Skocz do zawartości

Featured Replies

Opublikowano

no wszystko zalezy co do nich ubierzesz, troszke dziwnie by wygladaly z t-shirtem chyba

  • Odpowiedzi 10,2 tys.
  • Wyświetleń 724 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Przy okazji pobytu na Ojczyźnie nabyłem sobie o takie z nowej kolekcji...   ADIDAS TERREX SWIFT SOLO   http://sklep.sizeer.com/adidas-terrex-swift-solo-meskie-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,2915

  • Dalem sobie spokoj z maxami i dobrze. Kumpel mowi - karva maxy? To nie twoj styl. I ma racje, popelnilbym taki sam blad jak z Jordanami na ktore teraz nie moge patrzec. Ale jestem mega zadowolony, bo

Opublikowano

co do lacoste co dałeś: właśnie wolałbym takich nie, to są już trochę za każualowe, z gumową podeszwą. bardziej coś takiego jak dałem, ale też odrobinę bardziej każualowe.

no wiadomo że nie do t-shirtu. najczęściej w zestawie z marynarą, koszula/polo, jeansy/chino, itp.

Opublikowano

Takie buty, jak te co wrzuciłeś znajdziesz w Zarze, Bershce, w Pull and Bear tez pewnie. Najlepiej sie przejśc przymierzyć. Ew. możesz obczaić ich sklepy online.

Opublikowano

2344_3.jpg

Rwanie na pewno będzie konkretne.

 

to na rodeo?

Opublikowano

Pewnie u niego jeszcze na koniach jeżdżą , dziki zachód

Opublikowano

Ej, ej! Nigdy w życiu nie jeździłem na koniu- nie jestem pedałem ok?

Opublikowano

@najtmer no troche luzu i stylu jak najbardziej ale bany za kazdym razem prezentuje fit zula z pod smietnika a inne gimbusy tutaj nawet jak sie postaraja to maks co potrafia wkleic to koszulka xxxxl, durna czpka i spodnie czyli ksero jakiegos czarnucha hip hopowego. Zauwaz ze tu nie ma roznych stylow, tylko zazwyczaj jest kilka bardzo podobnych opartych na tym co jest aktualnie "modne" wsrod zazwyczaj gimberiady wychowanej na cropp townie

 

 

te buty co rambo pokazal sa ok mimo ze ch ujowe do utrzymania ale znowu mozna to polaczyc z pseudo eleganckimi spodniami z reserved, tam jest taki dzial niby z koszulami krawatami i marynarami i sa spodnie niby styl formalny ale jednak casual, i do tego t shirt a na niego rozpieta luzna koszula z kolnierzykiem, np z Carry bo sa calkiem w miare kolory na lato

 

poza tym casualowe ale elegancko zachowawcze kapcie sa w Wojasie albo chociazby Ecco, sklepach Intershoe czy jakis takich co maja rozne marki. Sam chcialem kupic jakies wlasnie takie pumy, kolejna kopia repli albo speedcatow, widzialem fajne na motor Motorazzo i przy okazji zwiedzilem wszystkie sportowe sklepy i stwierdzam, ze wiekszosc tego typu butow, puma i te lacosty to pazdzierz na zywo, w tym roku nie ma nic ciekawego. Te na motor byly spoko ale cos nie halo z moja stopa.

Edytowane przez Yacek

Opublikowano

w ecco drogie są :confused:

a u mnie w mieścinie nie ma takich burżujskich sklepów jak zara. tylko gino rossi, riserwdy i hmy.

 

jeszcze coś w tym stylu: 38693_1.jpg

Edytowane przez Rambo7

Opublikowano

No to te co wrzucasz są z Gino Rossiego. Co stoi na przeszkodzie żebyś je kupił?

Opublikowano

nie zauważyłem :o to przejdę się i zobaczę jak jest z nimi. chodzi mi też, czy mogą być, bo ja się nie znam i żęby się ze mnie kumple nie nabijali ;/

 

@edit: zresztą jak to zauwazyles? :o

Edytowane przez Rambo7

Opublikowano

Obczaiłem ich stronkę i są na samej górze, tyle że inny kolor o tu: http://www.gino-rossi.com/meskie-polbuty.html . Nie wiem jakich masz kumpli, ale ja bym się nie nabijał, są spoko.

Opublikowano

Moim zdaniem są takie sobie, ale to może przez kolor... Propsuje te:

clarks-desert-boots.jpg

Opublikowano

Obczaiłem ich stronkę i są na samej górze, tyle że inny kolor o tu: http://www.gino-ross...ie-polbuty.html . Nie wiem jakich masz kumpli, ale ja bym się nie nabijał, są spoko.

 

ok, sprawdzę. z kumplami tylko tak żartowałem tylko ofc ;) chodziło mi czy spełniają jakieś nieznane mi zasady ubioru, że nie są tylko do jakiegoś konkretnego fitu, itp.

 

Moim zdaniem są takie sobie, ale to może przez kolor... Propsuje te:

clarks-desert-boots.jpg

 

są rewelacyjne! ale pewnie kosztują mamone

Edytowane przez Rambo7

Opublikowano

Clarksy drogie są u nas w sklepach, sprowadzając z zagranicy można zaoszczędzić stówkę. Poza tym chyba w każdym sklepie z butami podobne modele są oferowane i to w pełnym przekroju cenowym.

Opublikowano

2443412672.jpg

 

 

New.

Opublikowano

Nie wyglądają na nowe :D Bardziej jak znoszone przez amerykańskiego dzieciaka.

 

PS. Świecą się światełka w podeszwie?

Edytowane przez qb3k

Opublikowano

Nie wyglądają na nowe :D Bardziej jak znoszone przez amerykańskiego dzieciaka.

 

PS. Świecą się światełka w podeszwie?

 

Nie świecą się.

Opublikowano

1.jpg

2.jpg

3.jpg

timberlandy za 180zł

 

hot or not?

Po co ci bambosze za tyle pieniędzy?

Opublikowano

Te air maxy Soula świetne :)

Opublikowano

Dzisiejszy zakup kapci do treningu:

 

 

camanproxyphpurlhttp3a2.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.