Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

ten obrazek to świat idealny. Przeglądanie takich rad mając w kieszeni 1000zł na garnitur jest jak oglądanie katalogu Ferrari mając 50 tysięcy PLN w kieszeni. Wyjątkiem są jedynie osoby, które mają linijkową posturę, idealne wręcz proporcje i nie wymagają poprawek. Ja przykładowo mam 191cm wzrostu, nie mam mega brzucha, mam około 110cm w klatce piersiowej więc są dwie opcje: albo garnitur będzie dobrze leżeć na klatce, ale wtedy ogólnie będzie za duży, będzie za dużo miejsca "na brzuchu" albo będzie opcja z trzeciego rzędu obrazków kolumna "too small". 

 

Na ratunek przyszedł Próchnik, który w miarę wpisuje się w moją rozmiarówkę. 

 

Niestety aby osiągnąć wszystkie plusy z obrazka Mausa trzeba szyć na miarę, nie ma szans aby idealnie dopasować klatkę, brzuch i do tego jeszcze długość rękawów. 

Odnośnik do komentarza

mam 3 garnitury z wieszaka i z żadnym nie byłem do poprawki, nie licząc oczywiście poprawek przy zakupie (nogawka, pas). Dobry krawiec to pociągnie drugie tyle co garnitur był warty :)

 

a tak serio to znam dwóch kolesi, którzy mają świetne garnitury, daleko odstające od innych osób. Pierwszy to Wladimir Putin - prze kolo. Nasze elyta polityczna też ma wszystko na zamówienie, ale to jest po prostu nie ta liga. U Putina jest wszystko jak skóra zdjęcia z niego - fantastyczne materiały, świetnie leży i dodaje plus milion do wyglądu. (pipi)a cesarz.

 

Durgi to Silvio Berlusconi - gruby, niekształtny wieprz, który w garniaku wygląda ja pyerdolony James Bond. 

Odnośnik do komentarza

Nasze je.bane wieprze z prezydentem na czele wyglądają jak w garniakach z ciuchbudy. 

 

podbijam. Bronek co by nie założył to widać że tylko gumiaki i strzelba dla niego, ale nawet Tusk w porównania do Władka to nie ta liga. Władzio jak ubierze garnitur to nie ch,uja we wsi. 

Odnośnik do komentarza

Stylista powinien zawisnac na drzewie. Ten sweterek, ja pierdole - gosc wyglada jak "w czym Panu moge pomoc dziekuje zapraszam prosze spoczac". Sklep dla kopro slugusow, wiszacych na telefonach za szyje do gory nogami przy nadgodzinach odbijajacych sie od "deadline" na kalendarzach swojego szefa, ktorego jedyny gest to na swieta to dac kartke z grymasem, bo nie nazwalbym tego usmiechem. Bytom, sztuka krawiectwa od '45, ale widac ze marketing zaczeli dopiero teraz. Ten gosc powinien miec jeszcze taka smycz w jakims zarowiastym kolorze z plakietka ze zdjeciem i trzymac kartke "lize dupe od 9 do 17". Kolejny stempel w dziejach ludzkosci oraz policzek w twarz dla prawdziwego, meskiego gustu. Manekina powinni pochylic, tacy ludzie nie maja prawa sie wyprostowac.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...