Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Lukasz mylisz się, ja nigdy nie ulegam trendom, które przychodzą do Polski. Na przykład polo, kurtki z futrem, cokolwiek w paski, sweterki etc. może z czasem jak będę dorastał zmieni mi się gust narazie się na to nie zanosi.

Ale po pierwsze kurtki z futrem to sezonowy trend a nie moda. A po drugie gdzie masz jak mówisz modę na sweter , który tu wkleiłem ? Inaczej się ubierałem w LO a inaczej teraz się ubieram. Studiowanie zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza

W Pull&Bearu kupiłem sobie oldschoolową śliską bluzę na suwak- granatowa na stójce. Identyczna jak adidasowe z lat 80tych :) 139zł. Skakałem z radości na ten zakup- cała granatowa, po białym pasku na rękawach, biały suwak i tyle. W końcu znalazłem wymarzony dla siebie produkt, no i nie musiałem płacić 340zł jak to bywa w przypadku adidasów.

Odnośnik do komentarza

Same spodnie to ok 80zl. Dochodzi jednak jeszcze koszt przelewu na tajwanskie konto (40zl) i wysylka paczki do Polski (ok. 100zl). Normalnie by sie nie oplacalo ale moja siora zamowila sobie 6 bluzek ja 2 pary spodni wiec i tak nie wyjdzie drogo :) Podaje Ci strone ale nie wydaje mi sie, ze wysylaja do Polski.

 

http://tw.bid.yahoo.com/man/?skin=man

Odnośnik do komentarza
Muszę przyznać, że za(pipi)iste ciuchy z tej strony. W jakiej walucie podane są ceny? Bo ja tam widzę dolary, ale ceny za te klamoty byłby dalekie od tego co piszesz. Da się puścić przelew paypalem?

Nowy Dollar Tajwanski - NT

1000 NT = ok. 80zl

 

Czesc sprzedajacych wysyla za granice ale nie wiem za ile, trzeba by sie kontaktowac ze sprzedawca. O paypalu nic nie wiem.

Edytowane przez Yaxa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...