Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

da sie przelknac taka cene

 

a co do ciuchow ze starym znaczkiem to adidas ma dwie serie glowne, czyli originals i bodajze endurance. ta pierwsza to wlasnie stare logo, a ta druga to te trzy paski, czyli odziez na ogol stricte sportowa.

 

 

i owszem robia takie ciuchy, u mnie w sklepie jest takich sporo, ale takich bluz akurat nie ma ;/ jest bluza z kapturem, koszulki, damska kolekcja missy elliot takie (pipi)y.

 

jesli o allegro chodzi to boje sie podrobek ;/

Odnośnik do komentarza
W Pull&Bearu kupiłem sobie oldschoolową śliską bluzę na suwak- granatowa na stójce. Identyczna jak adidasowe z lat 80tych :) 139zł. Skakałem z radości na ten zakup- cała granatowa, po białym pasku na rękawach, biały suwak i tyle. W końcu znalazłem wymarzony dla siebie produkt, no i nie musiałem płacić 340zł jak to bywa w przypadku adidasów.

poka foto

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
chce kupic sobie bluze adidasa, wiecie taka sliska ze starym logo, najlepiej czarna. nie zaden adicolor, po prostu taka zwykla. mozna cos takiego w jakims sklepie kupic? czy tylko przez neta?

 

Na bluzy adidasa najlepsze sa lumpeksy, mozna czasem wyrwac orginalna bluze z serii z lat 80 (nie reedycje) za 5-15 zł.

Odnośnik do komentarza

pewnie w kazdym outlecie p x B dostaniesz taka bluze.

A, Tori, na allegro da sie wyrwac rozne oldschoole, nowe, gdzies kolo za 150 zl, widzialem niedanwo i pewnie jeszcze są :)

 

 

\

niedawno kupielm sobie plaszcz (mial byc na zime, ale troche cienki :/)

i dzis w lumpie koszule i parę bluz (szkoda mi lepszych ciuchow na granie w nogę itp)

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Mam pytanie, nie wiecie moze gdzie mozna dostac koszulki z napisami... ale nie jakimis takimi jak ze sklepu adidas etc. Tylko takie np. keidys widzialem kolesia z AK47 na koszulce z napisem "violence solves everything" wiecie chyba o co mi chodzi? takie jakies oryginalne napisy, wiecie moze??

...na zamówienie, (...)

 

 

(pipi). W empikach, relayach, na bazarach, nad morzem, w zakopanym, w sklepach z pamiatakami, w hipermarketach, na straganach na imprezach masowych, w internecie... są wszędzie. Są najgorsze.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...