Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy buty produkowane w milionach nadal będą uchodzić za rarytasy kosztujące tysiąc?

Nadal beda. Buty arcydzielo, jesli tylko beda dostepne to najprawdopodobniej od razu lykam 2 pary. 200 euro za pare jest jak najbardziej jeszcze OK.

 

Widze, ze boli mocno hehe. Smieszki z moich butow, a sami chodza w jakis glanach, air maxach i podrobkach Jordanow(Lucek).

 

 

 

Na 100 % bede juz smigal w 350's. W tym roku  :wub:

 

 

adidas-yeezy-boost-350-oxford-tan-blog-6

 

 

 

Yeezy Boost 950 tez sa fajne, tylko do takich butow to trzeba by bylo inny styl ubierania zmienic, bo nie pasuje do niektorych moich ubran. Cena jak cena takiego artyste jak Kanye trzeba wspierac. 

 

imgrc0064893520.jpg

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Ale weź zamknij pizde, bo to ty coś o jakichś replikach pisałeś, a ja mógłbym cię całego z tymi wszystkimi śmiesznymi butami kupić :D

 

 

Cisnienie podnioslem ?  Widze, ze trudziles sie z napisaniem tego posta prawie godzine, hehe. Zglosilem post, z takimi tekstami do mnie ?  :yao: 

 Nigdy bym replik nie zakupil, czulbym sie zle i nie mam zamiaru dorabiac gowniarzy. Pisalem, ze sporo jest replik na ebay'u gdzie sprzedaja za 400 euro jako oryginaly, dlatego trzeba uwazac. 

 

Mam przypomniec twojego posta ?

 

Jordan_Snake_Skin_Pack_Sneaker_Politics2

Jordan_Snake_Skin_Pack_Sneaker_Politics1

Jordan_Snake_Skin_Pack_Sneaker_Politics1

 

Takie Flighty sobie kupiłem. Za ~150 złotych żal było nie brać (sklep Nike gdzieś za Zagrzebiem).

''Za 150 zlotych zal bylo nie brac''

 

XD

Odnośnik do komentarza

Widzisz Jerome, jeden post wystarczy zeby zaczela piec pupa. 

 

 

 

 

Mroku dzieki wielkie za te info, takze pirate black bede moje :hurra

Ja ostatnio sily przezucilem na instagrama i tweetera zadko otwieram, ale widze, ze to byl blad :)

 

 

A-WdwfJCQAA2ABi.jpg

 

Mentalnie obaj z jeromem prezentujecie poziom tych zyebow na zdjeciu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...