Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nosiłby je do kurtki mysliwego, a nie garnituru.

 

 

Ale serio, ten fit wyżej tak bardzo krzyczy: tak bardzo chcę być oryginalny i modny, patrzcie na mnie. Oczywiście jeśli ktoś za wyznacznik mody uważa 15letnie gwiazdki popu

 

 

hyhy, no dalej nie mogę, buty do biegania do garnituru, kto to słyszał. Chociaż kiedyś na wiosce widziałem gościa w lakierkach i dresie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

W moim LO był gość, który chciał kupić czarne AF1 na studniówkę... Takie buty są ok, ale nie do oficjalnego stroju. Fashion victims muszą być na bieżąco i kopiują to co pojawia się w sieci. Czasami mam też wrażenie, że niektórzy ubierają się tak dla jaj. Że mają po prostu podświadome pragnienie bycia pośmiewiskiem dla innych.

Odnośnik do komentarza

Dobra ziomy, ważę 30kg mniej to i można poszerzyć garderobę o ciuszki, w których do tej pory wyglądałbym gorzej niż źle :D Na początek chciałem sobie sprawić takie coś:

 

ganeder-plaszcz-meski-1903.jpg

 

Tzn niekoniecznie dokładnie taki, ale wiecie o co chodzi. No i odwiedziłem kilka sklepów i w sumie byłem zaskoczony cenami - czy za taki płaszczyk naprawdę trzeba zapłacić minimum ~300-400zł?

Odnośnik do komentarza

Man, ty widziałeś te buty w których on chodził..? Te na czterech gumowych "sprężynach ":z tyłu..? Ja tu widzę tylko ciapusów w tego typu wsiórstwie, a oni założą wszystko, byle bardziej widoczne i z metką.

 

Ja się odnoszę wyjątkowo do tego modelu.

 

A myślałem, że odnosisz się do wszystkich modeli NB. 

Odnośnik do komentarza

Dobra ziomy, ważę 30kg mniej to i można poszerzyć garderobę o ciuszki, w których do tej pory wyglądałbym gorzej niż źle :D Na początek chciałem sobie sprawić takie coś:

 

ganeder-plaszcz-meski-1903.jpg

 

Tzn niekoniecznie dokładnie taki, ale wiecie o co chodzi. No i odwiedziłem kilka sklepów i w sumie byłem zaskoczony cenami - czy za taki płaszczyk naprawdę trzeba zapłacić minimum ~300-400zł?

sorry ale to dla typowej przeciętnej osobowości. Jeśli chcesz czymś zaskoczyć to mixuj kolory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...