Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@najtmer no troche luzu i stylu jak najbardziej ale bany za kazdym razem prezentuje fit zula z pod smietnika a inne gimbusy tutaj nawet jak sie postaraja to maks co potrafia wkleic to koszulka xxxxl, durna czpka i spodnie czyli ksero jakiegos czarnucha hip hopowego. Zauwaz ze tu nie ma roznych stylow, tylko zazwyczaj jest kilka bardzo podobnych opartych na tym co jest aktualnie "modne" wsrod zazwyczaj gimberiady wychowanej na cropp townie

 

 

te buty co rambo pokazal sa ok mimo ze ch ujowe do utrzymania ale znowu mozna to polaczyc z pseudo eleganckimi spodniami z reserved, tam jest taki dzial niby z koszulami krawatami i marynarami i sa spodnie niby styl formalny ale jednak casual, i do tego t shirt a na niego rozpieta luzna koszula z kolnierzykiem, np z Carry bo sa calkiem w miare kolory na lato

 

poza tym casualowe ale elegancko zachowawcze kapcie sa w Wojasie albo chociazby Ecco, sklepach Intershoe czy jakis takich co maja rozne marki. Sam chcialem kupic jakies wlasnie takie pumy, kolejna kopia repli albo speedcatow, widzialem fajne na motor Motorazzo i przy okazji zwiedzilem wszystkie sportowe sklepy i stwierdzam, ze wiekszosc tego typu butow, puma i te lacosty to pazdzierz na zywo, w tym roku nie ma nic ciekawego. Te na motor byly spoko ale cos nie halo z moja stopa.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Obczaiłem ich stronkę i są na samej górze, tyle że inny kolor o tu: http://www.gino-ross...ie-polbuty.html . Nie wiem jakich masz kumpli, ale ja bym się nie nabijał, są spoko.

 

ok, sprawdzę. z kumplami tylko tak żartowałem tylko ofc ;) chodziło mi czy spełniają jakieś nieznane mi zasady ubioru, że nie są tylko do jakiegoś konkretnego fitu, itp.

 

Moim zdaniem są takie sobie, ale to może przez kolor... Propsuje te:

clarks-desert-boots.jpg

 

są rewelacyjne! ale pewnie kosztują mamone

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...