Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mysle nad

 

xl_45LXHering1.gif

 

or vans-herringbone-pack-mt-edition-lx-era-lx-6.jpg

 

i jeszcze pare innych :)

 

Ja sie pewnie wypowiadac nie moge bo na bazarze kupuje buty i robie "selfdestruct" tym strasznym czynem, ktoty wiekszosci tutejszych zurnalistow nie miesci sie w glowie ale a'propo twoich butow - to wygladaja jak buty zmienne do szkoly podstawowej; dla mnie lipa. ;\

Odnośnik do komentarza

Kurtke kupilem, Scotch&Soda za niecala stowke (w tym outlecie torunskim), w rzeczywistosci ciemniejsza jest troche ;)

 

t0nuy0.jpg

 

Byly tez jakies dobre Levi'sy, naprawde fajnie sie ukladaly, ale kurde, wydawalo mi sie, ze byly zbyt waskie, bede musial tam wrocic niebawem :]

 

Edit - lekki fail bo jest jeszcze outletowa 'przypinka', ale robilem zdjecie zaraz po tym jak wrocilem do domu i bylem baaardzo zmeczony, wiec mam nadzieje, ze wybaczycie.

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
To pomysla ' ale lamus, mysli ,ze jak ma lacoste, to kozak'

;D

takie reakcje najczesciej slysze na gosci z krokodylkiem na polowce

 

 

to ja przewrotnie akurat dzisiaj sobie sprawiłem butki Lacosty :) Nie powiem, sporo w tym zasługi i namów dziewczyny <pantofel>, ale fakt faktem, że mi się spodobały, pomimo rzep i płaskiej podeszwy, której długo omijałem, ale w końcu ze mną wygrała.

 

Tak szczerze to jestem raczej skromny chłopak i wolałbym, żeby nie było w bardzo widocznym miejscu znaku krokodylka, bo nie zależy mi na lansie, ale też imo Lacoste to nie jest jakaś bardzo ąę marka. Teraz pełno luda można w tej marce spotkać. Nie wiem jaka jest oryginalna cena tych butów, w Factory nabyłem je za 298 zyla, więc imo cena do przełknięcia.

 

mi080929-05-r3.jpg tutaj wyglądają, jakby miały niebieskawy odcień, w rzeczywistości całe czarne.

 

 

jeszcze nabyłem zaj.ebistą bluzę z kapturem za 25 zł, bo była w uszkodzonych towarach, a ma małą dziurkę z tyłu, którą bez problemu można zaszyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...