Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Z Reserved mam tylko bluzki, bluzy i jeden sweter. Wszystko jest ok i nie narzekam (jeden t shirt ma z5 lat i trzyma się świetnie).

Znajomy kupywal buty w tym sklepie przez jakieś 4-5 lat i 90% nie przetrwało następnego sezonu. Chyba nigdy nie kupię tam obuwia...

Trzeba po prostu dobrze wybierać, to czlowiek rzadko kiedy się przejedzie.

Odnośnik do komentarza

Jak widzicie te buty do jeansów:

 

http://badura.pl/buty-meskie,kozaki,1941,4273-593

 

Przymierzałem, leżą za(pipi)iście, podobają mi się no i mają obcas a każdy wie, że kilka cm wzrostu to kilka cm w wzwodzie. W Badurach chodzę od kilku lat i jeżeli idzie o wykonanie, jakość materiałów i wytrzymałość, cenę to dla mnie buty idealne.

 

No bez przesady, az takim karlem atomowym to nie jestes. 

 

Te sa fajne: http://badura.pl/buty-meskie,kozaki,2131,6169-1

Odnośnik do komentarza

Z której strony? W sumie to nie wiem czy żartujesz, bo nie znam Twojego poczucia humoru

 

ale takie "trapery" to mi mama na zime kupowała jak chodziłem do podstawowki

Odnośnik do komentarza

Okej, dla mnie brzydkie, podeszwa jak w oponie, przekombinowane, jakieś pomarańczowe wstawki do zgniłozielonego koloru i czubek jak w gumowcach. Ale może po prostu mam złe wspomnienia z dzieciństwa jak sie nosiło trapery z bazaru

Odnośnik do komentarza

Nie moj styl, ale milo,ze badura trzyma dalej poziom jakosciowy. Mialem juz 2 pary  od nich , no i w sumie to je przestalem nosic bo siara by bylo poginać 3 rok z rzedu w tych samych butach.

Kupiłem buty w badurze 3 tygodnie temu. Tak mi zaje.biście obtarły stopy (rozharatały do krwi), że nie mogłem normalnie chodzić przez tydzień.

Odnośnik do komentarza

Moze w sobote jak bede w wawce to zobacze jak wygladaja w innych kolorach.

 

 

Jak widzicie te buty do jeansów:

http://badura.pl/buty-meskie,kozaki,1941,4273-593

Przymierzałem, leżą za(pipi)iście, podobają mi się no i mają obcas a każdy wie, że kilka cm wzrostu to kilka cm w wzwodzie[...]

 

No bez przesady, az takim karlem atomowym to nie jestes.

 

Jestem, jak je załozylem to poczulem sie lepszy:]

Mi sie podoba. Te co wkleil Cerb maja dziwne szycia i nie wiem, czy by sie w zime czasem nie rozeszly.

 

Nie moj styl, ale milo,ze badura trzyma dalej poziom jakosciowy. Mialem juz 2 pary  od nich , no i w sumie to je przestalem nosic bo siara by bylo poginać 3 rok z rzedu w tych samych butach. 

Ja w kazdych Badurach bez zadnego problemu przesmigalem trzy sezony, w tym czasie ani razu nie przemokly, zarowno te z membrana jak i bez membrany. Zero jakis usterek no po prostu buty nie do zaj.ebania. Kazda pare dokonaczam w pracy jako buty robocze:) Jedyna ich wada sa tylko slabo trzymajace sznurowadla, ale za to bardzo wytrzymale.

Odnośnik do komentarza

To dobrze, skórzane buty musze ladnie się rozchodzić, żeby idealnie pasowały na Twoją stope. Pomyśl jak czują się zołnierze bundeswehry,gdy dostaja nowe buciory i musza w nich juz pierwszego dnia biegac po 10 kilometrów ( pisze o niemcach bo polacy chyba dalej daja szeregowym uzywane buty z grzybem w standardzie; / )

No nie wiem. Od dziecka chodzę w skórzanych butach i z żadnymi nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję butów pod krawat na co dzień. Chcę wydać nie więcej niż 400 zł, ale chciałbym kupić w tej cenie coś w miarę dobrego jakościowego. Klasyczne czarne, bez żadnych udziwnień, nie chcę wyglądać oryginalnie i podkreślać swoją wyjątkowość, chcę wyglądać "dobrze i elegancko". Zwężany nosek, ale też nie tak chamsko że na końcu szpikulec. I w drugą stronę, kwadratowe noski też odpadają. Jakie sklepy odwiedzić?

 

Waldek?

Odnośnik do komentarza

@Maciucha

Mam do ciebie dziwne pytanie: czy masz szeroka stope? Bo dla mnie niektore buty czasami sa za waskie (dlatego np. Vansy sa dla mnie bardzo wygodne, bo szerokie sa dosyc) lub za malo miejsca nad palcami maja i sie tak zastanawiam czy bylyby wygodne dla mnie.

 

Zreszta, moze przejde sie do Gabora, przymierze i zobacze czy jest taka sama cena jak u ciebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...