Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

A lubicie w ogóle śmigać w garniturze. Powiem szczerze, że w żadnym ubraniu nie czuję się tak pewnie jak w spodniach od garnituru, jasnej, niebieskiej koszuli i granatowym krawacie. Za marynarkami jakoś nie przepadam. Szkoda, że nie mam okazji za bardzo tak się ubierać, bo już ponad rok nie miałem na sobie gajera.

 

A pytam Was dlatego, bo wiem, że są faceci, którzy takich oficjalnych strojów nie lubią.

Odnośnik do komentarza

Doswiadczenia w Polsce nie ma zadnego, ale jestem pewny ze dostalbym dobry garnitur szyty na miare za mniej niz 3k pln.

 

Z tego powodu ta rozmowa nie ma sensu. Ja moge znalezc Ci nawet krawca za 1K zlotych. Co z tego skoro RTW za 700 bedzie wygladal lepiej.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

Ja wcale nie mowie, ze tak nie jest. Tylko dla mnie to niespodzianka ze w Polsce jest tak drogo, bo w UK dobry garnitur na miare z zakladow, gdzie ubieraja sie znane osoby mozna kupic za mniej niz 4k pln.

 

edit: I wcale nie chce tutaj niczego udowadniac, chetnie poczytam o cenach w Polsce, jak mozesz podrzuc kilka linkow z przykladami. Chetnie zerkne na polski rynek.

 

edit2: Tylko mi tu Janka B nie wklejaj czasami cennika. ;>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Z tym połączeniem jest tak, że kiedyś jakiś Biber, czy tam mniej znana gwiazda gejowskiej piosenki przeszedł się tak po czerwonym dywanie.

 

I tylko to, bo na pewno nie jest to ładne, ani gustowne i już na setkę nie pasuje. Stawiam to na równi z chodzeniem w kalesonach z pieluchą opuszczonymi do kolan

Odnośnik do komentarza

Noszenie adidasow i innych njubalansow do garniakow zostalo wypromowane przez czarnych raperow ktorzy nie chcieli wygladac jak debile na czerwonym dywanie ale tez nie chcieli wygladac zbyt elegancko bo ty by bylo ungangsta wiec zakladali takie buty. Generalnie straszny Biber style wiec jesli ktos ma choc troche poczucia stylu nigdy tego nie zalozy. Do przyszlych rozkminek o modzie polecam zawsze zadac sobie pytanie WWGW (what would Gosling wear). Pixs ralated.

 

Justin-Bieber-DG-Suit.jpg0720ryan-gosling-red-socks_fa.jpg

Odnośnik do komentarza

Skoro, rzekomo, poważna i posiadającą długą tradycję firma, proponuje je swoim klientom to warto chyba o tym porozmawiać? Trend noszenia biegówek do czegoś innego niż dresy pojawił się po pierwszym sezonie dr House'a, a teraz zmienia się w coś niebezpiecznego.

Wystarczy wynająć o kilku złych speców od wizerunku/reklamy za dużo i niejedna bardziej znana firma proponowała większe kwiatki

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...