Skocz do zawartości

Sacred 2


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy tylko ja odczuwam takie wrażenie, ale ta gra jest duuuużo za łatwa. Może to tylko początek (2h na liczniku, 8lv), ale bez problemu radzę sobie nawet z dziesiątką wrogów. Co więcej, nawet bossów questów pobocznych kładę trzema ciosami. A może to ten bohater jest za silny (mroczny wojownik). A poziom trudności wziąłem ten drugi, bo wyższe są zablokowane. Też macie odczucie, że gra jest łatwa?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, czy tylko ja odczuwam takie wrażenie, ale ta gra jest duuuużo za łatwa. Może to tylko początek (2h na liczniku, 8lv), ale bez problemu radzę sobie nawet z dziesiątką wrogów. Co więcej, nawet bossów questów pobocznych kładę trzema ciosami. A może to ten bohater jest za silny (mroczny wojownik). A poziom trudności wziąłem ten drugi, bo wyższe są zablokowane. Też macie odczucie, że gra jest łatwa?

 

 

dokladnie :), mam lvl 11 , tez gram wojownikiem,i narazie ide jak burza :), wbijam czar na dwoch pomocnikow i jazda :D,oczywiscie na poziomie srebrny,bo dalej sie nieda.

Ale za pewne im dalej w las ,tym bedzie trudniej, patrzac na sama wielkosc mapy,mozna sobe wyobrazic conas czeka dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Przed wami jeszcze 3 wyzsze stopnie trudnosci, wiec zdazycie sie spocic. Aha, jesli teraz zle rozwiniecie postac, wybierzecie zle skille, albo takie, ktore sie wzajemnie nie dopelniaja, postac nie poradzi sobie na wyzszych stopniach trudnosci :)

Jesli ktos celuje w platyne, powodzenia. 250+ godzin na liczniku musi miec.

Odnośnik do komentarza

Narobiłem sobie smaka na Sacred 2 tylko jaką wersję kupić? Polską czy angielską? Dziś chce jeszcze zamówić ale się chwilowo wacham co do wersji.

Podejrzewam że w tej chwili więcej osób ma wersje PL a ona nie jest kompatybilna z ANG a w multi też bym się wgłębił.

Co ta Cenega narobiła, wie ktoś może? Czy wszystko z wersją PL jest ok i nie ma co wybrzydzać?

Odnośnik do komentarza

Narobiłem sobie smaka na Sacred 2 tylko jaką wersję kupić? Polską czy angielską? Dziś chce jeszcze zamówić ale się chwilowo wacham co do wersji.

Podejrzewam że w tej chwili więcej osób ma wersje PL a ona nie jest kompatybilna z ANG a w multi też bym się wgłębił.

Co ta Cenega narobiła, wie ktoś może? Czy wszystko z wersją PL jest ok i nie ma co wybrzydzać?

 

Rob jak uwazasz,jesli nie zalezy Ci na grze coop offline to mozesz wziac polaka,no ale z multi tez roznie byc moze,ja natomiast kupilem wczoraj wersje angielska i jest spoko,multi ladnie smiga,patche sie ladnie sciagaja.Co chciec wiecej?:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Gra ktos jeszce, jesli szukacie jakich czesci setow na wymiane i sami macie jakies, piszcie w tym temacie.

 

up Dzieki pomocy goscia z US udalo mi sie zdobyc set dla Serafima :) Jesli ktos bedzie potrzebowal kiedykolwiek pomocy, prosze pisac w tym temacie albo bezposrednio do mnie na PW.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...