Skocz do zawartości

Legacy of Kain:Soul Reaver


barcelona fan

Rekomendowane odpowiedzi

Naparzam aktualnie w Soul Reaver na PSX i jestem ciekaw opinii na temat tej gierki.Mi ta gra nawet przypadła do gustu wkurzający troche system walki ale mam nadzieje ze jak zdobede wiecej mocy do soula to bedzie lepiej..:P.No i zagadki sie czesto powtarzaja..;/ ale moze dalej bedzie lepiej bo jestem dobiero moze na 1/5 gry..:P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

powiem wam, że długi czas w nic nie gram, ale teraz trochę wraca mi chętka na gry i właśnie napaliłem się na tą grę i na Vagrant Story. LOK:SR ma już swoje lata i pewnie wystraszyłbym się grafiki ale nic to, mam ciśnienie żeby w to pograć. Te intro, ten system walki, dwa światy... Ta gra to dla mnie synonim Action - Adventure, gatunku, którego już trochę wymarł, kosztem fpsów...

Odnośnik do komentarza
Zaj*te! Cały czas poszukuję tej wersji. Ruskie zrobili niezły hack (w aspekcie technicznym), szkoda że oddałem to kiedyś kumplowi.

 

Najlepszy był dialog z Melchiah'em. Mistrzostwo he he

"A co to za przerażające bestyje", to chyba coś w tym stylu było:)

 

Świetna giera, odpalałem ją niedawno na PS2 z wygładzaniem tekstur. Grafika dalej trzyma poziom, tak samo jak super klimacik.

Odnośnik do komentarza

No to lipa...;/.Ale jak ma głupią mordę to jeszcze większa przyjemność z skopania mu dupy:P.Wkurza mnie w tej grze jedno <_< że Soul Reavera można mieć tylko jak się ma pełne życie.(Co prowadzi do bardzo frustrujących momentów(jedna zagadka z klockami w zamku Zephona.Gdzie w komnacie są 3 Wampiry-Pająki..;]).

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

barcelona_fan, polecam i obadać poniższe cheaty:

 

Aerial Reaver 
Pause the game, then hold L1 or R1 and press X, Right, Up(2), Triangle, Left(2), Right, Up.

Kain Reaver 
Pause the game, then hold L1 or R1 and press X, Circle, Right, Triangle, Left(2), Right, Up.

Fire Reaver 
Pause the game, then hold L1 or R1 and press Down, Up, Right, Up, Down, Left, Circle, Right, Down.

Make Fire Reaver 
Pause the game, then hold L1 or R1 and press Triangle, Right, Down, Circle, Up.

 

Nie mają one wpływu na rozgrywkę, ale fajnie wyglądają :D

Odnośnik do komentarza

no ale Fire Reaver to Moc :P.Chociaż mało go używam bo teraz w tej fortecy na śniegu wyskakują z zaskoczenia. <_< i gasza Reavera...:P.Dlatego za dużo to się nim nie nabawiłem.:P.Grę już kończę w zasadzie.Został mi do pokonania już tylko Dumah no i oczywiście KAIN :evil: .

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Następne odsłony Soul Reaver i Blood Omen żyły w cieniu tej gry.

oj, tak zdecydowanych słów to bym nie mówił ;] Dla mnie np. Defiance to dzieło sztuki pod każdym wzgledem.

 

Ale fakt faktem, ze to własnie SR jedynka zrobiło najabrdzie piorunujące wrażenie na graczach. W czasach gdy ta gra sie ukazała, była naprawde podziwiana za jakość grafiki (przede wszystkim chyba za płynność z jaką chodzi, brak loadingów pomiedzy poszczególnymi partiami Nosgoth).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...