Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Świszczypała przez taki szmat czasu! Co się stało to się nie odstanie, ale możesz odpokutować hołdowanie jarmarcznemu gustowi z nawiązką, lekką ręką pozbywając się stylistycznego niechlujstwa i uporządkować szafę pozostawiają skromne i powściągliwe tiszerty podkreślające oprawę twarzy i licujące z karnacją. Dobrze też, żeby były dobrego gatunku i krojem spasowały się z niedoskonałościami sylwetki.

Służę uprzejmie.

 

Wlasnie sobie wyobrazilem, jak na urlopie na plazy lezysz sobie na kocyku z tropikalna wyspa na drinku i na twoj skromny i powsciagliwy tiszert podkreslajacy oprawe twarzy i licujacy z karnacja bezlitosnie spierdolila sie mewa. Najpierw sie wkleja swoje zdjecie, zeby jakiekolwiek wartosci przedstawiac, a pozniej mozesz sie madrzyc na temat mody.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

"Panny i Panie amerykańskie po prostu wariują za nim" - tak o Ignacym Paderewskim, bohaterze kolekcji AKORDY HISTORII, pisała Helena Modrzejewska.

 
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że polski wirtuoz i polityk był amerykańską gwiazdą na miarę Elvisa Presley'a. Własny pociąg, którym jeździł w trasy koncertowe, zawrotne gaże rzędu 500 000 dolarów za występ, a także rzesza szalejących za pianistą fanek, marzących o puklu jego złocistych włosów...
 
Ale była też gorzka strona historii Paderewskiego, gdy w 1915 przed każdym zagranicznym koncertem przemawiał, przekonując amerykańskich słuchaczy do idei wskrzeszenia Polski. Jego gorliwość, wiara w ojczyznę i niezachwiany patriotyzm zmaterializowały się ostatecznie w 13. punkcie orędzia prezydenta Wilsona, który poświęcony został potrzebie odrodzenia Polski.

 

 

1980191_762063517145052_1288286791179824

 

ehhhh

 

i pomyśleć, że Wy tutaj dalej dywagujecie, czy lepszy pomarańczowy znaczek Nike czy fioletowy... 

Odnośnik do komentarza

nowa kolekcja Próchnika, bardzo mi się podoba:

 

zn8lci.jpg

 

264hoaq.jpg

 

nazywa się Akordy Historii. Niestety nic ciekawego, bo nie ma tutaj żadnego czarnego koszykarza :(

 

http://youtu.be/k7DFpy2k0SE

oni są przedstawicielami stylu wg. ciebie?? Sorry, ale to naprawdę wygląda biednie i bez polotu. 

 

 

Rady Johna Watersa:

"You don't need fashion designers when you are young. Have faith in your own bad taste. Buy the cheapest thing in your local thrift shop -- the clothes that are freshly out of style with even the hippest people a few years older than you. Get on the fashion nerves of your peers, not your parents -- that is the key to fashion leadership. Ill-fitting is always stylish. But be more creative -- wear your clothes inside out, backward, upside down. Throw bleach in a load of colored laundry. Follow the exact opposite of the dry cleaning instructions inside the clothes that cost the most in your thrift shop. Don't wear jewelry -- stick Band-Aids on your wrists or make a necklace out of them. Wear Scotch tape on the side of your face like a bad face-life attempt. Mismatch your shoes. Best yet, do as Mink Stole used to do: go to the thrift store the day after Halloween, when the children's trick-or-treat costumes are on sale, buy one, and wear it as your uniform of defiance."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wyglądają świetnie i tak jak pisałem - w mojej opinii reprezentują pewien styl życia, który ja też kiedyś chciałbym uprawiać, mimo, że jest to praktycznie niemożliwe (jeżeli uda mi się pomnożyć kapitał mojego ojca, potem moje dzieci pomnożą mój i tak jeszcze z 10 pokoleń to może coś z tego będzie kiedyś)

 

myślę, że w takiej scenerii, w takim "image'u" czułbym się po prostu komfortowo. 

Odnośnik do komentarza

wybacz M, ale nie traktuję Ciebie za bardzo jako wsparcia w kwestiach estetycznych. Jak będę chciał poczytać o tym że ja i moje życie jest bez sensu wtedy poproszę Cię o pomoc. 

 

 

 starsi ludzie ubierają się jak hipsterzy robiąc z siebie pośmiewisko. 

 

Orlicz.jpg

 

dokolekcji-10.jpg

 

o czym my rozmawiamy w ogóle....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...