Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tez tego nie rozumiem , mam pelno czapek i naklejki z rozmiarem glowy zdejmuje a 3/4 osob z tym smiga hahaha bo jeszcze hologram na pod daszkiem idzie zrozumiec tak naklejki z rozmiarem glowy to zal straszny,

 

pare dobrych lat temu bylem zwolenikiem full capow ale od jakis 2 lat tylko snapback

Odnośnik do komentarza

Nie myślałem, że będzie trzeba wam to tłumaczyć. Po pierwsze, koszulka zrobiona przez Stoprocent dla Michała Materli. Ale tego wiedzieć nie musieliście. Druga sprawa to to, że koszulka jest dla tych, którzy woleli narkotyzować się, zamiast wziąć za cokolwiek np. sport. Żeby była jasność, ja nielegalne substancje omijam szerokim łukiem, ale sport to jak najbardziej legalna i fajna używka, którą sobie od czasu do czasu biorę. Także ćpać sport może każdy. I ten co nie ćpał nic innego i ten co ćpał inne rzecz też niech przerzuci się na sport. No, ale możliwe, że wam wszystko przysłoniła tania przeróbka logo Eurosportu. Współczuję :/

 

I za Stoprocent, jako za firmą też nie przepadam, ale tutaj akurat bardzo spodobało mi się hasło.

Odnośnik do komentarza

Zwróciłbym uwagę na tą koszulkę. Z daleka wygląda jak koszulka Euro Sport. Już wtedy bym się popukał w głowę, no bo kto normalny nosi koszulkę eurosport. Równie dobrze można nosić koszulkę z wielkim napisem TV TRWAM, KFC albo Domestos. Z bliska bym dojrzał napis Ćpaj zamiast Euro. I wtedy już zupełnie bym nie wiedział czy to śmieszne, czy to ma jakiś ukryty sens czy jestem zacofany czy mam jakieś halucynacje czy może właściciel jest niedorozwinięty czy może producent jest półDownem.

 

Edit: Zmarnowałem 1000. post na dywagacje o gimberskich koszulkach :/. A mogłem iść z nim do WKP na opowieści o kupach :(

Edytowane przez Hrubaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...