Skocz do zawartości

Sacred 2


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytania do weteranów Sacred2:

Czy opłaca się dawać dużo runów w jakąś umiejętność? Niby jest wtedy potężniejsza, ale maleje szybkość jej regeneracji.

No i czy bardziej opłaca się mieć większy pancerz czy szybkość regenerowania?

 

Wczoraj walczyłem z szefem koboldów serafinką na 14 levelu i ubicie go mi trochę zajęło no i kilkanaście flaszek zeszło (poziom silver) - pierwszy przeciwnik z prawdziwego zdarzenia.

 

Ja nie wiem co się tak recenzenci czepiają Sacred 2 - gra na razie bardzo mi się podoba: świat, nawalanka i zero bugów. Jeden zarzut to mogli ją zrobić bardziej klimatyczną i oszczędzić sobie dennych napisów na nagrobkach

Edytowane przez chelcho
Odnośnik do komentarza

W PSXE 8- od Zaxa, 8 od Torby (3gr)

zalety: ogromny świat, ilość oręża, rozmach, liczba side questów, tryb multi, mega miodny offline co-op

wady: słaba fabuła, sporo nudnych questów, przeciętna lokalizacja

 

Negatywnie nastawiony recenzją IGN z miejsca skreśliłem tę grę. Przyznaję, że mógł to być błąd, dlatego gierkę sprawdzę ale dopiero we wrześniu ;)

Odnośnik do komentarza

a ja tez z innej beczki, gram 20 godz i powiem tyle , dawno sie tak nie wkrecilem , gra jest za(pipi)ista, ocena 8 jak najbardziej wskazana, pomimo kilku bugow na ktore przymykam oko w tak ogromnym tytule, jak ktos lubi haknslaszyn rpg brac w ciemno , SUUUUUPEEERRRR, nareszcie co nowego bo juz mnie znudzily fpp tpp non stop, dawac mi rpgi , platformowy i przygodowki

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Śnieżnych lokacji nie uświadczysz, jedynie dżunglę, bagna, pustynię i tam inne tego typu + dungeony. Grałem w Sacreda na Piecu z kumplem i nie dotrwałem do końca gry, ba chyba to było ledwo ponad połowę. Gra jest nudna jak cholera i nie oferuje żadnych atrakcji, wprawdzie w miarę swobodnie można sobie chodzić, robić poboczne questy które są w miarę różnorodne, ale i tak większość polega na młóceniu wszystkiego. Granie jako czarodziejka to w ogóle porażka, bo jest trochę przepowerowana. Jak odpowiednio dobierzesz umiejętności i je rozwiniesz to będziesz spamował "falami ognia" biegnąć bez zatrzymywania się i tak przez całą grę, wyższe poziomy też nie wiele większe wyzwanie. Lepiej pograć w stare nieśmiertelne Diablo 2 ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...