Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twierdzę, że mam genialne wyczucie smaku, ale nie trzeba byc niewiadomo jakim 'versacze', żeby wiedziec że 190zł za takie buty to zdzierstwo i dymanie w biały dzień.

Już lepiej kup sobie zwykłe trampeczki za 50zł, a jeśli chcesz koniecznie wydac 190zl, to przelej 140zł na biedne murzynki z Afryki. Będzie z tego więcej pożytku, bo i paru ludzi mniej będą na ulicy bolały oczy, a i Kali się troche naje :good:

Odnośnik do komentarza

Jak takiś mądry to przelej mi na konto dwie stówy.

 

Łatwo mówić drugiej osobie co ma robić za jej ciężko zarobione pieniądze. "Daj na murzynów z afryki bo ja jestem lamusem i sam tego nie zrobię". ChÓj ci do tego ile na buty chce przeznaczyć? Jego hajsy to jego i może chce być dymany za 200 złoty w kakao machając resztą swojej wypłaty przed oczyma głodnym murzynskim dzieciakom.

 

I nie mówi mi, że to on jest winny takiego obrotu sprawy, bo wstawił buciwo na forumingu, to mógł się spodziewać, że go pojadę.

Jak następnym razem zostawisz rower nieprzypięty, to ci go wyję.bię bo mogłeś się spodziewać, że ktoś ci go ukradnie ;/

 

Odnośnie topicu, to mam buty, chodzę w nich i to jest ogólnie zaje.bisty wynalazek bo muszelki nie wbijają mi się w stopy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś głodnym murzynkiem z Afryki, to mogę ci przelac te dwie stówy, jakoś przeżyję bez nowych gierek ;). Ja mam po prostu dobre serduszko i nie chce, żeby dymano na bucikach kolegów konsolomaniaków :potter:

 

Swoją drogą niezły bulwers jak na temacik o butach :ph34r: .

 

 

A i nie mam roweru, więc mi nie ukradniesz ;).

Odnośnik do komentarza

Ja na buty nie przeznaczam wiecej niz 100 pln, bo czy to sa buty za 350, czy za 50 to i tak wytrzymuja mi maks 3 miesiace:(

 

Ja na buty nie przeznaczam wiecej niz 100 pln, bo czy to sa buty za 350, czy za 50 to i tak wytrzymuja mi maks 3 miesiace:(

Odnośnik do komentarza

Jak to mozliwe, ze to jest chvjowe

vvx2410x02_328.jpg

 

 

 

a to juz nie?

nike-air-max-90.jpg

 

Ja bym sie wstydzil wyjsc w tych cyrkowych butach na ulice. Poza tym czemu buty do grania na hali to obciach (gdy nosi sie je na co dzien), a te do biegania to nie obciach? Gdzie tu logika? Wydac 400 zl zeby wygladac jak dorosly 13latek. Super.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te pierwsze są chuyowe, bo wyglądają jak buty do gry w nogę albo pływania na desce windsurfingowej. Airmaxy są moim zdaniem cool, ale też w nich nie chodzę, powiem nawet, że rzadko kogoś w nich widuję. Nikt nie każe Ci yaczesku łazić w tych " cyrkowych butach" :) Taki temat jak ten opiera się na rozmowie o gustach, a jak wiemy każdy ma inny.

Odnośnik do komentarza

Nie napisalem, ze obciach, tylko ze mi sie nie podobaja - roznica lekka :sleep:

 

Lucek airmaxy są świetne, ale nie pasowałyby mi do codziennych ciuchów, więc nie kupuje, a miałem kiedyś na nie sporą zajawkę.

Pasowalyby do moich hopsiupowych fitow i na koncerty + do biegania na biezni (ale to jak wykoncze AF1, w ktorych teraz biegam). W kosza nie gram, bo nie mam z kim, a pewnie tez fajnie by sie sprawowaly :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...