Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja wiem. Takich Aviatorow to jest masa do wyboru do koloru. Nie dam 600 na raybany bo to moja wypłata, nie bede też chodził w badziewiu za 15 złotych bo to smierdzi wsią na 100 metrow. Tak o po srodku wziałem te i bede nosił do bardziej oficjalnego stroju

Odnośnik do komentarza

bardziej oficjalny niż sportowy

 

tak, wiem ze awiatory są uniwersalne, te co miałem już nie i smiesznie wyglądają w combo z marynarką

 

zes sie przeczepił chłopaku

 

 

 

poza tym, włąsnie mi przyszły. Są wspaniałe

Odnośnik do komentarza

wcale sie nie przyczepilem, tylko jakies rzeczy dziwne gadasz

 

chyba ty

 

a na raybany tez miałem chęc, ale (pipi)e płacić za tyle kasy za firme, tym bardziej, że nie zarabiam 10 milionow za rolę w filmie

Odnośnik do komentarza

no i ile dałeś?

 

ja sobie zdaje sprawe z faktu, że okulary za 600 to nie to co te za 160. A te za 160 to nie są też te za 15 z bazaru, tak, że jakość mają bardzo zadowalającą.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

W sumie też ubranie, więc pochwalę się tutaj:

Wujek Logan ma zamiar nabyć to:

 

sdsdd.png

 

Poprzednie kimono juz sporo wytarte, trzeba nabyć nowe ;)

Fit na ulicę czy grasz w tym w kosza ?

Przecież to jest piżama, czyli strój do spania.

Odnośnik do komentarza
Gość LoganOldschool

Pewnie na balety bierze.

Uważaj na maturo bo ich kimono mi sie w praniu zbieglo/wstąpiło zwał jak zwał, ale poza tym ani jednej dziurki czy rozdarcia nie ma a kilka lat je mam :) takze polecam. Czarne karate-gi jest szpanerskie, chcesz sie wyróżniac?;D a i co dobre to plam po krwi nie bedzie widac :)

 

Poprzednie (białe) też mam maturo i nie mogę złego słowa napisać. Nie chce się wyróżniać ale właśnie - plam tak bardzo nie widać no i w czarnym mimo wszysto "jakoś" wyglądam. Mam czarne włosy i ogólnie ciemną karnację więc w białym to się dpiero wyróżniam

Odnośnik do komentarza

No ja tez z mysla na zimniejsze dni szukam jakiejs kurtki

 

Upatrzyłem taką, ale może polecicie coś lepszego?

 

http://www.sklep.ochnik.pl/kurtka-meska-im598w10.html

 

 

czy może taka

 

http://allegro.pl/item1167580766_ochnik_kurtka_meska_model_im599w10_black.html

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...