Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

@M miał na myśli wtapianie się w szarą masę, które jest ułatwione dzięki takiemu "płaszczykowi".

Ja wiem o co mu chodziło, ale nie rozumiem dlaczego pomyślał, że zależy mi na wyróżnianiu się w jakikolwiek sposób skoro milion razy chyba już pisałem tu, że mam to centralnie w (pipi)e :) Jak dla mnie w takim płaszczu może sobie chodzić każdy.

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos musi sie wyrozniac z tlumu za pomoca pstrokatych kolorow to naprawde musi miec problemy :( Inna sprawa,ze teraz jest taka tendencja i idac przez miasto widzi sie dziesiatki indywidualistow ubierajacych sie w pstrokate sweterki i czapki, a mlody, dobrze uczesany czlowiek w eleganckim ubiorze to dopiero prawdziwa sensacja.

 

 

Lucuś bardzo ładnie, że juz nie kolegujesz sie z Teduniem. Brak wspolnych wypadow na kebaby, ewidentnie sluzy Twojej tuszy ( szczerze gratuluje), teraz jeszcze swiadomie rezygnujesz z noszenia jego ciuchow to juz w ogole wypas.

Odnośnik do komentarza

Jest duża różnica pomiędzy eleganckim ubiorem, a ubieraniem się tylko w szarobure ciuchy ;) Na polskich ulicach jesienią i zimą króluje czarny i szary, taka prawda. Ja staram się ubierać trochę bardziej kolorowo, ale nie z przesadą prowadzącą do fitu klauna.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Dobra ziomy, ważę 30kg mniej to i można poszerzyć garderobę o ciuszki, w których do tej pory wyglądałbym gorzej niż źle :D Na początek chciałem sobie sprawić takie coś:

 

ganeder-plaszcz-meski-1903.jpg

 

Tzn niekoniecznie dokładnie taki, ale wiecie o co chodzi. No i odwiedziłem kilka sklepów i w sumie byłem zaskoczony cenami - czy za taki płaszczyk naprawdę trzeba zapłacić minimum ~300-400zł?

 

Lucek lubię Cię bardzo, dlatego nie kupuj. Ty, ja, Siara, kazdy z naszą postura wyglądałbym w tym słabo, jesteśmy mimo niskiej wagi zbyt "duzi" i grubokościści.

 

to jest bajka dla czorta i ludzi drobnej budowy.

Odnośnik do komentarza

Woda w piwnicy 


 

Dobra ziomy, ważę 30kg mniej to i można poszerzyć garderobę o ciuszki, w których do tej pory wyglądałbym gorzej niż źle :D Na początek chciałem sobie sprawić takie coś:

ganeder-plaszcz-meski-1903.jpg

Tzn niekoniecznie dokładnie taki, ale wiecie o co chodzi. No i odwiedziłem kilka sklepów i w sumie byłem zaskoczony cenami - czy za taki płaszczyk naprawdę trzeba zapłacić minimum ~300-400zł?

 

Lucek lubię Cię bardzo, dlatego nie kupuj. Ty, ja, Siara, kazdy z naszą postura wyglądałbym w tym słabo, jesteśmy mimo niskiej wagi zbyt "duzi" i grubokościści.

 

to jest bajka dla czorta i ludzi drobnej budowy.

 

 

Pamietam jak ostatnio chcialem kupic grubszy sweter na zime, niestety akurat trafilem do sklepu, gdzie królował dżapan-stajl. Mierzyłem xl i xxl, a i tak odznaczaly mi sie suty * tak byly obcisle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*nie, nie mam sutów jak wentyle w STARze

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Natknąłem się dziś w Internecie na polską firmę handlującą drogimi (a jak na polskie standardy bardzo drogimi) ubraniami. Oczywiście są to ciuchy przez nich wyprodukowane. Co o nich sądzicie? IMO bez szału, a ceny z kosmosu. Jednak podobno na zachodzie ludzie od nich kupują. Ja jakoś nigdy o nich nie słyszałem.

 

Link:

http://www.uclothing.com/

Odnośnik do komentarza

100 euro za koszulkę z prasowanką.

 

270 euro za szare dresy z bazaru.

 

 

 

SERIO ?!

 

 

Nie od dziś wiadomo, że ogół publiki z krajów "zachodnich" to banda nic nie wartych, nastawionych na żarłoczną konsumpcję idiotów z ogromnym kompleksem niższości i skłonnością do brania udziału w pierwszym, lepszym wyścigu szczurów. Fakt, że kupują tak marne szmaty za taką kasę zdaje się moją opinię potwierdzać. 

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...