Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nike Fin' Star. Mial ktos kiedys? Mozecie mi powiedziec, czy ich przod zawsze sie tak zawija do gory jak na tym filmiku (0:07), czy po prostu gosc ma za duze?

http://www.youtube.com/watch?v=sF_v2Ctedbw

 

W gre wchodzi jeszcze cos takiego:

http://www.allegro.pl/item1079622768_buty_nike_air_offense_354954114_cena_szok_r_45.html

 

fin'stary to za(pipi)iste buty, bardzo wygodne. kupuj, bo te drugie kiepścizna straszna.

Odnośnik do komentarza
Ja bym szukał czegoś w tym stylu, bo reszta to większe zło, naczy większy przypał.

lol, co to? Buty Lady Gagi?

 

Sandały nie są okej. Chyba, że te, które ja mam, ale to wyjątem, którego nie dostanie się już w sklepach. Sandały oto te zostały zrobione z prawdziwej skóry naturalnej w latach 60 i odziedziczyłem je po dziadku. Każde inne sandały to wieś, tym bardziej jakieś zrobione z plastiku i ceraty. Do tego o białe skarpety i jest totalna wieś. Ale jakimiś fajnymi japonkami nie pogardzę. Brzmi trochę gejowsko - japonki - no ale cóż. Bywają fajne modele

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie lubie sandalow (chyba ze np. w gory czy na rower), mam i polecam takie oto japonki:

 

2392760.jpg

 

tyle ze, uwaga, cale biale. No homo, no prowo. Kupowalem je rok temu z przeznaczeniem na plaze, dlatego zalezalo mi na tym, zeby latwo sie je czyscilo - i rzeczywiscie, kilka minut wystarczy zeby doprowadzic je do stanu nowosci (glownie dlatego, ze sa jednoczesciowe, wykonane z mocnej gumy, ktora moge szorowac bez obaw), a znaczek Ferrari jakos przebolalem. Teraz smigam w nich normalnie po centrum i pier.dole hejterow-kryptoped.alow.

 

Jesli chodzi o kombo sandaly+skarpetki, to czasem nawet toleruje, oczywiscie u innych. Wychodze z zalozenia, ze jesli ktos jest takim debilem, by wpasc na takie polaczenie, prawdopodobnie nie dba tez o swoje stopy, wiec moze to i lepiej, ze oszczedza innym ich widoku. Powinnismy byc im wdzieczni.

 

Wracajac do samych butow. Czy w pralce mozna prac obuwie zamszowo-gumowe? Skorzano-gumowe raz wrzucilem, tragedii nie bylo, szalu tez nie, w dodatku potem sie rozkleily.

 

EDIT A, kur.wa, znalazlem biale jednak. Puma Sand Shark sie nazywaja.

FRSNDW01%20-%20Puma%20Ferrari%20SF%20Sandals.jpg

Dokladnie takie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...