Skocz do zawartości

Ninja Blade


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A kto tu mówi o tym że From Software jest do kitu. Sam mam Tenchu Senran i bardzo mi się podoba. Cóż ogólnie cichaczem licze że będzie to zmodernizowane Otogi(ehhh to były czasy) choć no nie dziwota że wielu osobom się kojarzy NG2 bo początki gier najbardziej zostają w pamięci(jak i to rozczarowanie że gra okazuje się gniotem na potęge ^_^ ). Nie pogniewałbym się jakby na nowy rok wydali jakieś demko czy cuś.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Wlasnie! Z tego co kojarze Otogi bylo wlasnie dosc wolne, ale gralo sie w to cholernie przyjemnie. Gdyby tyko dali tam mozliwosc laczenia boostow w jakies lancuchy to gameplay wypadalby calkiem przyjemnie. Pamietam jak w jedynce przechodzilem plansze po kilka razy rajcujac sie mozliwosciami destrukcji otoczenia. Nie wspominajac nawet o klimacie mapek. Pierwsze wejscie do gry to byl szok - jak to wszystko wyglada!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na japonskim Marketplace jest juz demko, zajmuje 424MB.

Graficznie ok, nie czuje mashowania (moje skromne odczucie, ktoś inny moze mieć zgoła odmienne zdanie) tzn power zerowy jak dla mnie , cut scenki ok, QTE daje również rade. Warto nadmienić ze demko jest w języku Polskim (kinówka) ale i nie ustrzegło sie bugów. w walce z bossem spadłem z konstrukcji i kapa. Nie zginąłem ale byłem zawieszony w powietrzu. Mimo wszystko króciutkie demeczko ale nadzieja na gre na "8" jest. Wrażenia na mnie zostawiło pozytywne czego nie moge powiedzieć o NG2.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teraz temat przyczailem ;p

Co wy piszecie , graficznie gra sie prezentuje ladnie - ogolnie mam tylko wrazenie , ze ekran to scena , a dookola duzo fleszy ;P Swieci i blyszczy jak psu jaja . Ale ogolnie oprawa prezentuje sie godnie.

Nie bedzie tutaj masterowania combosow broni - co jest w NG . Mysle , ze ciekawa alternatywa dla ludzi ktorzy nie dali rady w NG i dali sobie spokoj. Gra spokojnie bedzie wysoko ceniona - nie 10/10 , ale nie tez 6/10.

Blizej jej do DMC - bez techniki specjalnie , na niskich poziomach mozna grac na pale - tzw rambo , wciskac byle co .....

Ale za to ma wstawki i wciskanie odp guzikow w odp czasie - nie wiem czy to bedzie w finalnej wersji , bo jak sie zle wcisnie , to cos jakby POP Sand of Time - czas sie cofa do chwili przed wciskaniem guzika. Nie trzeba grac nie wiadomo ile zeby dojsc do tego momentu. Ma to pewien plus ,nie trzeba meczyc odcinka gry X razy , minus , ze nie bedzie trzeba sie specjalnie skupiac nad tym .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...