Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

człowiek zamieni wypłate ze złotówek na funty i już dostaje wodogłowia, Jerome chyba w polszy musiałeś niezłą biede klepać że teraz tak sie wozisz ile to nie wydałeś na ciuchy czy kupiłeś jakieś rafiki czy ręczniki od dżiowenczi, i w dodatku ciśniesz od cebulaków, Siara i Maus też żyją w uk i u nich jakoś ciężko zauważyć żeby ćwiczyli takiego pierdolca jak ty, to musi mieć jakieś głębsze podłoże, moze jakiś forumowy psycholog by się tu udzielił

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

człowiek zamieni wypłate ze złotówek na funty i już dostaje wodogłowia, Jerome chyba w polszy musiałeś niezłą biede klepać że teraz tak sie wozisz ile to nie wydałeś na ciuchy czy kupiłeś jakieś rafiki czy ręczniki od dżiowenczi, i w dodatku ciśniesz od cebulaków, Siara i Maus też żyją w uk i u nich jakoś ciężko zauważyć żeby ćwiczyli takiego pierdolca jak ty, to musi mieć jakieś głębsze podłoże, moze jakiś forumowy psycholog by się tu udzielił

 

Ja nie mam projektantki w butiku, Siara moze ty?

Odnośnik do komentarza

Ty żurom, ale wiesz, że cały świat ma bekę z $wagu i ogólnie to było modne 5 lat temu?

 

 

Czytaj ze zrozumieniem bluber - on nosi drugie rzeczy, ktore niekoniecznie sa modne, ale mu sie podobaja, np. ponczochy od calvina kleina byly modne 8 miesiecy temu, ale Żurom po prostu lubi je zakladac do spania, bo sprawiaja ze czuje sie bezpiecznie i dystyngowanie zarazem.

Bonusowo milo lechca go po jajkach, bo nosi je bez majtek.

Tyle, chuy ci do tego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeromku ale ci wszyscy raperzy ktorych starasz sie nasladowac to oprocz tego ze chodza nierzadko w dziwacznych ciuchach to ich tworczosc jakos to tlumaczy ze tak powiem. dodatkowo maja duzo pieniedzy, podejrzewam ze asap rocky w bluzosukni wrzucony wyzej ma ich nawet wiecej niz wszyscy uzytkownicy tego forum. kto wie, moze ma ich nawet wiecej niz ty chociaz to pewnie ryzykowna teza. w kazdym razie no nie kazdemu to pasuje, nie kazdy w tym wyglada dobrze. gdybym zobaczyl na ulicy asapa i go nie znal pomyslalbym 'ooo pewnie jakis raper' gdybym zobaczyl ciebie 'kur wa jemu sie wydaje ze jest raperem czy co'.  nie jestes murzynem a to w przypadku twojego ubioru tez wazna sprawa. wierne kopiowanie czy nasladowanie w jakims stopniu idola nigdy nie konczy sie dobrze bo nigdy nie bedziesz taki jak on. a jak juz chcesz byc raparem z wygladu to moze bierz przyklad z naszych chlopakow, bedzie ci latwiej. na poczatek proponuje:

 

zobacz ten luz zobacz te ruchy i te (nene)ki przy nich..

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam projektantki w butiku, Siara moze ty?

Z ciekawości zszedłem na dół, rozejrzałem się. Hala, jak hala. Hindusy zapyerdalają, jak zapyerdalały. Podszedłem do jednego, chłopiec na oko 12-13 lat. Zaczął mi bić pokłony dziękczynne, ale po dostaniu z liścia w pysk ocknął się i był gotowy do odpowiadania na pytania (byle szybko, jak tak stoi to nie robi, a kasa ucieka). Spytałem go co to za miejsce i kim jest on sam. Powiedział, że to jego dom, a on sam nazywa się #583.

 

 

Wychodzi, że nie mam projektantów w butiku. Jestem w 100% pewny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...