gry zmienilem nieco zdanie. Rzeczywiscie, niekiedy gra jest tak niedorobiona, ze czujemy sie jakbysmy grali w wersje beta. pomijam juz ostatnie zakonczenie, gdzie na ekran wyskakuja piksele i czasami zaslaniaja obraz.

Nie cierpie tez walki wciaz z tymi samymi bosami. Kolejna firma ktorym zabraklo pomyslow, albo musieli konczyc swoj produkt na szybko. Dlaczego w 7 misji musze walczyc po kolei z kazdym sub bossem poprzednich misji ?

Zgadzam sie tez z saveami. To jakis absurd - ostatnia misje wykonywalem 1,5 godziny, bo nie chcialoby mi sie 2 raz powtarzac potrojnej walki z tym samym przeciwnikiem. No coz - za 100 jest okej, ale za 200 juz nie za bardzo...

Ktos pisal, ze achivmenty sa proste - sa proste, ale sa tez zglichowane, dostaniesz, moze nie - ogolnie szkoda mi czasu na to.

Gra na 7 z duzym minusem.

Odnośnik do komentarza
Już tak się nie rzucaj bo i w NG 2 był momentami prawdziwy slideshow .

 

Jest jeden taki moment(końcówka 10 Chaptera, wszystkim znane schody)

 

Co do gry, jest po prostu słaba......graficznie ta gra na pewno nie wygląda lepiej od NG2. W NG2 graficznie jest różnie, ale nie monotonie jak tu, postacie lepiej wykonane są w NG2, kto przeszedł ten wie że końcowe etapy NG2, to next gen pełną gębą.

System walki ssie, combosy są prze programowane po maxie, brak roll'a (dasha) wyklucza tą grę na samym starcie, skakać przy typach nie ma po co, bo nic nam to nie da. Jedyne co mi się podoba to płynne zmienianie broni, bieganie po ścianach wrzucone jest na siłę, non stop walki z boss;ami i non stop QTE daj pan spokój. Doszedłem do 3 misji i na tym skończyła się moja przygoda z tą grą. Słabizna! Jak zawsze GT dało dobrą ocenę.

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o zmutowanego (na dachu) czy jestes juz w srodku zarazy ?

Bo jak finalowa walka to polecam uzywac dasha i tego najwiekszego miecza. Latasz do okola niego, spowalniasz czas i okladasz go najwiekszym mieczem (nie ta katana). Wtedy szybko wymieka (najlepiej miec jeszcze level 3).

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To jak sie nieznacznie pochyla uzywaj podwojnego miecza (tego najszybszego) - skok i klepiesz Y, jak ma reke polozona na dachu, podbiegnij i wal w nia katana, jak Ci wyjdzie, zlapie sie za ramie i opadnie wtedy i to jest ten moment, kiedy uzywasz spowolnienia i katana uderzasz mu w twarz. Wtedy straci od razu polowe energii.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...