Skocz do zawartości

Sacred 2


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

sacred2zi9.jpg

sacred2aaf0.jpg

 

Trailer z IGN

 

Jeszcze w tym roku ma wyjść Sacred 2. Spędziłem trochę czasu z pierwszą częścią na PC i był to całkiem przyjemny action-rpg. Druga część prezentuje się znacznie lepiej, dlatego cieszy mnie wydanie jej w wersji na PS3.

 

ze strony sacred2.com:

 

W SACRED 2 - UPADŁY ANIOŁ wcielasz się w wybraną postać i bierzesz udział w niesamowitej opowieści, pełnej wątków pobocznych i tajemnic, które musisz odkryć. Naucz się zapierających dech w piersiach sztuk walki i niesamowitych zaklęć. Dostępnych będzie wiele rodzajów broni, a do ciebie będzie należał wybór, które z atrybutów swojej postaci chcesz poprawić dzięki tym przedmiotom. W ten sposób stworzysz wyjątkowego bohatera.

 

Szybka, trójwymiarowa akcja, mnogość efektów, realistyczna fizyka i piękne animacje niesamowitych modeli w wysokiej rozdzielczości tworzą olbrzymi, realistyczny świat gry, który nie wymaga doczytywania.

 

Innowacyjny system emocji i opisywania autentycznego świata ożywia przyjaciół oraz wrogów. Kolejnym niesamowitym elementem graficznej prezentacji jest unikalny Wskaźnik Gore, który pokazuje siłę i moc postaci gracza.

 

"Sacred 2" to ciąg dalszy oryginalnego Sacred, zaprezentowany w trzech wymiarach, oferujący więcej akcji, potworów, regionów, uzbrojenia i combosów. "Sacred 2" pozwala jeszcze lepiej wczuć się w postać i czerpać więcej radości z gry.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja i tak czekam na obiektywną recenzję kogoś kto zagrał i sam wyczuł jakieś bugi. Już za dużo razy "sparzyłem" się kupując gry w oparciu o oceny stron/gazet. Liczę na opinię człowieka znającego się w temacie hack'n slash. Design mnie nie obchodzi, liczy się fun z zabijania xxx tysięcy mobów !!

Odnośnik do komentarza

Popieram kolegę. Też wielokrotnie sparzyłem się na recenzjach, szczególnie "hitów".

IGN zjechał Sacred 2, ale 1UP dał ocenę A-. Może po prostu niektórym nie pasuje design i płytka historia, ale w jakim H&S mamy poruszającą fabułę? Gametrailers zjechał grę za bugi, ale np.: Fallout 3 był właściwie niegrywalny bez patcha i nie przeszkadzało to w wystawianiu b.dobrych ocen. Killzone 2 wiesza mi się online jak diabli (wczoraj po 30 sek klanówki miałem zwis).

Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na kooperacji dwóch osób na jednej konsoli.

 

Polecam opinie o grze na gamespot

http://www.gamespot.com/ps3/action/sacred2...ews;header;more

Odnośnik do komentarza

Wlasnie za podpieranie sie cudzymi opiniami zjechalem kogos w temacie "jaka gre wybrac".

 

Sam nastawiam sie na Sacred. Polygamia testuje teraz moze cos tam napisza z sensem.

Pierwsze wrazenia nie sa najgorsze, jest tez pare komentarzy:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,6641...llen_Angel.html

 

EDIT:

Koniec koncow obawiam sie, ze dla milosnikow action RPG i tak nie ma wyjscia jak po prostu kupic te gre...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Czyli płytka fabuła okraszona mnóstwem bug'ów?:>

 

Faktycznie design ssie po całości, czary wyglądają koszmarnie, potworki są tandetne a laska w szpilkach wymiata ;) Ale na bok złośliwości, sam ostatnio zastanawiałem się nad zakupem tego tytułu co by z bratem w kooperacji poganiać, ostatecznie myślę jednak, że poświęcę swoja gotówkę na Demon's Souls, stawiam na jakość i hard core ;) Cieszy mnie jednak fakt, że coraz częściej gry tego typu mają możliwość pojawienia się w czytnikach Naszych konsol (Diablo III...?) :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupilem gre pare dni temu i...

W zestawie z gra dodawana jest mapa swiata gry , figurka jednej z postaci (jakas taka nie specjalna) i Soundtrack.Bardzo przypomina mi Dark Alliance z PS2. Co mnie troche martwi, to to, ze gra jest bardzo latwa. Nie znajac sterowania i ogolnie zasad gry nie zginalem ani razu choc mam przegrane ok. 7h.

Ilosc broni i ekwipunku mi pasuje. Mozna znalesc jakies unikaty po potworach ktore jeszcze mozna upgrade'owac za pomoca pierscieni i innych takich.

Grafika ogolnie bardzo mi sie podoba (1080p) ,a w polaczeniu z genialna muzyka gra robi swoje. Grac mozna samemu jak i online do 4 graczy z tym, ze gramy jak w singlu majac mozliwosc spotkac innych graczy.Dziwne jest, to ,ze kiedy host wyjdzie , gra przestaje istniec (trzeba robic czesto save'y) zamiast przechodzic na innego gracza. Mozna sie wymianiac przedmiotami pomiedzy graczami.

Questow pobocznych jest pelno. Zrobilem ok. 40tu (w instrukcji wspomniane jest o ponad 500) , tylko, ze nie wiem jak wyglada watek glowny...pogubilem sie juz w tym.

Co do bugow, to cos w tym jest. Ale, ze terazniesza generacja konsol pozwala na update'y jestem spokojny.

Mialem np. sytuacje w jaskiniach z jakims wyrosnietym nietoperzem ktorego nie mozna obejsc, choc ten lata nad nami. Zapedzil mnie w naroznik i nie moglem sie ruszyc ani go zabic bo nic go nie trafialo (mialem luk). Cale szczescie, ze gralem online i jakis koles mnie uratowal.

Oceny wlasnej jeszcze nie bede wystawial, bo zdecydowanie za malo gralem. Pogram jeszcze pare dni i cos wiecej napisze.

Odnośnik do komentarza

tez mam dylemat czy DS czy Sacred 2

ale Sacred 2 ma tryb co-op i do tego wielki swiat.

Ja mam tylko jedno pytanie. Kto wymyślił egipskiego boga z głową wilka strzelającego bronią plazmową do goblinów.

 

Jak to zobaczylem to myslalem ze umre ze smiechu.Mogla byc fajna klimatyczna postac a zrobili Robocopa ROTFL.

 

 

 

 

Chyba pozostaje kupic Sacred 2 i DS :)))

Odnośnik do komentarza

To może ja coś napisze.

Grałem łącznie 6 godzin i na razie nie mam się do czego przyczepić.

Grafika całkiem dobra, fajna muzyka i wyrzynka. Jeśli ktoś lubi cRPG typu Diablo lub Champions of Norath to gra będzie się podobać. Duży plus za mnóstwo przedmiotów i kombinacji rozwoju postaci. Bugów na razie nie doświadczyłem.

Questy nie odstają znacznie od tego schematu: zabij, przynieś, eskortuj itp.

Gram Serafinką na silver i gra nie jest trudna.

Ogólnie jeśli ktoś lubi cRPG to będzie z gry bardzo zadowolony - ja długo się wahałem czy kupić Sacred 2 (recenzje nie pomagały w wyborze) i nie żałuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...