Skocz do zawartości

Sacred 2


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam.

 

I wychodzi na to że się pośpieszyłem z zakupem Sacred 2 -> wersja pl .... <chlip chlip> (pal licho ewentualne cięcia, potknięcia) ale dla mojej połowy byłoby jak znalazł.

 

A może ktoś chętny na zamiankę ? ;-) (S2 eng na S2 pl )

Edytowane przez jonasz81
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mogę się wypowiedzieć  <_< niestety ale w coopie offline nie można się wymieniać rzeczami !!!  :diablo:CENEGA :diablo:

 

 

W takim razie kupie wersje ang,paranoja co oni robia. Rok czekania i jeszcze (pipi) wybrakowany produkt.

a co to ma wspólnego z Cenegą?

było już pisane na ten temat na poprzedniej stronie

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Ja mogę się wypowiedzieć  <_< niestety ale w coopie offline nie można się wymieniać rzeczami !!!  :diablo:CENEGA :diablo:

 

 

W takim razie kupie wersje ang,paranoja co oni robia. Rok czekania i jeszcze (pipi) wybrakowany produkt.

a co to ma wspólnego z Cenegą?

było już pisane na ten temat na poprzedniej stronie

 

 

No wlasnie,bylo napisane,ze mozna sie normalnie wymieniac jak mamy stworzonych bohaterow na dwoch roznych kontach i jest normalny handel coop offline,wprowadzony przez najnowszego patcha. A oczywiscie,polska wersja tego patcha nie sciaga i jak znam cenege,na pewno go juz nie sciagnie;)

Odnośnik do komentarza

Ale to cud!:D Są działające trofea, w grze cenegi to nie do pomyślenia a jednak! :D

Mam już ponad 30h na liczniku, jakichś zgrzytów nie zauważyłem, jedyne co to nie mam pojęcia na cholerę cenega wrzucała do tej gry dubbing. Otóż na początku gry nasze uszy raczone są naszym rodzimym językiem, by po zagłębieniu się w świat uznać, że nasz bohater/bohaterka jak i reszta mieszkańców tego świata mówią po angielsku :D Bezsens :D Dobrze, że każdy quest ma PL napisy :D

Odnośnik do komentarza

Pisałem do Cenegi z pytaniem o patch'a do ich wersji- jak narazie nie planują (czyli na pewno nie będzie).

 

Można pograć w coopie nawet na jednej konsoli (ale na jednej konsoli nie można wymieniać się rzeczami).

 

Zaś online działa w miarę poprawnie (wymiana rzeczami, dzielone pd) , byłoby lepiej gdyby jakikolwiek komunikator istniał w grze.

 

 

 

Jeszcze jakieś pytania?? :lol: PS. Polecam się na przyszłość.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po otrzymaniu misji pobocznej masz jakieś wytyczne jak ją wykonać, gdzie się udać, czy błąkasz się bez celu wybijając all do okoła,aż natrafisz (bolączka podobnych tytułów) .?

hehe, brzmi jak Deathspank ;)

W Sacred 2 jest to bardzo dobrze rozwiązane. Wszystko jest ładnie opisane w quest logu, ale nawet nie trzeba tam zaglądać, bo cel każdego questa widać na mapie i po najechaniu kursorem pojawia jego nazwa. Każda zmiana miejsca docelowego jest aktualizowana na mapie. Poza tym mapa jest przejrzysta, dostęp do niej jest natychmiastowy, a obszary odkryte różnią się od pozostałych więc eksploracja jest przyjemna.

Odnośnik do komentarza

szkoda tylko ze te questow pobocznych jest jak grzybów po deszczu w lesie, tzn na każdym kroku ktos cos od ciebie chce, na poczatku jest ok,ale po jakims czasie staje sie to irytujące ,gdy wykonuje 15questow na raz i łazi za mna np: ojciec zdradzonej dziewczyny z jednego questu , ktorego trza gdzies odporwoadzic, jakis żolnierzyk z innego questu itp. najlepsze jest to ze oni zamiast bronic sie przed opryszkami,to tylko uciekają ,zeby za chwile teleportowac sie obok ciebie :). no chyba ze ktos lubi wziasc 1 quest isc gdzies w pisdu ,wykonac go,wrocic sie po inny quest i isc w miejsce nie opodal aby go wykonac :). Jak narazie po paru godzinach grania ,jestem pozytywnie nastawiony.

 

ps. Wielkosc mapy troche przytlacza :D

Odnośnik do komentarza

Mi nie mów że nie ma Voice Chatu podczas gry online?

 

PS: nie ma lagów, zwiech czy innych błędów?

nie ma rzadnej możliwości porozumiewania się...

 

 

a drobne błędy oczywiście są:

 

- bohater po teleporcie zapomina jak się poruszać (stoi w miejscu)

 

- niektóre questy nie można rozwiązać z jak narazie niewiadomych przyczyn (trafiłem na dwa bądź trzy- niby robię co trza i kupa)

 

- czasami kilka ładowań levelu (często w mieście [robisz krok- ładuje, drugi krok- ładuje, trzeci krok- ładuje])

 

- pewnie jeszcze coś ale nie pamiętam   :confused:

 

 

 

czy w wersji polskiej nazwy broni, pancerzy itp. sa po polsku czy pozostaly po ang.?

 

 

zostały spolszczone, ale niekiedy można natrafić na nagrobki z napisem 'empty id' (czy coś w tym stylu)

Odnośnik do komentarza

Moze nie dac sie grac wlasnie ze wzgledu na roznice jezykowe. Przeciez tych wszystkich broni,zbroi jest mnostwo a kazdy taki element sie jakos inaczej nazywa.

Aha, ja nie wiem czy sie da grac m-dzy dwiem a roznymi wersjami.Jesli jednak by sie nie dalo jak fama glosi, to kupno polskiej wersji mija sie z celem.[nawet przystepna cena tego nie usprawiedliwia.]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.