Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeeee jednak ich nie kupię bo mimo tego że zrobiłem selekcje i miał mi sklep pokazywać 47 + to tych butów nie ma w rozmiarze większym niż 45 obecnie na stanie.

 

Myślę teraz o tych air jordanach podobno mega wygodne 

0000201302453_01_dd.jpg

 

Swoją drogą (pipi)owo to rozwiązali w eobuwie że pokazują buty których w danym rozmiarze nie mają ale mieli kiedyś... 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, krupek napisał:

To nie wolisz jakichś retro? Na sklepkoszykarza.pl masz duży wybór w dużych rozmiarach.

albo coś źle szukam albo w tym sklepie prawie nie ma 47 + :) tutaj wybór się naprawdę kurczy i nie ma nic ciekawego

 

Dobra kupiłem i zapłaciłem za te nie ma tematu. 

47,5 wg eobuwie 98 % zgodności. Zobaczymy

0000201111949_02_ki.jpg

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

mają być wygodne i kupiłem dwie pary jeszcze jedne bardziej stonowane (zdjęcie w spoilerze)  :)   Wykorzystałem zniżkę na eobuwie i zapłaciłem mniej o 30 % więc why not 

 

Spoiler

0000201273036_01_pp.jpg

 

 

A teraz w pracy mam 

Spoiler

56656126_2421318261241367_26107515765994

 

 

Lubię kolorowe buty i jak tylko pogoda pozwala od później wiosny chodzę w krótkich spodenkach do pracy. Przywilej informatyczka piwniczaka że nie mam dress code a liczy się wygoda. Do niedawna nosiłem tylko czarne i brązowe buty. Nudne to było. A białych nie lubię bo szybko brudzą się 

 

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

Blant ty tylko jedną parę butów sportowych masz? To się nie dziw, że ci po paru miesiącach się rozpadają jak nosisz je codziennie w różnych warunkach

Mam drugą czarną ale do pracy w sumie chodzę w tych bo strasznie wygodne. Między innymi dlatego teraz 2 pary kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lucek napisał:

Zależy jak dużo chodzisz i w jakich warunkach ale 2-3 pary powinny pozwolić spać spokojnie. Sam mam w tym momencie jakieś 8-9 par, z czego na codzień chodzę w 3-4 i tak na rok stykają. 

tylko mi zawsze żal hajsu na to. Teraz postanowiłem kupić dodatkową parę. Niby mam jeszcze 2 pary bardziej wyjściowych butów do marynarki czy na miasto (skórzane) ale niewygodne do pracy. Jednak jak 7 h siedzisz na dupie w jednym miejscu to fajnie mieć coś lekkiego na nogach. Dlatego tak mi się podobają buty dla biegaczy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...